Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!
Komentarze
#4609
Ponieważ uważam iż to co chcą zrobić jest po prostu niedorzeczneEwa Anklewicz (Brzeg, 2025-04-30)
#4612
Podpisuję, ponieważ śmierć nie może być ryzykiem zawodowym dla kogoś, kto ratuje życie i zdrowie innych.Przemysław Duda (Wrocław, 2025-04-30)
#4630
Jestem lekarką i nie chcę musieć bać się chodzić do pracyDaria Ziemińska (Gdynia, 2025-04-30)
#4660
Podpisuję, ponieważ uważam, że przemoc wobec personelu medycznego jest niewyobrażalnym zagrożeniem i problemem.Daria Kasprzyk (Gdynia, 2025-04-30)
#4706
Nie zgadzam się na przemoc w żadnym wymiarze, ale przede wszystkim wobec osób niosących pomoc innymKatarzyna Dębska-Łasut (Wrocław, 2025-04-30)
#4741
Agresja wśród medyków jest coraz większym problemem, sam zostałem pobity przez pacjenta mimo że sprawa z urzędu działa już rok dalej nie ma efektów i nie zapowiada się by poniósł jakieś znaczące konsekwencje.Grzegorz Frej (Jędrzejów, 2025-04-30)
#4755
Sama jestem studentką kierunku lekarskiego, którą spotkała agresja płynąca od pacjentów.Klaudia Kapelka (Kraków, 2025-04-30)
#4779
Podpisuję, ponieważ zarówno w mojej rodzinie jak i wśród bliższych i dalszych znajomych są pracownicy i pracownice ochrony zdrowia.Ponieważ chcę, by wychodząc do pracy czuli się bezpiecznie i mogli wykonywać swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem.
Ponieważ pracownicy ochrony zdrowia są istotnym filarem funkcjonowania społeczeństwa i należy otoczyć ich wsparciem.
Beata Stanek (Kraków, 2025-04-30)
#4799
Jestem lekarzem, kobietą, częścią społeczeństwa, które się pogubiło myśląc, że przemoc jest rozwiązaniemJoanna -Batycka (Kraków, 2025-04-30)