Petycja o odwołanie Andrzeja Dudy.

Gość

/ #13 Prezydent

2015-12-09 15:13

Uważam, że Polska nie ma w chwili obecnej Prezydenta. Trudno nazwać człowieka, który obecnie sprawuje ten urząd takim określeniem. Wykouje ściśle to, co nakaże mu Prezes Kaczyński i tu należy zastanowić się i zadać pytanie dlaczego Prezes Kaczński tak nienawidzi swojego kraju, że chce doprowadzić do jego zniszczenia, anarchii, czy też tyranizmu.

Odpowiadając na wywód Polaka to chcę przypomnieć, że tak wychwalany PIS był u sterów władzy w latach 2005-2007 i nic nie zrobił pozytywnego dla kraju oprócz bałaganu, a mógł tak dużo! Nie zastopował inwazji zagranicznych korporacji, wtedy to jeszcze było możliwe, dzisiaj wymaga bardzo dużej wiedzy o rynku i znajmości przepisów a tego im brak. 20-latek z amerykańskiej uczlni (chyba polskie są za słabe) doradcą ministra obrony, to są standardy? Uważasz, że tacy ludzie zmienią naszą rzeczywistość, odpowiadam nie ma takiej możliwości.

Pracowałam w korporacji a teraz pracuję w prywatnej firmie i nie widzę od początku wyboru nowej osoby na stanowisku Prezydenta, czy też sejmu, aby ktoś choć przez chwilę zainteresował się takimi małymi firmami, jak moja. Pomocą, wsparciem, rozwiązywaniem barier, to jest najważniejsze w chwli obecnej, zaintereowaniem żywotnymi potrzebami kraju i jego rozwojem.

A oni czym się zajmują? Ogłaszaniem zminan w nocy, jak przestępcy.

UE nie da nam gotowych rozwiązań, musimy je wypracować sami, ale nie      metodami pronowanymi i realizowanymi przez PIS  jego Prezydenta.