Chcemy remontu ul.Łąkowej w Milanówku!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Chcemy remontu ul.Łąkowej w Milanówku!


Gość

#1

2016-01-11 11:25

to jest jebany obowjazek gminy a nie rozpierdolono pjeniadze na parkingi gowno na fiderkiewicza wiilja uczta w strazy miejskiej

Gość

#2

2016-01-12 00:16

Ulica Łąkowa jest jedną z kilku ulic w ciągu komunikacyjnym która łączy Milanówek z gmina Grodzisk Mazowiecki powinno się ułatwić nam mieszkańcom wyjazd z miasta odciążając przy tym ulice Królewską

Gość

#3

2016-01-12 12:49

Codziennie przechodzę tą ulicą do stacji WKD Brzózki. Stan tej drogi jest skandaliczny. O ile samochód jeszcze jakoś przejedzie, chociaż też często ryzykuje uszkodzeniem, to zwykły pieszy musi brnąć po błocie, dziurach, kamieniach, kawałkach gruzu....

Gość

#4

2016-01-13 21:11

Popieram mieszkańców. Wiem jaki przeżywają horror, korzystając z przejazdu tą ulicą. Sam z niej kiedyś KORZYSTAŁEM , ALE OBECNIE TAM SIĘ NIE DA JECHAĆ, ani przejść

Gość

#5

2016-01-13 22:32

Pomimo że nie mieszkam w Milanówku doskonale rozumiem zdesperowanych mieszkańców i widuję tę"wspaniałą" drogę, parę razy byłam świadkiem wyciągania z błota aut...
Milanowianin bez przekonania

#6 przylaczyc Lakowa do Opyp!

2016-01-14 20:26

A moze ta odlaczyc sie od tego miasta i przylaczyc sie do Opyp? Mielibysmy lampy, asfalt, media i internet.

Mieszkanka

#7 Lepsza droga szybsza jazda

2016-01-20 09:59

Bardzo bym chciala remontu naszej ulicy jest w katastrofalnym stanie dlatego podpisałam petycje, martwię sie tylko tym, ze lepsza droga to szybciej jeżdżący kierowcy. Chodząc z dzieckiem na spacer widzę jak pomimo śliskiej nawierzchni samochody potrafią jechać 70 km/h. Ja jeżdzę wolno a często mnie inne samochody tu wyprzedzają wręcz wymuszają światłami żebym im zrobiła miejsce do wyprzedzania. Moze byc tak ze wywalczymy nowa nawierzchnie a zaraz potem bedziemy walczyć o progi zealniajace. 

Brzózkowa

#8 Przesada

2016-01-21 23:59

Szanowni Państwo,

Mieszkam w pobliżu, niedaleko przystanku.

Ulica Łąkowa w przeważającej części to wygodny asfalt, więc dziwią mnie opinie i rwetes, jaki się tu czyni. Tam, gdzie kończy się asfalt (przy zakladzie kamieniarskim) na Łąkowej, rzeczywiście ulica ma charakter drogi gruntowej. Jest dość często wyrównywana przez urząd miasta. To zaledwie kilkadziesiąt metrów. Wyciąganie auta z błota, jak ktoś tu kłamie, jest asolutnie niemożliwe. Za przystankiem, patrząc w stronę Opyp, powstaje rodzaj osiedla budowanego przez dewelopera przy tzw. ulicy "projektowanej", bocznej od Łąkowej, który zamawia wielotonowe ciężarówki wożące gruz, aby zasypać staw i mokradła. Sprawa była nawet w prokuraturze. To jest przyczyna psucia drogi w stronę Opyp.

Tak wielbiony przez Państwa asfalt spowoduje, że samochody będą jeżdzić zbyt szybko, i rację ma Mieszkanka (post wyżej), że progi zwalniające będą konieczne. Obecnie rolę tych progów pelnią wlaśnie nierówności!

 

Jest też sprawa korytarza migracyjnego saren. Przychodzą tu z Lasów Młochowskich. Wyobraźmy sobie co się dzieje z samochodem i pasażerami w wyniku kolizji rozpędzonego pojazdu ze zwierzęciem (tak bylo przy transformatorze!).

 

Radziłabym kochanym Sąsiadom utworzyć petycję o kamerowanie przystanku, bo dochodzi tu do aktów wandalizmu, pijaństwa, rozbijania butelek, strzelania petardami i zakłócania spokoju. Straż miejska przyjeżdża zawsze za późno, chuligani z Grodziska odjeżdżają kolejką. A WKD ciagle obiekt reperuje i odmalowuje. Firma Zubrzycki bywa raz dziennie, w południe. Podlącza się do automatu, że była, i leci dalej. Biorą za to pieniądze, ale w istocie wcale nie pilnują. KAMER!!! Tego nam najbardziej potrzeba.

 

Pozdrawiam.