PROTEST PRZECIWKO ZWOLNIENIU RED. AGATY ŁAWNICZAK

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIWKO ZWOLNIENIU RED. AGATY ŁAWNICZAK


Gość

#1

2015-07-22 20:30

dziennikarzy trzeba chronić, by mogli informować ludzi o tym co się wokoło dzieje, a jeśli dzieje się niegodziwość, trzeba ją piętnować - informując innych o sprawcach tej niegodziwości - dlatego dołączam do protestu przeciwko działaniom Leasing Teamu i do obrony Agaty Ławniczak   -  Sławomir Matczak


Gość

#2

2015-07-23 08:09

To co robi ta firma przypomina działania esbecji przeciwko pracownikom TVP. To grupa białych kołnierzyków do grzebania potencjału ludzkiego spółek skarbu państwa aby przyśpieszyć ich koniec. Sądy zajmą się wkrótce nimi.

Gość

#3

2015-07-23 08:55

zawsze należy się przeciwstawiać skurwysyństwu

Gość

#4

2015-07-23 14:12

Jestem pisarzem ZLP. który w swoich książkach opisuje - w oparciu o fakty - istniejące zależności i powiązania świata biznesu z władzą. Sam zajmowałem się dziennikarstwem i wiem, jakie tworzą się i w tej dziedzinie naszego życia "posunięcia" cwaniaków z biznesu a także włodarzy mediów. W alejkach Parku Oliwskiego pisałem ... na kolanach, o tych sprawach przy okazji literackiej akcji pt. "bez cenzury". Popieram ludzi walczących z niegodziwościami - żeby nie powiedzieć z mafijnym "skurwysyństwem" - istniejącymi zresztą nie tylko w otoczeniu mediów. Pozdrawiam Panią Agatę Ławniczak i osoby popierające protest. Edward Pukin - Elbląg.

Gość

#5

2015-07-23 14:40

po prostu,podpisałem petycę bo z draństwem trzeba walczyć

Gość

#6

2015-07-24 06:12

Nie jestem w stanie zaakceptować tego co się dzieje w TV PUBLICZNEJ......CZŁOWIEK /Pracownik/ jest gorzej traktowany niż śmiecie /bo one mają chocieaż swoje miejsce w koszu/

Gość

#7

2015-07-24 07:31

Agata Ławniczak jest osobą o wielkiej sile charakteru. Reprezentuje nie tylko siebie, ale i innych wyrzuconych do Leasing Teamu. Podziwiam ją za odwagę i bezkompromisowość. To, co się stało z jej "dyscyplinarnym zwolnieniem" uważam za skadal! Pozdrawiam wszystkich, którzy walczą, Dagmara Drzazga

 


Gość

#8

2015-07-24 07:56

nie dla umow smieciowych, tak dla przestrzegania prawa pracy

Gość

#9

2015-07-24 10:19

Redaktor Lawniczak jest niebywale kompetentnym dziennikarzem. Wyroznia sie szczegolnym profesjonalizmem i erudycja jakiej brak wiekszosci "polskiej elity".


Gość

#10

2015-07-24 10:28

Stanowczo protestuję przeciwko stosowaniu aroganci i bezprawia w obronie praw pracowniczych. Bandyckie przejmowanie majątku publicznego przez szemrane spółki, przy braku poszanowania prawa i należytej ochrany działaczy związkowych. Bezczelne zachowania, stosowanie siłowych rozwiązywań, budzi we mnie odrazę.

Gość

#11

2015-07-24 11:11

Stanowczo protestuję przeciw stosowaniu bezprawia i arogancji, braku poszanowania praw pracowniczych i należytej ochrony działaczy związkowych. Złodziejskie przejmowanie majątku poprzez przedstawicieli szemranych spółek budzi we mnie odrazę. Najwyższy szacunek dla tych co mają odwagę protestować i patrzeć na ich brudne łapy. Stosowanie siłowych rozwiązań poprzez bezprawne pozbawianie miejsc pracy jest obrzydliwe i godne piętnowania. Mam jednak nadzieję że prawo będzie stanowiło prawo. Z upoważnienia Zarządu Związku Zawodowego Marynarzy I Rybaków Kontraktowych. Zdzisław Piekarz - Przewodniczący

Gość

#12

2015-07-24 21:51

Bo jest słuszna.

Gość

#13

2015-07-25 11:21

Mam dosc bezprawia i dzialania tego solitera PO wyniszczajacego nasz kraj i poszczegolnych ludzi.

Gość

#14

2015-07-25 11:27

mam dośc kłamstw w mojej Ojczyźnie.

Gość

#15

2015-07-25 11:49

Panu Braunowi moim zdaniem należy się tylko zwolnienie dyscyplinarne,jednych niszczy drugich hołubi.

Gość

#16

2015-07-25 12:35

Staję w obronie pokrzywdzonego człowieka. TV nie oglądam już od kilku lat, unikam fałszu, propagandy i zepsucia jaki serwuje TV niby polska?

Gość

#17

2015-07-25 13:20

To co dzieje się, to jest skandal. Srodowisko dziennikarskie musi być solidarne, a opinia publiczna dowiedzieć się o tym, co naprawdę dzieje się z polskimi mediami , jak są dewastowane i niszczone, razem z dzienniakrzami.

Gość

#18 Re:

2015-07-25 13:23

#17: -   nr 17 - nie wpisałam danych -

Hanna KARP, Warszawa, WSKSiM, Toruń. Pozdrawiam Panią Pani Redaktor!!

 

Michu

#19

2015-07-25 14:06

To co się dzieje to jakaś granda !!! Telewizja od kilku lat wyrzuca  ludzi z etatów aby następnie dać im propozycje nie do odrzucenia tj zakładanie firm jednosobowych za pieniądze które nie pozwalają niejednokrotnie nawet na opłacenie ZUS do tego są to ludzie w kwiecie wieku którzy nie znajdą na tak zwanym POLSKIM wolnym rynku nigdzie pracy, chodź są świetnymi fachowcami w swym zawodzie lecz sa za starzy  i do niczego w mnieamniu prywatnych firemek trąba które gdyby nie to że TVP im zleca produkcje na siłe to nie istniały by. Polityczne nieroby z PSL/PO panoszą się po firmie i mają etaty na róznych wymyślonych na prędce stanowiskach które są tworzone po to aby w pełni kontrolować przekaz mediów oraz tworzyć nacisk polityczny na przekaz informacyjny. Co do LT, to po prostu kolejna polityczna platfusowa dojarka do wyprowadzania pieniędzy do kieszeni polityków jedynie słusznej partii, oraz wymuszania na ludziach tzw. liberalnej formy zatrudniania rodem z afryki na lipną firme która zostanie zamknięta po roku lub też umowę o dzieło od której LT jeszcze pobierze prowiazje (której narazie nie pobiera bo wybory idą) o tym wie każdy, nie trzeba być geniuszem aby nie wiedzieć o co chodzi. Zwolnienie pani Agaty pokazuje jakim państwem bezprawia stała się Polska i jacy ludzie są głupi oraz bierni zgadzając się na wszystko homosowietikus v.2.0 o to obraz naszego społeczeństwa


Gość

#20

2015-07-25 14:23

za łagodna. TvP -na bruk

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-07-25 14:53



Gość

#22

2015-07-25 14:54

Jestem za wolnymi mediami publicznymi

Gość

#23

2015-07-25 15:46

Ponieważ chciałbym standardów w mediach publicznych na które płacą Polacy a nie samowolki jak teraz

Gość

#24

2015-07-25 16:03

DOSYĆ POLITYKI I CENZURY W KULTURZE

Gość

#25

2015-07-25 16:25

Nie zgadzam się z taką dyskryminacją społeczną