Służewiec też zasługuje na ulice - pomóżcie wesprzeć budowę niezbędnej ulicy!

ul._9KDD_—_kopia_.jpg

Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy

Zarząd Zieleni m.st. Warszawy

DW: Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy Pan Bogdan Olesiński

 

Szanowni Państwo,

w imieniu mieszkańców wielu wspólnot mieszkaniowych z okolic ul. Woronicza apelujemy do Państwa o jak najszybsze rozpoczęcie prac nad budową ulicy dojazdowej oznaczonej jako 9KDD - zgodnie z  Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Planowana ulica 9KDD ze względu na jej lokalny, dojazdowy charakter, mogłaby stanowić znaczną ulgę komunikacyjną dla mieszkańców tego obszaru.

Od lat zabiegamy o rozwój tej części Mokotowa. Nie chcemy być gorzej traktowani i zapomniani. Pragniemy nowoczesnego Służewca – z ulicami, chodnikami i zielenią. Upłynnienie ruchu to sprawa priorytetowa dla mieszkańców, ale też wielu pracowników firm mających tu liczne biura.

Budując lokalną ulicę, uzyskamy dwie rzeczy – poprawę komunikacji i zachowamy przyuliczną zieleń. Prosimy więc nie rzucać kłód pod nogi urzędu dzielnicy, który zna potrzeby swoich mieszkańców i od dawna zabiega o tę ulicę. Nie chcemy czekać na jej budowę 12 lat, czyli tyle, ile czekaliśmy na rozpoczęcie przedłużania ul. Woronicza. 

-mieszkańcy Służewca

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Slużewiec ulice do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook