Manifest Młodzieży Dolnego Śląska

Quoted post


Gość

#8 Re: Re: nie zgadzam się

2015-04-24 16:46

#5: Miś - Re: nie zgadzam się 

 "Rozwój jest za to źródłem bezpieczeństwa, dlatego należy doń dążyć. "

Skoro rozwój jest źródłem bezpieczeństwa, a chcesz bezpieczeństwa to należy dążyć do rozwoju. Logika.

 

"Jak traktować kogoś nieskonkretyzowanego w świetle prawa?"
Osoby poniżej 18 lat mają swoje prawa i obowiązki, a jeśli chodzi o osoby pełnoletnie to nie widze powodu, aby traktować je inaczej niż starszych obywateli.

 

"Nikt nie pisze, że masz płacić podatek na ten internet."
To skąd pieniądze na niego? Aaa, firmy będą same chciały to robić, aby zachęcić potencjalnych klientów... Więc dlaczego tego teraz nie robią? W petycji czytamy "
oczekujemy publicznego, bezpłatnego Internetu w centrum miast, miasteczek oraz wsi". Już widzę dostawcę internetu udostępniającego za darmo internet we wsi.

 

Na inne punkty nie odpisuję, bo po prostu się nie dogadamy. Ja mam swój pogląd, Ty masz swój. Ale dziękuję za odpowiedź ;)


 

 

Odpowiedzi

Dolnoślązak

#9 Re: Re: Re: nie zgadzam się

2015-04-24 18:06:53

#8: - Re: Re: nie zgadzam się 

 Darmowy internet - w centrum Wrocławia, Oławy i innych miejscowości funkcjonuje i nie szkodzi dostawcom. ,Myślę że ten dokument nie jest chyba planem restrukturyzacji państwa, tylko sposobem wyrażenia potrzeb i problemów jakie miało te tysiące ludzi, którzy uczzestniczyli w konferencjach na Dolnym Śląsku. Z tego co słyszałem, Młodzieżowy Sejmik jest zupełnie apolityczny, a w wielu kwestiach ma raczej powody by również być przeciwko systemowi i politykom. W tym roku funkcjonują tylko dlatego, że są zdeterminowani i chcą zmian. Może uda im się przebić szklany sufit i poruszyć ważne kwestie - POWODZENIA!