Petycjeonline.com

Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!

Komentarze

#4609

Ponieważ uważam iż to co chcą zrobić jest po prostu niedorzeczne

Ewa Anklewicz (Brzeg, 2025-04-30)

#4612

Podpisuję, ponieważ śmierć nie może być ryzykiem zawodowym dla kogoś, kto ratuje życie i zdrowie innych.

Przemysław Duda (Wrocław, 2025-04-30)

#4630

Jestem lekarką i nie chcę musieć bać się chodzić do pracy

Daria Ziemińska (Gdynia, 2025-04-30)

#4660

Podpisuję, ponieważ uważam, że przemoc wobec personelu medycznego jest niewyobrażalnym zagrożeniem i problemem.

Daria Kasprzyk (Gdynia, 2025-04-30)

#4706

Nie zgadzam się na przemoc w żadnym wymiarze, ale przede wszystkim wobec osób niosących pomoc innym

Katarzyna Dębska-Łasut (Wrocław, 2025-04-30)

#4741

Agresja wśród medyków jest coraz większym problemem, sam zostałem pobity przez pacjenta mimo że sprawa z urzędu działa już rok dalej nie ma efektów i nie zapowiada się by poniósł jakieś znaczące konsekwencje.

Grzegorz Frej (Jędrzejów, 2025-04-30)

#4755

Sama jestem studentką kierunku lekarskiego, którą spotkała agresja płynąca od pacjentów.

Klaudia Kapelka (Kraków, 2025-04-30)

#4779

Podpisuję, ponieważ zarówno w mojej rodzinie jak i wśród bliższych i dalszych znajomych są pracownicy i pracownice ochrony zdrowia.
Ponieważ chcę, by wychodząc do pracy czuli się bezpiecznie i mogli wykonywać swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem.
Ponieważ pracownicy ochrony zdrowia są istotnym filarem funkcjonowania społeczeństwa i należy otoczyć ich wsparciem.

Beata Stanek (Kraków, 2025-04-30)

#4799

Jestem lekarzem, kobietą, częścią społeczeństwa, które się pogubiło myśląc, że przemoc jest rozwiązaniem

Joanna -Batycka (Kraków, 2025-04-30)