Petycjeonline.com

Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!

Komentarze

#4415

Chcę, żeby ludzie, którzy dbają o innych, byli bezpieczni

Barbara Matusiak (Łódź, 2025-04-30)

#4446

Nie zgadzam się na agresję pacjentów wobec lekarzy

Anna Citko (Fasty, 2025-04-30)

#4462

Podpisuję, ponieważ jestem zaniepokojony nie tylko ostatnimi wydarzeniami, ale także całemu procesowi zmiany postrzegania ochrony zdrowia i zawodu lekarza, jako kombinatora i szkodnika oraz bardzo martwi mnie, że zawód lekarza, czyli osoby ratującej ludzkie zdrowie i życie coraz bardziej traci swoją pozycję, jako zawód zaufania publicznego poprzez hejt oraz szerzenie fałszywych informacji i doniesień.

Leon Lauterbach (Warszawa, 2025-04-30)

#4478

Szpitale mają za słabą ochronę. Jako student 6 roku zauważyłem, że każdy może z ulicy wejść na oddział szpitalny. Nie ma żadnej linii ochrony/sprawdzania tych, którzy wchodzą do szpitala.

Grzegorz Wurm (Wrocław, 2025-04-30)

#4479

Podpisuję, ponieważ jestem pielęgniarką i chcę zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale także o bezpieczeństwo swoich kolegów i koleżanek wykonujących zawód medyczny.

Maja Sobczyk (Wrocław, 2025-04-30)

#4480

Jesrem przeciwko agresji wobec lekarzy i braku poszanowania ich pracy.

Jolanta Jaworska (Toruń, 2025-04-30)

#4488

Podpisuję ponieważ , na codzien spotykam się z agresją słowną i fizyczną ze strony pacjentów w miejscu pracy. STOP agresji !

Natalia Pięta (Szczecin, 2025-04-30)

#4504

Pracuje w szpitalu i boje się o swoje zdrowie i życie

Małgorzata Tuszyńska (Poznań, 2025-04-30)

#4531

Nie wyrażam zgody na agresywne zachowanie pacjentów wobec lekarzy

Patrycja Jarmużek orska (Krakow, 2025-04-30)

#4532

Też byłam ofiarą ataku fizycznego i w pracy nieustannie obrażana słowem

Sylwia Gieletucha Rosiak (Zduńska Wola, 2025-04-30)

#4577

Jako osoba studiująca a w przyszłości wykonującą zawód medyczny chciałabym czuć się bezpiecznie niosąc pomoc innym

Paulina Wróbel (RZUCHOWA, 2025-04-30)