W sprawie uregulowania psychoterapii w Polsce oraz zapewnienia skutecznego, bezpiecznego i profesjonalnego leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi.
Komentarze
#403
Chciałbym, żeby chociaż z moich podatków finansowano terapię poznawczo-behawioralną, gdyż dla osób w spektrum autyzmu takiej terapii z Narodowego Funduszu się nie przewiduje.Adam Pachołek (Dachnów, 2025-04-19)
#407
Psychoterapeuta bez solidnego wykształcenia może zrobić poważną krzywdę!Izabela Kielar (Kraków, 2025-04-19)
#423
Chcę uregulowania prawaAdela Matysiak (Pogórze, 2025-04-20)
#432
Jest to dla mnie bardzo ważne, aby pomocy udzielali sprawdzeni, wykwalifikowani specjaliści.Katarzyna Rozmanowska (Płock, 2025-04-21)
#441
Identyfikuje się z poglądami autora.Karolina Augustynowicz (Szypliszki, 2025-04-21)
#442
Chcę związać swoją karierę z psychiatrią i psychoterapią. Mam nadzieję, że zawód w którym przyjdzie mi pracować wejdzie w pełni na drogę opartego na dowodach, bezpiecznego dla pacjentów i satysfakcjonującego dla lekarza sposobu leczenia.Jakub Jarczewski (Gdańsk, 2025-04-21)
#453
Podpisuję ponieważ uważam że zdrowie psychiczne powinno być traktowane równie poważnie jak zdrowie fizyczne, zatem zdobycie odpowiedniego wykształcenia powinno być adekwatne.Dorota Cymer (Warszawa, 2025-04-22)
#456
Zgadzam się z postulatami Autorki petycji. Psychoterapia wymaga osadzenia klinicznego i naukowego. To metoda leczenia, a zdrowie psychiczne to też zdrowia.Elżbieta Krawczyk-Pasławska (Kraków, 2025-04-22)
#460
To zgodne z moimi wartościamiNatalia Achmatowicz (Wałbrzych, 2025-04-22)
#468
Zdrowie psychiczne również zasługuje na poważne traktowanie.Karolina Jasińska (Warszawa, 2025-04-23)
#486
Bo zdrowie psychiczne zasługuje na profesjonalistów, nie szarlatanów!Marlena Woszczyk (Warszawa, 2025-04-24)
#520
Podpisuje, ponieważ jako przyszły psychoterapeuta chce dbac i walczyć o sprawiedliwe traktowanie pacjentów przez państwo.Dominika Mendrok (Łódź, 2025-04-25)
#529
Proponowany przez Grupę Roboczą projekt ustawy jest absolutnie niedopuszczalny w aktualnej formie, uderza w naukowość psychoterapii o którą tak silnie od lat walczą terapeuci. Nie można dopuścić do momentu, w którym człowiek po np. archeologii grający na azjatyckich misach, będzie mógł w spokoju tytułować się jako psychoterapeuta na równi ze specjalistą np. psychodynamicznym, bądź CBTowym po kompleksowym 4letnim kursie psychoterapii oraz 5 letnich studiach magisterskich z psychologii. Po prostu obłęd.Albert Kucharski (Kraków, 2025-04-27)
#531
Podpisuje bo to wazneAnna Pospíšek (Dąbrowa Górnicza, 2025-04-27)
#535
Podpisuję jako studentka psychologii. Od zawsze marzyłam o zawodzie psychoterapeuty, jednak w dobie skomercjalizowanych szkoleń, jest to zawód dla bogaczy - nie dla osób z wiedzą i powołaniem.Julia Dudek (Katowice, 2025-04-27)
#540
Uważam , że mój głos jest ważny dla regulacji zawodu psychoterapeuty.Iwona Biernat (Warszawa, 2025-04-27)
#546
Chcę w Polsce skutecznej i etycznej psychoterapii opartej na dowodach i badaniach, a nie jakieś czary mary.Patrycja Garbiec (Jaworzno, 2025-04-27)
#553
Podpisuję, ponieważ jestem studentką psychologii i uważam, że te regulacje w prawie są potrzebneNatalia Figel (Gdańsk, 2025-04-28)
#590
Mam dość szarlatanerii. Chce godnego podejścia do chorób psychicznychKlaudia Spałek (Potępa, 2025-06-13)