UWOLNIĆ ZYGMUNTA MIERNIKA!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji UWOLNIĆ ZYGMUNTA MIERNIKA!


Gość

#26

2015-10-03 12:28

Kiszczak powinien wisieć, a ta sędzina niech się cieszy,że tylko tortem dostała, bo powinna zostać obrzucona gównem !

Gość

#27

2015-10-03 13:49

Jest gorzej niż w prl

Gość

#28

2015-10-03 14:08

Dosc bezprawia,rozliczyc bandytow do konca.

Gość

#29

2015-10-03 18:56

Gdyby ten kraj za którego istnienie poległo tyle milionów najlepszych cór i synów był demokratyczny ,kat nie kpił by z ofiary przez 26 lat tz. ,,wolności ,,
Mirosław Szyler
Gość

#30

2015-10-03 20:45

W imię słusznej sprawy,by sprawiedliwości stała się zadość,jako Polak,patriota,żołnierz naszej kochanej Polski.


Gość

#31

2015-10-03 23:53

Dos poblazania bandyta i komunista

Gość

#32

2015-10-04 07:09

Dość chronienia komunistycznych zbrodniarzy i przestępców ........SORwSW O/KOSZALIN

Gość

#33

2015-10-04 12:24

Bo to wstyd i hańba.

Gość

#34

2015-10-04 14:48

ABY POLSKA BYŁA POLSKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Stan

#35

2015-10-04 16:43

Skoro zbrodniarz nie został dotąd osądzony, symboliczna kara, którą zamiast skorumpowanego wymiaru sprawiedliwości III RP wymierzył patriota Miernik  zasługuje na uznanie .


Gość

#36

2015-10-05 09:16

"Bo tak trzeba" !!!
tobi

#37

2015-10-05 09:21

ZAPAMIĘTAM CIĘ PLATFORMO i ZSLu CZERWONE ZARAZY i ciebie RYŻAWY ZDRAJCO vel TATO JÓZEFA BĄKA i was FEKALIANIE z tzw. tvp, TfałszN i Polszmat i was POniemieckie kałomedia z Czerskiej : Doszłaś do władzy dzięki kłamstwu wyborczemu; - Stworzyłaś propagandową maszynę nienawiści, która podzieliła Polaków; - Twoi najważniejsi prezentowali: arogancję, nienawiść, pogardę, zaprzaństwo; - Codziennie sączyłaś propagandowy jad w umysły Polaków; - W ciągu ponad 7 lat uczestniczyłaś w ponad 400 udokumentowanych aferach; - Podpisałaś umowę gazową z Rosją - mamy najdroższy gaz w Europie; - Byłaś bezczynna, gdy niemiecko - rosyjska rura zablokowała gazoport w Świnoujściu; - Dokonywałaś medialnego morderstwa na Prezydencie RP; - W chwili tragedii Tusk zostawił Prezydenta Polski leżącego w ruskim błocie; - Oddaliście największą polską tragedię w ruskie łapska; - Sprzedawaliście majątek narodowy, by przedłużyć swoje trwanie przy władzy; - Fałszowaliście: statystyki, sondaże, ankiety; - Uwłaszczaliście się na majątku narodowym; - Przejmowaliście Polskę jak swoją własność; - Stosowaliście: kumoterstwo, wasalizm, zwykłą podłość; - Zabroniliście (nieoficjalnie) upamiętniania imienia tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego; - Zrobiliście Polaków niewolnikami w ich własnym kraju; - Każecie pracować do 67 lat, przy ok. 2,4 mln bezrobociu, robiąc tym samym sztuczne bezrobocie, gdyż bezrobotni mogliby uzupełnić niż demograficzny; - Wprowadziliście barbarzyńską ustawę POzwalającą MORDOWAĆ NIENARODZONE DZIECI; Zapamiętam ja i moja rodzina, i będziemy wszystkim opowiadać, jak to naprawdę było.        


Gość

#38

2015-10-06 12:16

Bo nie znoszę teroryzmu państwowego, Ojczyzna dla mnie jest po Bogu największą wartością podobnie jak Rodzina. Mój kraj jest moim naturalnym otoczeniem, a obecne państwo jest po prostu nie moim i nie zasługuje na moją troskę i zainteresowanie.

Gość

#39

2015-10-06 12:35

Odważny człowiek.

Gość

#40

2015-10-06 12:39

Jesteśmy z Zygmuntem

Gość

#41

2015-10-07 06:42

Już raz dałem swój komentarz ale powtórzę część tej myśli: niesławnej pamięci skr -np.Lenin powiedział kiedyś: " Państwo policyjne to takie państwo gdzie policjant zarabia więcej od nauczyciela" parafrazując je można stwierdzić: państwo opresyjne to takie państwo gdzie smarkata sędzina skazuje na areszt bojownika o sprawiedliwość i to na pewno nie jest moje państwo.

Gość

#42

2015-10-07 08:44

mam już dość życia w takiej "polsce"

Gość

#43

2015-10-07 15:36

Stanowczo powinniśmy żądać dekomunizacji w Polsce i doprowadzić do ukarania winnych zbrodni komunistycznych, tak, jak sie to wciąż czyni ze zbrodnirzami hitlerowskimi!

Gość

#44

2015-10-07 22:47

Społecznie słuszny protest przeciwko bezkarności komunistycznego zbrodniarza i karierom "resortowych dzieci"
Szacunek dla Pana Zygmunta.
ALes..

Gość

#45

2015-10-08 06:02

Bo jestem Polką!

Gość

#46

2015-10-08 12:31

Pomimo, że popieram działania Pana Miernika, to wątpię w to, że świnie z układu dadzą się dobrowolnie odgonić od koryta.

Gość

#47

2015-10-09 01:13

Wszyscy którym doskwiera "brak szacunku wobec urzędu/urzędnika państwowego" w III-ciorzędnej RP mówię:
- nie kto inny jak demokratycznie wybrani politycy przez swoje antypolskie działania, zaniechania i osobistą postwę zniszczyli autorytet państwa i jego urzędów,
- nie kto inny jak nominowani przez klany rodzinno-esbeckie strażnicy niesprawiedliwości z "3 władzy" zrujnowali pojęcie sprawiedliwości i swój własny autorytet/wizerunek,
- nie kto inny jak wyrobnicy propagandy z "4 władzy" odpowiadają za nietykalność jednych i drugich oraz za zdemolowanie polskich mediów. Oni też odpowiadają za permanentne pranie mózgów Polakom stając się polskojęzycznymi gadzinówkami.

Każdy komu tak bardzo leży na sercu "należny szacunek dla urzędu/ urzędnika" powinien wiedzieć, że najpierw musimy przywrócić Polakom polskie urzędy i urzędników, a potem mieć nadzieję że oni przywrócą tym urzędom szacunek.

W następstwie takich poczynań może zostać odbudowane państwo. Tak długo jak długo jego struktury są antypolskie i niesprawne jest to tylko jak stwierdził klasyk "c..j, d...a i kamieni kupa", a to nie tylko nie wymaga szacunku, ale wymaga realizacji najważniejszego zawołania: WSZYSCY WON!

Rzucenie tortem jest wyrazem niezwykłej cierpliwości Polaków. Wiszące w powietrzu "kryterium uliczne" może się okazać jedynym sposobem na początek restytucji państwa a ich końca.

Mirosław Rymar

 


Gość

#48

2015-10-09 18:20

Bronię sprawiedliwości, jestem przeciw kłamstwu, jestem Polką a co polskie jest mi drogie, bronię prawdy i ludzi takich jak p.Miernik, którzy prawdę krzyczą i za nią cierpią..Jestem za wolnością i suwerennością Polski, którą zdradziecki rząd uśmiercił.

Gość

#49

2015-10-11 16:26

To PRAWDZIWY sprawdzian dla PiS, przyszłego rządu i obecnego PAD. Tak jak sprawdzianem będzie przywrócenie śledztwa w sprawie zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki prokuratorowi Andrzejowi Witkowskiemu, który z końcem 2015 r. odchodzi w stan spoczynku (i nigdy już nie poznamy prawdy o śmierci Kapelana "Solidarności").

Odwiedź koniecznie stronę: http://poznacie-prawde.pl

Polecam też: http://bezdekretu.blogspot.com/2015/10/dosc-kamstw-o-smierci-ksiedza-jerzego-o.html


Gość

#50

2015-10-11 22:26

Ponieważ znam Zygmunta Miernika. Jest to człowiek odważny. W Polsce policja i prokuratura ugania się za patriotami z biało-czerwonymi flagami, dziennikarzami, którzy relacjonują różne wydarzenia, prezydentowa Warszawy gronkiewicz walz ściąga niemieckie bojówki na nasze uroczystości Państwowe, by wszczynali awantury, by pokazać nas Polaków jako ludzi agresywnych, złych. Mordercy Polaków, sowieccy agenci tacy jak jaruzelski, kiszczak i inni żyją wygodnie, a Ludzi kochających Polskę, walczących o prawdę, o normalność prześladuje się, obraża i zamyka w więzieniach. Policjanci czy prokuratorzy nie rozumieją, że mają służyć własnemu narodowi. Ich obowiązkiem jest znać historię Polski, wiedzieć, że taki morderca jak kiszczak zasługuje na surową karę, a nie ludzie, którzy całymi latami tego się domagają. Prokuratorzy, którzy nie rozumieją tego nie powinni prowadzić takich spraw.