Uratujmy IN VITRO w Łódzkiem!

Pojawiają się nieoficjalne informacje z których wynika, że radni Prawa i Sprawiedliwości w łódzkim Sejmiku Wojewódzkim chcą zlikwidować wojewódzki program leczenia niepłodności metodą IN VITRO.

Sprzeciwiamy się temu pomysłowi i uważamy, że w budżecie Województwa Łódzkiego na rok 2019 oraz w latach następnych musi pozostać kwota 2 mln zł, co pozwoli 400 parom uczestniczyć w programie i może dać im szansę stać się szczęśliwymi rodzicami!

Z wojewódzkiego programu leczenia niepłodności metodą in vitro, który obecnie funkcjonuje skorzystało 39 par i udało się doprowadzić do 14 ciąż. Dotychczas przeznaczono na program 200 tys. zł. Jest to bardzo dobre uzupełnienie miejskiego programu leczenia niepłodności metodą IN VITRO, który bez zagrożenia funkcjonuje w Łodzi i dzięki któremu urodziło się już ponad 100 dzieci.

Szacuje się, że w regionie łódzkim mieszka ok. 700 par, którym ten program może pomóc. 

Apelujemy do wszystkich radnych Sejmiku Województwa Łódzkiego o pozostawienie programu leczenia niepłodności metodą IN VITRO w budżecie województwa oraz o dalsze wspieranie rodzin!

Apelujemy także do wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego o podpisanie petycji!

Pokażmy władzom województwa łódzkiego, że program ma wsparcie mieszkańców.invitro.jpg


Tomasz Kacprzak, Marcin Bugajski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Tomasz Kacprzak, Marcin Bugajski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook