NIE dla Nowokabackiej, TAK dla Ciszewskiego-bis

Quoted post


Gość

#39

2014-11-06 17:47

niech miasto wreszcie p5rzestanie uszczęśliwiać mieszkańców Kabat niechcianą infrastrukturą - w cichej i leśnej okolicy nagle idiotyczne pomysły na Galerię Tesco oraz drogę przelotową pomiędzy dzielnicami. MY TEGO NIE CHCEMY. CHCEMY SPOKOJU I CISZY, IZOLACJI . Zapłaciliśmy spore pieniądze za te lokalizację i jej odległość od masowego ruchu kołowego oraz sklepowego. I tak ma zostać. W przeciwnym razie mieszkańcy Kabat będą występować o odszkodowania z tytułu zaburzenia ekologicznego charakteru sąsiedztwa i spadku wartości mieszkań. Czy miasto na to stać ?

Odpowiedzi

anka

#50 Re:

2015-04-19 21:28:00

#39: -  

 Dawno sie tak nie uśmiałam! Tylko nieograniczeni ludzie tak myślą, chcecie ciszy i izolacji? To spaduwa na wieś! Mieszkacie w mieście więc liczcie się z całym miastem, wasza dzielnica to nie jakiś azyl! Wy możecie jeździś do innych dzielnic  do pracy, korkować ulice i jest wszystko ok, ale że ktos chce przejechac przez waszą, i tu wcale nie chodzi nawet o Wilanów ale Powsin czy choćby przede wszystkim Konstancin, to już największi egoisci sie odzywają. Na szczęście droge juz budują, widziałam na własne oczy. Ja mam na przykład dosyć powrotów do domu w korku, i zamiast wracać pół godziny wracam półtorej, przez korek na Dolinie Służewiecjei, który notabene jest powodowany m.in. przez mieszkańców Kabat i Ursynowa! A to jest JEDYNA droga by mozna był się dostać z metra właśnie w rejony Powsina i Konstancina!