Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post

J_23 NADAJE

#1261 do pani Beaty # 1258

2012-06-03 15:45

on nie głupi , on cwaniak

Odpowiedzi

mieszkaniec Zabrza oś Zaborze

#1265 Re: do pani Beaty # 1258

2012-06-04 15:40:58

#1261: J_23 NADAJE - do pani Beaty # 1258

Panie agencie. Franciszku. Irenevszu czy jak Ci tam jestws jak wesz który zywi sie krwią osob transparetnych oraz nieswiadomych osob,emerytów i recistów walczących o swoje lokum, Od 3 lat zabierasz częsć rent i emerytur w sposób wyrafinowany osoba które te pieniążki mogą przeznaczyc na leki. Bylo to 170 zloty teraz 400 czy wiecej a w przyszlości pewnie bedziesz obiecywał odzyskanie tego 5 procynt co wplacili zmanipulowani przez Chwista- Chwasta jak Go sam nazywasz. Na waszym zebraniu slyszałem tez że do tego namawial tez kolega przewodniczący który zreszta też zapłacił  mając Twoje wsparcie. No dobra ale wnoście w końcu te pozwy do sądu, w koncu to ludzie sami decyduja czy placić cwaniakom. Ale paradoksalnie takie działanie moze mieć teraz duże znaczenie dla sprawy, Nieważne czy Sedzia zdązy wydać wyroki czy nie, te 135 pozwów napewno odniesie wrażenie na sadzie i spółdzielni. Popieram to chociaż brzydze sie twoją postawą i osobą . Przepraszam pozostałych tu piszących że odpowiedziałem tu osobie z ktora nikt tu nie pisze. Ja tez nie życze sobie odpowiedzi od tego naciągacza.