Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post

Marcus

#1375 Re: Do Markusa i jego przyjaciół.

2012-07-01 17:27

#1371: antymon - Do Markusa i jego przyjaciół.

Witami

Nie jestem w Bieszczadach, ale za granicą, u rodzinki. Dziś użyczył mi swojego laptopa siostrzeniec żony i dlatego mogę coś napisać. A tak nawiasem mówiąc, to bardzo POLECAM Bieszczady na letni, aktywny wypoczynek.

Ad rem:

1) Znajoma z sądu sprawdziła mi moją sprawę i wygląda na to, że SM "przespała" termin złożenia apelacji. Podobno "stary" radca wycofał się z prowadzenia spraw mojej SM, a nie wiem czy wogóle jest nowy. W przyszłym tyg. będę wiedział więcej. W każdym bądź razie, 20-go upływał termin złożenia apelacji, a 25-go rano nic jeszcze w sekretariacie SR IC nie było.

2) Mam dziś olbrzymi "dyskomfort" po przeczytaniu Waszych postów, od czasu moje jostatniej bytności na forum. Już w połowie ich czytania " otworzył mi się scyzoryk w kieszeni" i za nic nie mogę go zamknąć. Chyba nie muszę pisać dlaczego, bo Wasze posty doskonale to wyjaśnieją.

Pozdrawiam

PS. Ostrzegam wszystkich, przed obdarzanie zbyt wielkim zaufaniem członków, a w szczególności posłów PO. Za dużo w tej partii  " liberałów- aferałów".

 

Odpowiedzi

TEMIDA

#1376 Re: Re: Do Markusa i jego przyjaciół.

2012-07-01 19:21:09

#1375: Marcus - Re: Do Markusa i jego przyjaciół.

Nooo, nareszcie się odezwał. Bo już myśleliśmy, że naprawdę Cię ten miś zjadł. Cieszymy się, że przekimali Twoją apelację. To u Was już cała grupa jest do przodu. U nas  też powoli wszystko się finalizuje. Jeszcze tylko z tą Nysą musimy coś zrobić. Wrocław się wygłupił na całego.

Ps. Do polityków wszystkich opcji mamy mocno ograniczone zaufanie a Bieszczady lubimy :)