Rynek i park zamiast galerii w centrum miasta

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Rynek i park zamiast galerii w centrum miasta

Anty jbie

#26 WoW

2015-03-24 23:52

Teraz wszyscy płaczą, a przez lata ten lasek służył tylko żulom i młodzierzy jako miejsce do wypicia. Całe szczęście ta petycja gówno zmieni bo inwestorzy mają w dupie wasze zdanie. Niech powstaje centrum handlowe.


Gość

#27

2015-03-28 13:26

Rynek i park jest duszą każdego miasta. Jastrzębianie czekają na najważniejszy element naszego miasta.

Gość

#28

2015-03-29 10:31

W tym mieście nie ma miejsca na odpoczynek po pracy,  alejki ławki kawiarnie  fontanny tak jak jest to w Zorach czy Rybniku . Miejsca spotkań mieszkańców w różym wieku. Emeryci mogliby chodzić po alejkach , młodzież pojeżdzić na rowerach czy deskorolkach , wszyscy wypić piwo czy kawę w kawiarni na powietrzu w otoczeniu zieleni . Jestem za parkiem , amfiteatrem miejscem gdzie mozna będzie bez strachu posiedzieć do nocy . To miasto to sypialnia i markety .Mieszkańcy spędzają wolny czas przed telewizorem i komputerem . 


Gość

#29

2015-04-22 05:54

Dość hangarów zwanych galeriami !!
kredka

#30 Re: Tobi

2015-04-22 06:00

#18: Tobi - Tobi  

 Tak pisze osoba,która nie pracowała w galerii. Galerie to obozy pracy. Myślicie ,że w galerii to miód?? Cztery lata pracowałam i podziękowałam.


Gość

#31

2015-05-13 21:05

Ponieważ również wolę w tym miejscu rynek lub park.

Gość

#32 Re: Re: Tobi

2015-05-13 21:06

#30: kredka - Re: Tobi  

 Popieram, sama również pracowałam w galerii i uważam że to obozy pracy

JASTRZĄB

#33

2015-05-17 17:23

Ciekaw jestem komu tak zależy na tym by niepowstało takia galeria - chłopakowi bez żony. Bedzie miał zone bedzie z nią jeździł do Rybnika lub Bielska

 


Gość

#34

2015-05-21 07:27

Kino kilkusalowe w Jastrzębiu? Nieporozumienie!!!! Często jestem JEDYNĄ osobą w naszym kinie Centrum i to w sobotę lub w niedzielę. Kto będzie zapełniał te sale???
Bastek

#35

2015-05-21 09:22

Moim zdaniem czym wiekszy wybór Galerii i tym idzie zawszę coś fajnego i nie drogi zakupic . Bo wiadomo kazdy Sklep czy hipermatket staje się następną okazją do zyszka ludzi , który będą przychodzic i tylko tam kasę wydawać. 

Ja jestem za tym żeby tam została wyboudowana jakaś fajna Galeria Handlowa wraz z Himaemrektem - może to być 

Tesco

Real 

Auchan 

Makro 

I właśnie tam jest dobry punkt do tego , a jak ktoś jest przeciwny to niech sprzeda Mieszkanie w Mieście i , wyprowadzi się na Wieś i to jeszcze na taką Wies co jest odalona od Centrum Miasta ok 100 km drogi  To będzie miał wtedy dużo zieleni i przynajmniej mu nikt niczym nie zabuduje. 

Mam pomysł może ktoś zorganizuje jakieś spotanie przy Mc Donald S podać dokładnie datę i godzinę i wydrukować kartę i iech każdy Mieszkaniec który che wybudowania tej Galerii w tym kwartale ulic by się podpisał pod tą petycią i to potem dostarczyć do Urzędu Miasta , bo my jako 90% Mieszkańców mamy dośc już zieleni , i podpisujemy się pod tym projektem nawet 2 rekami i nogami..

Żeby w końcu coś zrobić z tym terenem bo strasy i strach i nie kiedy strach jest koło tego terenu w dzień przechodzic a tak będzie przynajmniej wyglondać na bardzo ładnie i będziemy mieli , gdzie w Niedziele po Mszach Świętych wyjśc i pochodzić po tej Galerii czy po innych i miło by się czas tam spędziło na zakupach co wy na to 

I jak by doszlo do takego spotkania z miłą checim na nie przyjdę nie sam tylko z liczą grupą osobową , która che kolejniej Galeri , czekam na podanie dokładniej daty i godziniy i miejśca gdzie by się te spotkanie odbyło i byśmy podpisy zbierali pod tym podaniem żeby jak najszybciej została wybudowana galeria z prawdziwego zdarzenia na TAK 


Gość

#36

2015-08-19 19:36

na cholerę mi kolejna patelnia - market i parking? Nie chcę tego, park, tanio można zrobiż, wystarczy teren wykupić, postawić ławki i zrobić fontannę i alejki.
hejk

#37 Re: WoW

2015-08-19 19:37

#26: Anty jbie - WoW 

 nie prawda, lasek jest lasem i nie służył tylko żulom, chyba, ze twój stary tam bywał to tak, ja tam widziałem ludzi spacerujących i nikt z nich nie był żylem


Gość

#38

2016-11-16 14:57

Park zamiast kolejnej galerii !!!