Petycjeonline.com

W sprawie uregulowania psychoterapii w Polsce oraz zapewnienia skutecznego, bezpiecznego i profesjonalnego leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi.

Komentarze

#403

Chciałbym, żeby chociaż z moich podatków finansowano terapię poznawczo-behawioralną, gdyż dla osób w spektrum autyzmu takiej terapii z Narodowego Funduszu się nie przewiduje.

Adam Pachołek (Dachnów, 2025-04-19)

#407

Psychoterapeuta bez solidnego wykształcenia może zrobić poważną krzywdę!

Izabela Kielar (Kraków, 2025-04-19)

#423

Chcę uregulowania prawa

Adela Matysiak (Pogórze, 2025-04-20)

#432

Jest to dla mnie bardzo ważne, aby pomocy udzielali sprawdzeni, wykwalifikowani specjaliści.

Katarzyna Rozmanowska (Płock, 2025-04-21)

#441

Identyfikuje się z poglądami autora.

Karolina Augustynowicz (Szypliszki, 2025-04-21)

#442

Chcę związać swoją karierę z psychiatrią i psychoterapią. Mam nadzieję, że zawód w którym przyjdzie mi pracować wejdzie w pełni na drogę opartego na dowodach, bezpiecznego dla pacjentów i satysfakcjonującego dla lekarza sposobu leczenia.

Jakub Jarczewski (Gdańsk, 2025-04-21)

#453

Podpisuję ponieważ uważam że zdrowie psychiczne powinno być traktowane równie poważnie jak zdrowie fizyczne, zatem zdobycie odpowiedniego wykształcenia powinno być adekwatne.

Dorota Cymer (Warszawa, 2025-04-22)

#456

Zgadzam się z postulatami Autorki petycji. Psychoterapia wymaga osadzenia klinicznego i naukowego. To metoda leczenia, a zdrowie psychiczne to też zdrowia.

Elżbieta Krawczyk-Pasławska (Kraków, 2025-04-22)

#460

To zgodne z moimi wartościami

Natalia Achmatowicz (Wałbrzych, 2025-04-22)

#468

Zdrowie psychiczne również zasługuje na poważne traktowanie.

Karolina Jasińska (Warszawa, 2025-04-23)

#486

Bo zdrowie psychiczne zasługuje na profesjonalistów, nie szarlatanów!

Marlena Woszczyk (Warszawa, 2025-04-24)

#520

Podpisuje, ponieważ jako przyszły psychoterapeuta chce dbac i walczyć o sprawiedliwe traktowanie pacjentów przez państwo.

Dominika Mendrok (Łódź, 2025-04-25)

#529

Proponowany przez Grupę Roboczą projekt ustawy jest absolutnie niedopuszczalny w aktualnej formie, uderza w naukowość psychoterapii o którą tak silnie od lat walczą terapeuci. Nie można dopuścić do momentu, w którym człowiek po np. archeologii grający na azjatyckich misach, będzie mógł w spokoju tytułować się jako psychoterapeuta na równi ze specjalistą np. psychodynamicznym, bądź CBTowym po kompleksowym 4letnim kursie psychoterapii oraz 5 letnich studiach magisterskich z psychologii. Po prostu obłęd.

Albert Kucharski (Kraków, 2025-04-27)

#531

Podpisuje bo to wazne

Anna Pospíšek (Dąbrowa Górnicza, 2025-04-27)

#535

Podpisuję jako studentka psychologii. Od zawsze marzyłam o zawodzie psychoterapeuty, jednak w dobie skomercjalizowanych szkoleń, jest to zawód dla bogaczy - nie dla osób z wiedzą i powołaniem.

Julia Dudek (Katowice, 2025-04-27)

#540

Uważam , że mój głos jest ważny dla regulacji zawodu psychoterapeuty.

Iwona Biernat (Warszawa, 2025-04-27)

#546

Chcę w Polsce skutecznej i etycznej psychoterapii opartej na dowodach i badaniach, a nie jakieś czary mary.

Patrycja Garbiec (Jaworzno, 2025-04-27)

#553

Podpisuję, ponieważ jestem studentką psychologii i uważam, że te regulacje w prawie są potrzebne

Natalia Figel (Gdańsk, 2025-04-28)

#590

Mam dość szarlatanerii. Chce godnego podejścia do chorób psychicznych

Klaudia Spałek (Potępa, 2025-06-13)