Petycjeonline.com

Wniosek o upamiętnienie śp. Marcela Tomczyka przy skateparku w Kościanie

Komentarze

#206

Jeździłem z nim na skateparku.

Adam Sekuła (Leszno, 2025-08-29)

#218

Marcel chodził z moją córką do przedszkola.

M M (Kościan, 2025-08-29)

#244

Podpisuję petycje, ponieważ Marcel uwielbiał jeździć na hulajnodze i to byłby zaszczyt oraz pamięć o nim ❤️

Martyna Kornatowska (Pelikan, 2025-09-01)

#245

Stupnicka Magdalena

Magdalena Stupnicka (Kościan, 2025-09-01)

#246

Zróbmy razem coś fajnego 👏👏👏

Robert Topisz (Kościan, 2025-09-01)

#262

Podpisuje ponieważ Marcel był moim dobrym kolegą i postawienie takiego pomnika dla niego to było by coś pięknego

Alex Lorenc (Leszno, 2025-09-04)

#269

Kinga Frąckowiak

Kinga Frąckowiak (Kościan, 2025-09-07)

#273

Uważam że to słuszne

nikodem szwajerek (Kościan, 2025-09-09)

#274

Marcel kochał hulajnogi to było jego życie i chce aby ktoś onim pamietał ❤️

Katarzyna Stępień Szymańska (Kościan, 2025-09-10)

#277

Podpisuje ponieważ Marcel zawsze był chętny do jazdy i starał się zawsze pomóc osobie potrzebującej

Jan Janowicz (Leszno, 2025-09-10)

#285

Uważam to za wspaniały pomysł.

Paula Sekuła (Kościan, 2025-09-11)

#287

Podpisuje, ponieważ Marcel był osobą którą znałem i wiem że kochał hulajnoge jak mało kto.

Miłosz Siekierka (Wilkowice, 2025-09-14)