Petycja o odwołanie "łowczego miejskiego" R. Czeraszkiewicza

wrrrrr

#126 Re:

2016-01-31 22:09

#118: koziol -  

 Rysiu Ty jestes baran a nie kozioł

Danuta Sobczak - Domańska

#127 Re:

2016-02-01 21:26

#3: -  jakiś przykład, a może nazwisko, a nie anonim, wstyd podpisać czy co? Ja mam akurat same dobre wrażenia, łowczy zawsze pomocny, działa szybko i skutecznie. Pozdrawiam

 

luc

#128 Re: Re:

2016-02-02 07:19

#127: Danuta Sobczak - Domańska - Re:  

 Pani Danuto w opowieści można wieżyć lub nie Pan Ryszard opowiadać umie ale na tym jego umiejętności się kończą.

Jeżeli ma Pani ma możliwość to odsyłam do byłych współpracowników Pana Ryszarda (oczywiście wszyscy to oszołomy wg. w/w). 

 

 

Łowczy M

#129

2016-02-02 08:37

Tu chodzi o WŁASCIWE POSTĘPOWANIE ZE ZWIERZĘTAMI TEGO WYMAGAJĄCYMI. TO ICH DOBRO TU JEST WAŻNE. ,,WSZYSTKIM,, DECYDENTOM WYGODNIE JAK NIE TRZEBA WYDAWAĆ KASY NA PRAWDZIWĄ REHABILITACJE- I TU JEST ,,PIES POGRZEBANY,, i nie tylko pies . 

JAKBY ŁOWCZY POSTĘPOWAŁ ZGODNIE Z PRZEPISAMI NIE WSPOMINAJĄC EMPATI DLA ZWIERZĄT TO NIKT BY SIĘ CZEPIAŁ.

NIE ODBIERAJCIE TEGO JAKO KONFLIKTU KUDAWSKI-CZERASZKIEWICZ TYLKO DOMAGANIA SIE WŁAŚCIWEGO POSTĘPOWANIA ZE ZWIERZĘTAMI WYMAGAJĄCYMI INTERWENCJI.MY ZA TO PŁACIMY !!!

 

    


Gość

#130

2016-02-03 10:57

Nie ma zwierząt nie ma nas.Ostatnio gdzieś usłyszałam że im bardziej poznajemy ludzi tym bardziej kochamy zwierzęta.
To wszystko co chciałam powiedzieć,pozdrawiam.
luc

#131

2016-02-05 07:31

i znów w dzisiejszym kurierze szczecińskim - internet (05.02) o panu ryszardzie jak to dzielnie dziki odławiał.

 

Jan

#132

2016-02-05 18:29

Dziwne, że ludzie nie widzą ewidentnego konfilktu: Łowczy Miejski versus P.Kudawski. A wystarczy przypomnieć: w Szczecinie działa wiele ośrodków rehabilitacji dzikich zwierząt: Fundacja „Ratujmy Ptaki” (status ośrodka GDOŚ), Cecylia, Marek i Hubert Woś (status ośrodka GDOŚ), Dzika Zagroda – ośrodek Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyrodniczego, Opiekun jeży nr 27 – Renata Pihan, Drabińska Karolina – nietoperze, Dzięgielewska Magdalena – nietoperze itp. itd.  Spośród ludzi, którzy wpisują się pod petycją przewija się wyraźnie presja na gloryfikację Ośrodka Pana Kudawskiego. W publicznej dyskusji wiedzie prym Kurier i Pani Redaktor N. - jej artykuły wg. mnie również mają zabarwienie stronnicze bo ta Pani pisze wyłącznie o czarnym charakterze Czeraszkiewicza i cudownym uzdrowicielu Kudawskim. Dlaczego nikt nie zadaje sobie pytania: jeśli  "potwór" Czeraszkiewicz zostanie zmieniony na nowego Łowczego Kudawskiego to czy ten nowy przestanie używać broni? A co w przypadku, kiedy trzeba będzie dobić jakiegoś rannego dzika? Będzie wzywany weterynarz? I co? Przecież nie podejdzie aby podać zastrzyk usypiający chyba, że weterynarz jest samobójcą -  więc albo będzie wzywany jakiś myśliwy? czyli znowu "morderca" w mieście ? A może  Łowczy Kudawski będzie czekał aż zwierze samo zdechnie? Oj ludzie, ludzie - nie musicie się już zamieniać z baranami na głowy. Szkoda, że dajecie sobą tak manipulować.


Gość

#133

2016-02-06 11:26

A moim zdaniem bardzo dobrze że powstała anty-petycja broniąca Łowczego Miejskiego. Zbyt dużo typowych hejterów z tekstami typu "kocham zwierzęta - zabić mordercę" znalazło się w otoczeniu Fundacji P.Kudawskiego i jest przez nią tolerowanych. Kto sieje wiatr, zbiera burze.


Gość

#134 RoksanaRe:

2016-02-08 01:14

#132: Jan -  

 Nie znam osobiscie Pana Kudawskiego ani Pana Czeraszkiewicza.Ale pozwole sobie napisać że kiedy potrzebowałam pomocy z wroną to dzwoniłam gdzie sie dało.Na poczatku była to Fundacja ratujmy ptaki Pani Brzozowskiej.Niestety pomocy mi odmówiono.Następnie dzwoniłam do Straży miejskiej w Szczecinie gdzie po długich oczekiwaniach skontaktował się ze mna łowczy miejski Pan Czeraszkiewicz który również mi nie pomógł twierdząc że nie jest od tego(?).Kolejny telefon wykonałam do Gryfina jednak nikt nie odbierał.Pomógł mi dopiero ośrodek w Wielgowie Pana Kudawskiego.Mogłam również uczestniczyć w uwalnianiu ptaka po rehabilitacji razem z osobami z ośrodka.Więc o jakiej manipulacji Pan mówi Szanowny Janie? Myśle że i Pan Kudawski w sytuacji konieczności skócenia cierpienia zwierzakowi posłuży sie bronią i nie musi to być sztucer.Wystarczy że w obecności lekarza weterynarii użyje broni Palmera i lekarz w tym wypadku nie musi być samobójcą.Oj Janie, Janie to chyba Ty nie musisz się już zamieniać z baranem na głowę.Szkoda że nie widzisz sedna problemu a odbierasz to jako konflikt i faworyzacje.


Gość

#135

2016-02-08 16:55

a jak można nie podpsc takei dranstwo

Gość

#136

2016-02-11 15:36

- Wytłumacz mi Rebe, bo nie rozumiem: Przychodzisz po pomoc do biednego - pomaga ci jak tylko może. Przychodzisz do bogacza - udaje, że cię nie widzi. Czemu tak się dzieje?
- Spójrz, Abram, przez okno. Co widzisz?
- Sara z Ickiem idzie ze sklepu. Josel na bazar jedzie. Rapaport z Rywką rozmawia.
- Dobrze, Abram. A teraz spójrz w lustro. Co widzisz?
- Cóż mogę widzieć, Rebe. Siebie samego widzę.
- Widzisz, Abram - okno jest ze szkła i lustro ze szkła. Wystarczy dodać odrobinę srebra i już widzisz tylko siebie.


Gość

#137

2016-02-20 10:12

to niegodne zachowanie dotychczasowego łowczego wyklucza go z grona porządnych ludzi. Dosyć złego zrobił , nie tylko powinien stracić kontrakt ale tez powinien zostac ukarany. Budzi podejrzenie ,ze popierają go ,,kolesie,, bo brak reakcji na jego podłe działanie

Gość

#138

2016-02-20 13:41

Dla mnie to sadyzm i morderstwo!!!

Gość

#139

2016-02-20 13:53

Ludzie ktorzy sie znacaja nad zwierzetami nie moge pełnic takiej funkcji jestem za odwołaniem...

Gość

#140

2016-02-20 14:15

Kocham zwierzeta i nie godze sie na krzywde wyrzadzana im przez mysliwych .. oprawcow ..katow..

Gość

#141

2016-02-20 15:06

Koles do czyszczenia torów ! tam kilofem sie wyżyje prostak sadysta

Gość

#142

2016-02-20 15:21

Stop! !!!!! Znecaniu się nad zwierzętami! !!!!

Gość

#143

2016-02-20 16:21

nie wolno nikomu znęcać się nad zwierzętami. Tacy ludzie powinni być surowo karani. Taki człowiek to zły człowiek i będzie zdolny skrzywdzić również człowieka.

Gość

#144

2016-02-20 18:23

Zadaniem człowieka jest dbać o zwierzęta, a nie znęcać się nad nimi!

Gość

#145

2016-02-21 09:04

wielki dramat, ze tacy ludzie zajmuja takie stanowiska . Zgadzam sie z petycja.Bezdusznemu znecaniu i  zabijaniu zwierzat  NIE !!!!!!!


Gość

#146

2016-02-21 12:58

Tacy ludzie powinni rozwalać tylko gnój.

Gość

#147

2016-02-21 13:01

Na świecie nie powinno być miejsca dla sadystów!
anna

#148 Re: Re:

2016-02-21 23:22

#127: Danuta Sobczak - Domańska - Re:  

 szybko i skutecznie tzn kulka w łeb? albo rzszarpanie przez psy? wstyd go bronic


Gość

#149

2016-06-06 11:53

Jestem oburzona tym, czego dowiedziałam się z treści petycji!!! człowiek, który bierze publiczne pieniądze, za to że ma ratować zwierzęta dopuszcza się takich haniebnych czynów!

Gość

#150

2016-09-24 17:24

W działaniach ''łowczego miejskiego'' powinien być widoczny i wyrażny szacunek dla zwierząt,ale w działalności p.Czaraszkiewicza tego nie widać!!!niestety!!