Petycja o odwołanie Andrzeja Dudy.

Polak

/ #3 Odwołanie Andrzeja Dudy

2015-12-08 20:12

Eeeee kochani ...... znaleźliście sobie jak to robią w przedszkolach i szkołach "chłopca do bicia" :) Nikt tak naprawdę nie szuka źródeł całego zamieszania .....

Nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem. Martwi mnie fakt, że ludzie słuchając tych którzy już mieli swoje 5 minut słuchając media, które na pierwszy rzut oka widać, że nie są bezstronne. Organizujecie takie bzdurne petycje. Politycy którzy dostali się mniejszością do sejmu lub przegrali wybory boją się tak naprawdę o swoją sakwę i zakręcenie kranu dodatkowo przeraża ich świadomość, że za rządów partii która wygrała wybory do sejmu wyjdą ich brudy na jaw. Proponuje aby skończyć z uzależnieniem od zachodu i kupowaniem ustaw i polityków, nie pozwolić nam jako narodowi dyktować jak mamy rządzić, jak mamy traktować wielkie zachodnie korporacje, jak mamy chronic obce banki.

Ludzie - czytajcie dużo na necie mądrych ludzi, nie polityków, ekonomistów, nie Kukiz15 lecz aby mieć pojęcie tego co się dzieje trzeba na necie naprawdę bardzo dużo czytać niezależnych opinii. Bazując na TVN, Polsat, TVP będziecie mieli napradę wypatrzoną rzeczywistość.

Kto tak naprawdę korzysta i boi się zmian??? Ludzie na zarządach w bankach, korporacjach, partiach politycznych, ludzi biznesu którzy nie umieją uczciwie prowadzić działalności i wciąż im mało. Tacy ludzie zrobią wszystko aby nie stracić tego co osiągnęli. Ci edukujący się, uczciwie pracujący za najniższe profity, pragnący życ godnie, nic na tym nie zyskają.

Myślę, że tak jak większość muszę stwierdzić ... rządy PO nic dobrego nie zrobiły dla zwykłych obywateli, widzę to w pracy, na ulicy, słysząc rozmowy ...... co dała nam UE ????? Otwarła granice i wprowadziła ceny europejskie. Spodziewałem się czegoś innego, wprowadzenia prawa UE, wprowadzenia wynagrodzeń UE, wprowadzenie polityki socjalnej UE. Polska - dąrzyła w kierunku państwa które służyło ekspansji zachodu na wschód aby byli kolionaliści mogli czerpać z nas profity. Niewolnictwo XXI wieku aby szczyt piramidy nic nie mógł stracić.

Apeluję do ludzi ceniących pokój, uczciwość, niezależność, godność .... nie dajcie się wkręcać w takie gierki.