PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE


Gość

/ #1151 PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE i GORRNICZE

2012-01-03 20:07

W pełni popieram protest,przeciw ustawie; NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE oraz niszczenia dobra narodowego. Dlaczego nasi dziennikarze, redaktorzy telewizyjni,nie biją na alarm??? Rząd z całą sforą posłów czy osłów,nie zdaje sobie sprawy co robi??? Czy myślą że ujdzie im to bezkarnie ??? Nawet za granicą ich znajdziemy,jeśli uda się im uciec. Że wybory były z fałszowane to fakt bo po zamknięciu urn wyborczych nikt nie był w stanie policzyć głosów w pre minut, nawet przy pomocy komputerów i ściągnięcia z całej polski podsumowań. O godzinie 21 już ogłosili że wygrali i zgadzało się z prognozą. Tak byli pewni że nawet nie czekali do rana i wieczorem fetowali zwycięstwo. Gdzie Ci dociekliwi redaktorzy, dziennikarze, w ów czas byli ? Czy im rozum odjęło że tego nie zauważyli. A może nie chcieli się narazić swoim mocodawcą.Ja już jestem nad grobem jak to się w moim wieku mówi, niewiele mi zostało. Ale żal mi tych młodych. Jak się obudzą z ręką w nocniku to będzie już za późno.Czemu Polska nie korzysta z wód geotermalny, wodoru i,t,p,??? Czy tylko w Anglii oraz innych państwach już jeżdżą autobusy na wodór. Gdzie są nasi inżynierowie,naukowcy? A może i są ale ktoś ma interes by ich nie dopuścić do głosu. Ciekawym kto te osoby składające protest prześladuję? A jeśli tak to ich tożsamość to im się przyglądniemy jakimi są polakami.