Wspieramy polski rząd

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wspieramy polski rząd


Gość

#1901

2016-01-15 22:16

Dziekujemy Pani Premier, Panu Prezydentowi Dudzie oraz Panu Jaroslawowi Kaczynskiemu za to ze daje nam nadzieje na lepsze jutro. Bardzo dziekujemy!

Gość

#1902

2016-01-15 22:19

Obywatelski obowiązek.

Gość

#1903

2016-01-15 22:24

W Polsce jest demokracja, nie wiem o co ta burza. PO rządziła 8 lat, robili co chcieli, teraz kolej na PiS, które wygrało w demokratycznych wyborach. Z wolą większości trzeba się zgodzić. Te 8 lat to było na zwolnionych obrotach. W PiS-ie są bardziej pracowici ludzie i działają szybciej. Z tym nie może pogodzić się Platforma. Zdecydowanie wolę ludzi pracowitych, popieram obecny rząd. Życzę sukcesów.

Gość

#1904

2016-01-15 22:29

Bo PIS to jedyna uczciwa partia i J.Kaczynski to madry i nieprzekupny polityk

Gość

#1905 Re: Re:

2016-01-15 22:37

#1866: - Re:  

 

Oj bys wiedzial iz nie jestem Polakiem od czasow komuny, gdy odebrano mi obywatelstwo. Zrobili to ci, ktorzy sa teraz w partii PRAWA i SPRAWIEDLIWOSCI. Za co? Za wypowiedzenie sie publicznie przed konsulatem Polski na temat wprowadzenia stanu wojennego. nosilem sie z zamiarem odzyskania tegoz obywatelstwa, ale z powodu takich kanalii jak ci ktorzy sa w PiS, to jest mi wstyd. Nie tylko w Europie, ale w swiecie.. Nie mam niczego wspolnego z jakimis ekipami rzadzacymi, ale patrze okiem obiektywnym. Zal mi was iz popadliscie w propagande Goebbelsa iz kazde klamstwo ciagle powtarzane, stanie sie prawda. Tak, Kurski mial racje ze WY -JAKO CIEMNY LUD, WSZYSTKIE KLAMSTAWA KUPICIE. Nie bedziecie nawet sprawdzac wiarygodnosci w innych zrodlach, bo i po co? Obyscie sie nie obudzili z rekami w nocniku... Tego wam zycze z calego serca, gdyz nie moge zle zyczyc Polsce i Polakom.

Swoja droga, doszedlem do czegos. Mam doktorat z fizyki kwantowej i tak na prawde nie uwazam za istotne osmiorniczki na talerzu.Popatrzcie sie na gospodarke, bo gdy nie bedziecie mieli co wlozyc do garnka, a na to sie zanosi, to dopiero zobaczycie czym jest PiS tak na prawde.

To ja jestem autorem tegoz pierwszego postu na ktory odpowiadaliscie


Gość

#1906

2016-01-15 22:38

Jedyny rząd który może wyeliminować z naszego życia złodziejstwo, kolesiostwo a tym samym uruchomić właściwy rozwój naszego kraju.

Gość

#1907

2016-01-15 22:39

Podpisalam bo nie moge juz wiecej patrzec na te niemiecko unijne ataki na Polske i na zdrajcow z PO .Mam dosc ich wtracania sie i okradania mojej Ojczyzny!

Gość

#1908

2016-01-15 22:41

Od transformacji ustrojowej czekałam na zmiany,. Demokratyczne zmiany! Teraz nadchodzą.

Gość

#1909

2016-01-15 22:50

BO TO JEST RZAD KTÓRY DAJE NADZIEJE
JANUSZ CZERNECKI

Gość

#1910 Re:

2016-01-15 22:59

#1908: -  

 Bardzo "demokratyczne" - Obys sie czlowieku nie obudzil z reka w nocniku


Gość

#1911

2016-01-15 23:09

popieram polski rząd z Beatą Szydło prezydenta Andrzeja Dudę to najlepszy rząd w Polsce do tej pory i najlepszy prezydent jakiego mogliśmy sobie wymarzyć

Gość

#1912

2016-01-15 23:24

Ponieważ uważam, że rząd chce dobra dla narodu. Chce przywrócić normalność i zadbać o najbiedniejszych.


Gość

#1913

2016-01-15 23:28

Chce aktywnie poprzec rzad , poniewaz sluzy dobru Polski i obywateli.

Gość

#1914

2016-01-15 23:40

Jestem wyborcom partii PiS. Dzięki demokracji naród Polski wybrał nowy rząd, oddelegował stary. Wierze w każde działania i ustawy stworzone przez nowy rząd, które mają na celu odbudowę Polski, prawych działań i bezstronnych informacji. Suwerenność Polski jest priorytetem nowego rządu jak i moim. Jestem również zaniepokojona agresywnym atakiem na Polskę z ościennych krajów, które utrudniają ludziom niebojących się intensywnej pracy, wprowadzać dobrych zmian dla Polski i które popieram.


Gość

#1915

2016-01-15 23:54

Jestem Polakiem

Gość

#1916 Re:

2016-01-15 23:55

#2: -  

 Takzalezy mi na prawdzie popieram wybrany rzad oraz prezydenta wybranych w wyborach demokratycznych.


Gość

#1917 Re: Re: Re:

2016-01-16 00:35

#1905: - Re: Re:  

  Ty huju pierdolony lewaku zajebany. Kurwa precz z Unią Europejską. Nieh te skurwysyny zajebane w kurwe zapierdolone sie niemieszaja w sprawy naszego kohanego kraju. My Polaki prawicowe katoliki nie potrzebujemy tej lewackiej unii a co do obrony to i bez NATO se poradzim. Nasz rząd jest najlepszy na swiecie i tylko takie skurwysyny światowe i bankstery jebane kwiczą jak swinie z odpierdalanym ryjem od koryta. Zal mi świata nieznajacego PiS i niemającego takiego prezdęta jak A. Duda i Beatki Szydlo za premiera gdyż oni beda życ w klamstwie po wsze czasy. Polska powinna wyjść z unii i NATO i stanowić samodzielną gospodarkę bo ją na to stać.
Jebał cię pies lewaku. Jarosław Kaczyński mówił że cały świat będzie kwiczał gdy mu PiS będzie odpierdalał ryj od koryta. To zemsta za Smoleńsk gdzie to wy światowe mędy spod jajec zabiliscie nam prezdęta.


Gość

#1918

2016-01-16 00:57

Bo to pierwszy rząd który może oczyscic Polske ze zdrajcow ,złodziei i aferowiczow z PO i Nowoczesnej PO

Gość

#1919

2016-01-16 01:01

Naród w większości wybrał tą partie i ja też . .Mam zaufanie do prezydenta i pani premier. bo reprezentują Polskę jako patrioci .Prowadzą nasza ojczyznę w dobrym kierunku dla dobra narodu a nie własnej korzyści tak jak PO .Nie walczą o koryta tylko o dobro obywateli .Jestem duma że reprezentują naszą ojczyznę .
matuspaw
Gość

#1920

2016-01-16 01:38

Każdy demokratycznie wybrany rząd ma prawo do tego, by przez okres kadencji zmieniał kraj tak, jak życzą sobie tego jego wyborcy. Rozliczenie jego pracy nastąpi za 4 lata w ponownych wyborach parlamentarnych.


Gość

#1921

2016-01-16 01:50

Wirze temu rzadowi ze zdola przecifstawic sie ludziom wrogim dla Polski

Gość

#1922

2016-01-16 03:21

Poniewaz UE krzywdzi Polske i Polakow!!!

Gość

#1923

2016-01-16 04:40

Obecny Rząd jest pierwszym od 1939 roku reprezentantem suwerennego Państwa Polskiego. Ta suwerennośc jest jaskrawie kwestionowaqna przez unię Europejską zdominowana przez Niemcy przy wsparciu rodzimych postkomunistów i oligarchów, czyli dzisiejszej Targowicy. Poparcie Rządowi piS-u winni są wszyscy przyzwoici Rodacy którzy chcą mieć gdzieś pod słońcem skrawek ziemi zwany Ojczyzną

Gość

#1924

2016-01-16 05:01

Podpisałam tę petycję z tego powodu ,że dzisiejsza opozycja okazała się być "karzełkiem politycznym" i absolutnie nie rozumie czym jest kraj rodzinny.Zapatrzona w "zachód", tak jak kiedyś wybrańcy zapatrzeni byli we "wschód".Telewizja publiczna zamieniła misję na pełną michę.

Gość

#1925

2016-01-16 05:34

Drodzy
Popieram kazda forme protestu uswiadamiajaca Polakom
stan zagrozenia Ojczyzny oraz tych Ktorzy czynia probe
z pelni legalno-demokratycznego Wybor, ratowania Polski.
Polakom zycze aby byli wiarygodnymi sponsorami wlasnej
swiadomosci. Dlaczego takie zyczenia byly trudne do wypo-
wiedzenie przez PO-przednia WADZE ? Jak mozna mowic "IM"
prawde o innych newralgicznych dla Polski i Polakow sprawach.
Pozdrawiam i zycze SZCZESC BOZE.
Piotr Zabielski ROYAL POLONIA RP