Skarga na Zarząd Cmentarza Parafii Grobu Bożego w Miechowie.

Quoted post

Dorota Hołda

#20 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czarodziej mrok

2016-05-21 07:09

#19: Czarodziej mrok - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czarodziej mrok 

 Zacytowane słowa czynią ogromne wrażenie. Nie będę ukrywać, że autor tych słów opat Joly nie jest mi znany. Chciałam dowiedzieć się czegoś wiecej na jego temat. W internecie znalazłam tekst modlitwy ułozonej przez E.J. Niestety, nie znam francuskiego, więc skorzystałam z automatycznego translatora. Efekt nie najlepszy. Mogę pokusić się o "przeróbkę" tekstu, by zachować sens i intencje autora (mam nadzieję, że dobrze zinterpretowane przeze mnie), ale może Czarodziej mrok zna jej tekst w formie bardziej czytelnej.

"Pan, który urodził się w przypadkowej podróży i umierają jak przestępca, po uruchomieniu bez pieniędzy, że wszystkie drogi - wygnania, te Pielgrzymki i wędrowny przepowiadania - zabierz mnie mój egoizm i mój komfort. Jak naznaczone krzyżem, ja bardziej boją szorstkiego życia. Tak, Panie Jezu, uczyń mnie dostępne dla przygody, gdzie mnie zadzwonić. I zobowiązali moje życie Jezusowi, Ta następnie odtworzyć na swojej miłości. Inni mogą również być mądry, można powiedzieć, musi być szalony. Inni uważają, że kolejność, a ty mi wierzyć w miłość. Inni uważają, że powinien on zostać utrzymany, można powiedzieć, aby dać. Inne poruszony, powiedzieć mi chodzić i być przygotowanym do radości i cierpienia, porażki i sukcesy, a nie umieścić moje zaufanie do siebie, ale w Tobie. Powiesz mi grać Christian bez obawy o konsekwencje, a ostatecznie ryzykować swoje życie, opierając się na miłość. Amen. "

Pozdrawiam

Odpowiedzi

Czarodziej mrok

#21 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czarodziej mrok

2016-05-21 09:18:42

#20: Dorota Hołda - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czarodziej mrok 

  Niestety nie znalazłem tego tekstu w internecie.  Jednak pokusze się o własną interpretację tej ideologicznej dysputy zapisaną w tym zacytowanym przez Panią tekście. Człowiek jest tylko człowiekiem z swoimi przywarami i przyjaciółmi,  którzy nigdy go nie zdradzają, jednak jeśli dana jednostka ludzka dostrzega w innej pogladowo różnej wielkości zainteresowań bratnią duszę czy to nie czyni ją lepszą jednostką ludzką? Nie można opierać życia tylko na miłości do Boga, potrzeba nam wszystkim przyjaźni do drugiego człowieka. 

Pozdrawiam