Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post


Gość

#44

2011-12-11 03:21

Witam Panią Pani Aniu. Czy Pani wie, że jest Pani moją inspiracją, chociaż znam Panią jedynie z programu Pospieszalskiego?

Odpowiedzi

AR

#49 Re:

2011-12-11 22:40:54

#44: -

Miło mi, chociaż szkoda, że nie jestem taką inspiracją dla tych, którzy stanowią prawo w RP - oni - tj. tak samo ci z lewa jak i z prawa - w dalszym ciągu uważają, że jednym z największych dobrodziejstw jakie mogą swoją "ofiarną" pracą podarować Narodowi jest właśnie ograbienie tegoż Narodu z jego mienia. Ale zapominają, co już w dawnych czasach powiedział Bóg prorokowi Izajaszowi:

Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące, aby słabych odepchnąć od sprawiedliwości i wyzuć z prawa biednych Mego ludu; by wdowy uczynić swoim łupem i by móc ograbiać sieroty. Lecz co zrobicie w dzień kary, kiedy zagłada nadejdzie z dala? Do kogo się uciekniecie o pomoc i gdzie zostawicie wasze bogactwa? (Księga Izajasza 10, 1-3).

Polecam stronę polskiesm.pl. Pozdrawiam wszystkich krzywdzonych i nadal bezsilnych wobec przemocy zła. Jak mówił Ojciec Święty JPII - miara każdego zła musi się dopełnić. Potem ono runie, to jest pewne. AR