Petycja o odwołanie Andrzeja Dudy.

Polak

/ #23 Odwołanie Andrzeja Dudy

2015-12-13 23:16

Witam Kochani.

Oczywiście szanuję poglądy każdego z Was. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów i mam nadzieję to się nie zmieni. Zgadzam się, że należy działać i przez to mamy wpływ na zmianę rzeczywistości. Wybory są takim działaniem gdzie my Polacy mamy szansę wpłynąć na rzeczywistość. W ostatnich wyborach szkoda, że tak mało obywateli chciało na tą rzeczywistość wpłynąć a sądzę, że wielu z nich teraz ma pretensje, że się dzieje tak a nie inaczej. Czy mogą oni narzekać skoro w odpowiednim czasie nie wpłynęli na teraźniejszą rzeczywistość? :) Wcześniej ktoś napisał, że obecna władza nie może zmieniać TK ani konstytucji gdyż naród nie dał im do tego upoważnienia - zostali wybrani większością wyborczą nie większością narodu. Zgadzam się z tym ...... myślę jednak gdyby więcej obywateli poświęciło trochę swojego czasu i udało by się na wybory, może teraz nie toczylibyśmy tej dyskusji? :) Jednak też rozumiem tych którzy nie poszli, większość tych którzy nie poszli sądzą, że po co skoro i tak nie mają na to wpływu co się dzieje w naszym państwie. Czy mają rację? Myślę, że tak. Dlatego wcześniejsza moja propozycja ...... należy podjąć takie kroki aby każdy obywatel wiedział, że ma wpływ na los naszego wspólnego domu.

Ktoś pisał: konstytucja została wybrana przez naród. OK. To prawda ale wiecie co w tym jest najśmieszniejsze? Konstytucja została wybrana przez 6mln obywateli. Czyli tak samo nie wszystkich !!! Ja się muszę przyznać .... ja jej nie wybierałem bo nie miałem na nią wpływu :/

Należy mieć nadzieję, że skończą się czasy gdy partie będą realizowały interesy "swoich ludzi" i będa podatne na sugestie innych narodów.  Co do mediów "niezależnych" :) tych popularnych które możemy oglądać za pomocą pstryknięcia na pilot lub włanczając net i czytając wielkich wydawców .... he myślę, że też już nie w naszych polskich rękach - świeża sprawa :

Wczoraj: marsz Komitetu Obrony Demokracji. Czytam, że nawet 50 tys ludzi brało udział w marszu - wszędzie w tych mediach nagłaśniane itd itd Hmmmm na djęciach i w niezależnej prasię czytam, że tyle nie było :)

Dzisiaj: marsz o którym jakoś dziwnie cicho albo wzmanki bardzo słabo przedstawiane i komentowane z negatywną nutką :) Czytam w niezależnych informacjach że sobotni marsz się kryje pod względem ilości obywateli którzy wzięli udział w dzisiejszym marszu.

A jeszcze dziwne bo słucham telewizji i widzę, że Kaczyński znów coś tam podskakuje, znów wkurza obywateli kilka zdań w telewizji na ten temat i jakieś z danie z jego wystąpienia z marszu - ogólnie rzenada ech znów ten PIS ....... ale myślę sobie, no przecież nie będę się na niego wkurzał może gdzieś znajdę całe wystąpienie ..... no i co widzę?!?!?! Nie taki diabeł straszny jak go malują. :) A już mało brakowało abym się dał nabrać na ifno z telewizji.

Co chcę przez to powiedzieć - kochani czytajcie i oglądajcie dużo niezależnych informacji nie protegowanych przez partie, ludzi interesu i media kupione przez zachodnie molochy. Liczę na to, że świadomość każdego z nas nie będzie kreowana przez populistów i tych którzy chcą abyśmy tak a nie inaczej myśleli. Jako naród musimy się obudzić i zacząć myśleć. Nie dawajcie sobie podawać myślenia na "tacy" bo mogą być zatrute :)