Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

TEMIDA

/ #1291 Re: Re: Do Pani Gosi

2012-06-06 01:52

#1289: - Re: Do Pani Gosi

To kogo mam przeprosić, bo wg mojej oceny ani wpis nr 1282  ani też nr 1287 nie pochodzą od osoby bezpośrednio zainteresowanej.

Pochodzą od  dwu różnych osób znanych tu na tym forum pod innymi nickami, które nie maja odwagi firmować swoich wypowiedzi poznaną  tu już tożsamością.

Panią, której adresu nie wykreśliłam i która poczuła sie tym faktem zniepokojona przepraszam. To zwykłe przeoczenie spowodowane przemęczeniem. Obsługa tego forum wymaga gigantycznego codziennie wysiłku co skutkuje czasem   obniżeniem koncentracji.

Myślę jednak Szanowna Pani, że upublicznienie tego dokumentu  przyniosło zarówno Pani jak i też Pani sąsiadom sporo korzyści, miało bowiem istotne znaczenie dla dalszego rozwoju sprawy. Orzekający w Waszych sprawach Sędziowie odstąpili bowiem od zamiaru skłonienia Was do ugody i zdecydowali sie na wyrokowanie w sprawie.

Fakt, że ten dokument pojawił sie w sieci, miał też pewno wpływ na ewolucję dotychczasowego stanowiska Zarzadu Waszej Spóldziełni w przedmiotowej sprawie. Dobrej nocy życzę Państwu.