Wspieramy polski rząd

Quoted post


Gość

#1866 Re:

2016-01-15 17:03

#1859: -  

 zal mi ciebie slepy czlowieku jesli przez osiem lat nie zauwazyles dranstw poprzedniej ekipy

Odpowiedzi


Gość

#1868 Re: Re:

2016-01-15 17:11:18

#1866: - Re:  

 zgadzam sie, trzeba miec klapy na oczach jak kon !!!


Gość

#1905 Re: Re:

2016-01-15 22:37:24

#1866: - Re:  

 

Oj bys wiedzial iz nie jestem Polakiem od czasow komuny, gdy odebrano mi obywatelstwo. Zrobili to ci, ktorzy sa teraz w partii PRAWA i SPRAWIEDLIWOSCI. Za co? Za wypowiedzenie sie publicznie przed konsulatem Polski na temat wprowadzenia stanu wojennego. nosilem sie z zamiarem odzyskania tegoz obywatelstwa, ale z powodu takich kanalii jak ci ktorzy sa w PiS, to jest mi wstyd. Nie tylko w Europie, ale w swiecie.. Nie mam niczego wspolnego z jakimis ekipami rzadzacymi, ale patrze okiem obiektywnym. Zal mi was iz popadliscie w propagande Goebbelsa iz kazde klamstwo ciagle powtarzane, stanie sie prawda. Tak, Kurski mial racje ze WY -JAKO CIEMNY LUD, WSZYSTKIE KLAMSTAWA KUPICIE. Nie bedziecie nawet sprawdzac wiarygodnosci w innych zrodlach, bo i po co? Obyscie sie nie obudzili z rekami w nocniku... Tego wam zycze z calego serca, gdyz nie moge zle zyczyc Polsce i Polakom.

Swoja droga, doszedlem do czegos. Mam doktorat z fizyki kwantowej i tak na prawde nie uwazam za istotne osmiorniczki na talerzu.Popatrzcie sie na gospodarke, bo gdy nie bedziecie mieli co wlozyc do garnka, a na to sie zanosi, to dopiero zobaczycie czym jest PiS tak na prawde.

To ja jestem autorem tegoz pierwszego postu na ktory odpowiadaliscie