Stop bezprawnym badaniom w RODK

PiotrTata

/ #16 Re: Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.

2012-12-15 22:23

Petycja jak najbardziej słuszna i aktualna. Nie miałem pojęcia idąc do RODK, że te panie ( nie mylić z biegłymi ) będą tak dalece stronnicze a opisywana przez nie osoba ojca ( czyli mnie ) będzie tak skrajnie sprzeczna - mógłbym tu opisywać na trzech stronach jak opisywały mnie te panie sprzecznymi charakterystykami jak np. cyt."wykazuje rys narcystyczny w osobowości ...(po czym dodają)..ma niskie poczucie własnej wartości...Skłonny jest stawiać się w pozycji ofiary.."i tak na dwie kartki się panie rozpisały same sobie przecząc! Konkubinę za to wyzłociły, że takiej kobiety to tylko ze świecą szukać!!! Pomimo , że dwukrotnie w czasie badania się rozpłakała trzykrotnie się roześmiała a pod koniec badania wyrwała długopis i zaczęła uderzać w biurko i krzyczeć , że jest ofiarą !!!
Przykre jest teraz to , że w świetle przepisów prawa ogranicza się nam ( ojcom) kontakty z dziećmi pięknie opisując,że daje się nam kontakt w wymiarze czasowym takim... a takim ..,. Gdzie do tej pory mieliśmy nieograniczony kontakt . Gdzie tu sens, gdzie logika ?!?Pod Przedmiotową petycją podpisuję się obiema rękoma i rękoma mojego synka, który prosi o więcej zabawy i nie rozumie, że nie możemy sobie na to pozwolić, gdyż ten sam sąd który ograniczył nam kontakt, narzucił również ojcu zagrożenie grzywną po 500 zł na ręce matki jak ojciec spóźni się z odbiorem lub przekazaniem dziecka matce , natomiast matki nie chciał zagrozić, pomimo, iż wielokrotnie utrudniała nam kontakt. Cóż SĄDY W NASZYM KRAJU SĄ SFEMINIZOWANE !@!!!

#2: Tomasz Adamski - Mam dowody na to, że RODK niszczy dobro dziecka.