Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!
Komentarze
#4415
Chcę, żeby ludzie, którzy dbają o innych, byli bezpieczniBarbara Matusiak (Łódź, 2025-04-30)
#4446
Nie zgadzam się na agresję pacjentów wobec lekarzyAnna Citko (Fasty, 2025-04-30)
#4462
Podpisuję, ponieważ jestem zaniepokojony nie tylko ostatnimi wydarzeniami, ale także całemu procesowi zmiany postrzegania ochrony zdrowia i zawodu lekarza, jako kombinatora i szkodnika oraz bardzo martwi mnie, że zawód lekarza, czyli osoby ratującej ludzkie zdrowie i życie coraz bardziej traci swoją pozycję, jako zawód zaufania publicznego poprzez hejt oraz szerzenie fałszywych informacji i doniesień.Leon Lauterbach (Warszawa, 2025-04-30)
#4478
Szpitale mają za słabą ochronę. Jako student 6 roku zauważyłem, że każdy może z ulicy wejść na oddział szpitalny. Nie ma żadnej linii ochrony/sprawdzania tych, którzy wchodzą do szpitala.Grzegorz Wurm (Wrocław, 2025-04-30)
#4479
Podpisuję, ponieważ jestem pielęgniarką i chcę zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale także o bezpieczeństwo swoich kolegów i koleżanek wykonujących zawód medyczny.Maja Sobczyk (Wrocław, 2025-04-30)
#4480
Jesrem przeciwko agresji wobec lekarzy i braku poszanowania ich pracy.Jolanta Jaworska (Toruń, 2025-04-30)
#4488
Podpisuję ponieważ , na codzien spotykam się z agresją słowną i fizyczną ze strony pacjentów w miejscu pracy. STOP agresji !Natalia Pięta (Szczecin, 2025-04-30)
#4504
Pracuje w szpitalu i boje się o swoje zdrowie i życieMałgorzata Tuszyńska (Poznań, 2025-04-30)
#4531
Nie wyrażam zgody na agresywne zachowanie pacjentów wobec lekarzyPatrycja Jarmużek orska (Krakow, 2025-04-30)
#4532
Też byłam ofiarą ataku fizycznego i w pracy nieustannie obrażana słowemSylwia Gieletucha Rosiak (Zduńska Wola, 2025-04-30)
#4577
Jako osoba studiująca a w przyszłości wykonującą zawód medyczny chciałabym czuć się bezpiecznie niosąc pomoc innymPaulina Wróbel (RZUCHOWA, 2025-04-30)