Stop bezprawnym badaniom w RODK

Quoted post

poszkodowany

#1

2012-11-23 00:31

W całości się zgadzam. Zlikwidowac te osrodki. Nie wydaja oni opinii rzetelnych i niezaleznych.

Odpowiedzi

ofiara ufności RODK W-wa Sienna

#15 Re:

2012-12-08 21:51:39

#1: poszkodowany -

Zastanawia mnie tylko fakt ,że arogancja i głupota osób pracujących w RODK jest objeta ochroną , a  psychika dzieci badanych przez te pseudo  - specjalistów nie .

Mnie skrzywdzono w RODK W-wa ul.Sienna  - osoba bezczelnie usmiechała się i udawała miłą, a napisała bzdury i kłamstwa nie znając mnie ani mojej miłości do syna . Jeżeli te osoby miały by decydować o skazaniu ojców na więzienie , to było by nas mniej na ulicach .

Niestety przez takieosoby  przynoszące wstyd  kierunkom psychologicznym wzmacnia się bezkarność tak zwanych kochających matek .

Mam nadzieję , że ktoś kiedyś rozliczy te osoby oraz pozostałe , które na to zezwalają !!!!!!!

Boże chroń ojców i ich dzieci przed pseudo specjalistami z RODK W-wa ul.Sienna


Gość

#49 Re: całkowicie się zgadzam, ze ta instytucja ZAGRAZA prawidłowemu rozwojowi dziecka. miałam takie b

2013-04-11 09:55:36

Matka

#58 Re: Dobry temat i bardzo aktualny

2013-07-02 14:24:18

#1: poszkodowany -

Jak ktoś po 2-3 godzinach rozmowy może decydować o losach dzieci? Przecież jest to nielogiczne. Taki wniosek wysnuwam po pseudo-badaniu w Ośrodku RODK w Kielcach. Rodzeństwo zostało podzielone gdyż ojciec dzieci ukradł mi syna i separował od matki i siostry ponad 2 m-ce ale przecież to normalne, że w tym kraju uprowadza się dzieci i jest to dozwolone. Ojciec dziecka z zmanipulowanymi plikami a nie nagraniami twierdzi, że znęcałam się nad dzieckiem. Byłam bita w ciąży, wyzywana, ośmieszana, syn był tego świadkiem i pozwalał na bicie noworodka. Tego tatuś nie nagrał bo pourywał pliki. To co przeszłam wraz z dziećmi to gehenna ale biegłych to nie interesuje. Po prawie 3 latach mój syn ma zaburzenia psychosomatyczne, jest agresywny w stosunku do mnie i siostry. Ojciec oskarżał wszystkich!, którzy mieli styczność z moim synem. Nawet rodzice byłego konkubenta zaserwowali mi nalot policji kryminalnej w obecności niespełna 2-letniej córki bo tak mnie nienawidzą, że przypisują różne czyny. Koszmar. Ale nikogo nie interesują pobudki wspaniałego ojca i jego rodziny. To przecież idealne środowisko dla mojego syna. Teraz rodzeństwo widuje się rzadko, nawet synowi wyłączył telefon abym nie mogła z Nim rozmawiać. Ignoruje, że siostra chce widywać brata częściej i z Nim rozmawiać co jest naturalną potrzebą. Dzieci rozwijają się zupełnie inaczej choć są rodzeństwem.

Co do ojców: są dobrzy także wspaniali, mniej uczynni ale ja trafiłam na nieodpowiedzialnego tatusia. Taki "plac zbawiciela".

Gratuluję odpowiedzialności biegłych z tego Ośrodka. Mój 6-letni syn to wrak chłopca. Nikt mi nie wmówi, że biegli są wyrocznią ale trzeba znać wszystkie fakty a nie tylko kierować się wybiórczymi fragmentami. Czasami mam ochotę napisać co teraz dzieje się z moim synem i co Mu zrobili wydając taką a nie inną opinię.

 

 

 

eska

#149 historia z ostatnich dni

2014-08-07 21:16:26

#1: poszkodowany -  

 właśnie, to jest szokujące po prostu: http://www.tojestchore.pl/wp/przychodzi-glupia-baba-do-rodk-u/

Każdy może się znaleźć w takiej sytuacji, a ludzie nie wierzą, póki nie pójdą

konsekwentny ojciec

#196 Re:

2016-01-04 17:42:20

#1: poszkodowany -  

 Zgadzam się z poszkodowanym - prawie w całości;"Zlikwidowac te osrodki. Nie wydaja oni opinii rzetelnych i niezaleznych."a dodatkowo pracowników - przestępców pociągnąć do odpowiedzialności karnej /bez względu na to czy świadomie czy nie świadomie wypisywały swoje kłamliwe i kretyńskie opinie dyskwalifikujące np.ojca po ukończonych studiach pedagogicznych, który praktycznie sam wychował syna w związku gloryfikując matkę-oprawczynię- indoktrynującą i   demoralizującą małoletnie dziecko wraz ze swoją sadystyczną rodziną.Efekt;2 lata męki dziecka/4 przestępstwa- ukryte przez sądy i prokuraturę w tym 3x zagrożenie życia i zdrowia i 1 psychiczne i fizyczne znęcanie się nad dzieckiem-bo powiedział,że kocha tatę i tak będzie z nim mieszkał;28 przypadków nie wykonania wyroku rozwodowego w sprawie kontaktów,o niszczeniu pasji syna i autorytetu ojca-w tym w szkole-nie wspominając,jak i o wielu innnych sprawach  dyskwalifikujących matkę jako osobę sprawującą główną pieczę nad małoletnim.Po 2 latach współdziałania zwyrodniałej matki z oprawcami z sądów i prokuratur dziecko ode mnie 2-wu krotnie uciekło po treningu .Biorąc pod uwagę stan psychiczny syna w związku z  jego indoktrynacją zrezygnowałem na jakiś czas ze spotkań,żądając w sądzie badań psychiatrycznnych dla syna i jego rodziców...Jak przeczytałem jego wypowiedż w trakcie przesłuchania w sprawie odebrania głównej  pieczy powiedziałem sobie,że żaden oprawca mojego jedynego syna nie uniknie konsekwencji-włacznie z niedouczonymi przestępczyniami z RODK,które w opinii pomimo wielokrotnych wypowiedzi syna i moich o naprzemiennym wychowaniu wydały pozytywniejszą opionię zwyrodniałej oprawczyni, o której napisały ,że jest bardziej "zsocjalizowana,odpowiedzialna i przygotowana do wychowania syna"!!!/.Szanowni Państwo z Prokuratur,Sądów,RODK i Szkoły -paragraf 231 kk&1i3 " Na pracownikach instytucji publicznych i niepublicznnnnych pracującychz dziećmi spoczywa szczególny obowiązek reagowania na wszelkie przypadki zagrożenia dziecka..."Czas tym niedouczonym specjalistom i przestępcom  to uświadomić,aby nie niszczyli polskich rodzin,ich wielopokoleniowej więzi i miłości,aby nie zdemoralizowano pokolennia najmłodszych polaków na rzecz interesu i dobra nieprzygotowanych do tej roli "materialnych matek polek".To co przeżyłem w polskim sądzie rodzinnym to czysty stalinizm i patologia-nawet za 28 krotne nie wykonanie wyroku o kontakty oprawczyni dziecka nie poniosła / po raz kolejny/  żadnych konsekwenncji/w przeciwieństwie do mnie,który zostałem ukarany 300.00 zł.za to,że powiedziałem,że "matka"dziecka mówi "gówno-a  nie- prawdę", wcześniej kilkakrotnie mówiąc,że cały czas kłamie sędziego robiąc z niego "błazna" na co nie pozwolę-będąc tego świadkiem.Wstyd mi przed  małoletnim synem,że    musiałem czekać 2   lata,zbierając argumenty i "bawiąc się" w pisarza/w czasie kiedy zwyrodniała matka krzywdziła go ze swoją rodziną-przy aprobacie polskiego sądu i prokuratur/ ,aby dobrać się do jego oprawców-niestety innej drogi nie było...Wierzę jednak,że Instytucje z Warszawy -w przeciwieństwie do dotychczasowych instytucji z którymi się zetknąłem    w    kwestii dramatu małoletniego dziecka -znają; Konstytucję RP,  Kodeks Karny,Kodeks Rodzinny,Prawa Dziecka i potrafią rozróżnić oprawców od pokrzywdzonych.

Aktywny przeciw wykluczeniu

#216 Re:

2017-04-19 14:11:24

#1: poszkodowany -  

  Witam Polecam stronę www.aktywnyprzeciwwykluczeniu.pl  oraz kanał na YouTube - Aktywny przeciw wykluczeniu Są tam opisane w filmach zarówno w formie komentarza jak i  opisu tekstowego kwestie związane z rozwodem i  ustaleniem kontaktów z dziećmi, zaskarżaniem poprzez wykorzystanie skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka  i podważeniem stronniczych decyzji sądowych, podważaniem i zaskarżeń opinii ośrodków RODK i OZSS, opinii psychiatrycznych, zaskarżaniem stronniczych działań kuratorów i specjalistów nadzorujących kontakty z dziećmi, zaskarżenia faktów chronienia innych instytucji które łamały prawo wobec obywatela przez sądy, nierozpatrywaniem utrudnień w kontakcie z dziećmi, a także sposoby prawnej walki o  prawa do odpowiednich kontaktów z dziećmi przy wykorzystaniu nie tylko procedur prawnych prawa krajowego (które też są opisane) ale przede wszystkim  praw Europejskiej Konwencji Praw Człowieka łącznie ze sposobem zaskarżania poszczególnych sądów, poszczególnych specjalistów i instytucji  (jak np.: kuratorzy, pracownicy RODK i OZSS, specjaliści ośrodków nawiązywania więzi jak np.: TKOPD) do Trybunału w Strasbugu na etapie toczącego się nadal postępowania oraz wykorzystania praw konwencji w postępowaniu krajowym przeciwko stronniczości sądu obligując sąd do określonego postępowania i rozpatrzenia poszczególnych kwestii i zastrzeżeń (w tym do innych instytucji i specjalistów) pod rygorem oskarżenia o łamanie przez sąd praw konwencji ( między innymi poprzez uchylanie się od rozpatrzenia zastrzeżeń do instytucji które złamały prawa konwencji ale również za uchybienia własne sądu np.: nierozpatrzenie stanowiska i dowodów strony, nieustalenie zabezpieczenia kontaktów, przewlekłość procesowania itp.) 

€liza

#245 Re:

2019-09-11 12:07:16

 

W pełni sie zgadzam ze wszystkimi. 2 lata walczylam żeby córka nie trafila do ojca ale nie udalo mi sie głównie za sprawa "szanownych"pan psychogog.Skończylo sie na tym że córka trafiła do rodziny zastepczej bo tatuś nie karmił nie dbał,olewał,brał tylko alimenty i zakazywał mi kontaktów.Jestem ciemawa czy te głupie baby wzieły by to na swoje sumiene?Teraz od nowa musze zaczynać bitwe sądowa. Dla pan z tego ośrodka mam tylko jedno do powiedzenia KARMA POWRACA OBY SZYBKO SIE WAM ODWDZĘCZYŁA