Wniosek o upamiętnienie śp. Marcela Tomczyka przy skateparku w Kościanie
Komentarze
#206
Jeździłem z nim na skateparku.Adam Sekuła (Leszno, 2025-08-29)
#218
Marcel chodził z moją córką do przedszkola.M M (Kościan, 2025-08-29)
#244
Podpisuję petycje, ponieważ Marcel uwielbiał jeździć na hulajnodze i to byłby zaszczyt oraz pamięć o nim ❤️Martyna Kornatowska (Pelikan, 2025-09-01)
#245
Stupnicka MagdalenaMagdalena Stupnicka (Kościan, 2025-09-01)
#246
Zróbmy razem coś fajnego 👏👏👏Robert Topisz (Kościan, 2025-09-01)
#262
Podpisuje ponieważ Marcel był moim dobrym kolegą i postawienie takiego pomnika dla niego to było by coś pięknegoAlex Lorenc (Leszno, 2025-09-04)
#269
Kinga FrąckowiakKinga Frąckowiak (Kościan, 2025-09-07)
#273
Uważam że to słusznenikodem szwajerek (Kościan, 2025-09-09)
#274
Marcel kochał hulajnogi to było jego życie i chce aby ktoś onim pamietał ❤️Katarzyna Stępień Szymańska (Kościan, 2025-09-10)
#277
Podpisuje ponieważ Marcel zawsze był chętny do jazdy i starał się zawsze pomóc osobie potrzebującejJan Janowicz (Leszno, 2025-09-10)
#285
Uważam to za wspaniały pomysł.Paula Sekuła (Kościan, 2025-09-11)
#287
Podpisuje, ponieważ Marcel był osobą którą znałem i wiem że kochał hulajnoge jak mało kto.Miłosz Siekierka (Wilkowice, 2025-09-14)