NIE dla pomocy finansowej na Ukrainie

Quoted post

nie składam sie

#2 Re:

2014-03-12 17:12

#1: -

Zgadzam się że bardziej potrzbujemy, ale precz z socjalem wreszcie! Nikt sie mnie nigdy nie pyta na co chce się składać, a robie to obowiązkowo. Składam sie na drogi, które są tragiczne - nie chce sie składać, składam się na służbę zdrowia, a i tak wybiore prywatnego lekarza, gdy zajdzie potrzeba bo nie ma co liczyć na publiczną - nie chce sie składać, uważam że w publicznych szkołach jest coraz niższy poziom - nie chcę się składać! A jak ktoś siedzi na dupie i nie robi to też nie chce mu sie zrzucać na zasiłek! I domagam się, żeby mnie nie okradano z owoców mojej pracy(podatek dochodowy)! I na ukraine też sie k***a nie chce składać! Jak jeden z drugim takie cudowne pomysły mają, żeby rozdawać pieniądze to niech robią to z własnej kieszeni, od mojej precz!

Odpowiedzi

Krzysztof G.
Autor petycji

#3 Re: Re:

2014-03-12 17:20:56

#2: nie składam sie - Re:

Zgadzam sie, chce kase do kieszeni, bede nią lepiej rozporzadzal i zadbam o siebe sam.

A na Ukraine to juz przesada., gdzie istnieją przesłanki o wrogim nastawieniu.

Judojad

#4 Re: Re:

2014-03-13 13:47:43

#2: nie składam sie - Re:

teraz się skup, mam małe dziecko, półtoraroczne, zerowe szanse na pracę z powodu dziecka, męża którego wypłata idzie głównie na mieszkanie, zostaje mi 200 złotych na (prze)życie, przyjdź i powiedz mojej młodej że mamusia nie da jej dziś obiadu, bo nie ma za co. Socjal to 72 złote, zeżryj je i się nimi udław bo mi je właśnie zabrali, bo o złotówke przekroczyłam pensję głodową.