Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Gośka

/ #1282 Re: LUIZA! Nie płaćcie tym cwaniakom.

2012-06-05 23:37

#1280: TEMIDA - LUIZA! Nie płaćcie tym cwaniakom.

Po pierwsze! Skoro "nie płaćcie tym cwaniakom" - to jaki, Temido dajesz plan B. O tym nie piszesz! może głos straciłaś? (Szczególnie w sądzie)

Po drugie! Bardzo lubisz na forum oczerniać innych i upupliczniać ich podobizny! Jakoś ta druga strona jest bardziej powściągliwa i chyba roztropniejsza, bo nie czyni drugiemu co tobie niemiłe.

Po trzecie! Po raz pierwszy zabieram głos na forum, choć śledzę je od dokładnie 24. maja, odkąd się dowiedziałam, że takowe istnieje. Mam swoją głowę, swój rozum, przez który z pomocą Opatrzności i za Jej radą staram się cała tę skomplikowaną sytuację  poukładać. Mam też sprawę w sądzie - mieliśmy z mężem tę odwagę, której innym zabrakło, zaryzykować wtedy, kiedy nikt nie wiedział jak to się wszystko skończy. Teraz wszyscy mądrzy, ale wtedy jakoś nie...

Po czwarte i najważniejsze! (dla mnie). Bez mojej zgody, bez zapytania, bez pardonu Temida umieściła moje dane na tym forum! Tak jak umieszcza wszystko inne! PROTEST! Nie mam zielonego pojęcia skąd wzięła umowę cywilno-prawną, którą mieliśmy z mężem podpisać o spłatę kosztów dot. termoizolacji! Dzięki naszemu rozumowi, a nie poradom Temidy nie podpisaliśmy tego cyrografu! Ciekawe, skąd miała tę umowę! Dostali ją od nas tylko zaufani-ale okazuje się, że chyba nie do końca... Musiała być bardzo nią podekscytowana (w końcu to kolejna sprawa do afery!!!). Najgorsze jest to, że AFERA była tak ważna i tak szybko trzeba było ją upublicznić, że nawet nie zadała sobie trudu, aby odpowiedzialnie ukryć nasze dane! PROTEST!

Tak się nie robi, Pani Temido! Kultura i zwykła przyzwoitość (nie mówiąc już o prawodawstwie!) wymaga, aby spytać samych zainteresowanych o zgodę na umieszczenie i przetwarzanie danych osobowych!!!

PROTESTUJĘ!!!

Na dobranoc! Szkoda, że walcząc o sprawiedliwość i wspólną sprawę nie łączysz - tylko dzielisz! Tego nie robi druga strona...