Zwolnienie ordynatora Zorana Stojceva. Apel

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zwolnienie ordynatora Zorana Stojceva. Apel


Gość

#101

2016-02-08 13:33

Bo to znakomity fachowiec i będzie wielką stratą dla miasta i jego mieszkańców pozbycie się takiej osoby

Gość

#102

2016-02-08 13:42

10 lat temu dr Stojcew wykonał u mnie poważną operację na oddziale onkologicznym.Dzięki temu żyję i funkcjonuję.Jestem za to bardzo wdzięczny.Zwolnienie takiego doświadczonego fachowca będzie wielką stratą dla szpitala.

 


Gość

#103

2016-02-08 13:59

Znakomity lekarz, operował mnie.

Gość

#104

2016-02-08 15:00

profesjonalizm i niezwykle umiejętności nie biorą się z nikąd trzeba na nie ciężko zapracować wymaga to czasu dobrobyt nie bierze się z fanatyzmów , partyjniactwa , religii, lecz z tego jaki format ludzi z nami prarcuje

Gość

#105

2016-02-08 15:01

zwolnienie wysokiej klasy specjalisty tylko dlatego że powiedział prawdę p. Sapińskiemu jest karygodne .Menadżer ma na sumieniu niszczenie szpitala narażanie życia pacjentów brak leków likwidowanie oddziału bo nie umiał pozyskać lekarzy forsowanie przenosin porodówki kosztem innych oddziałów a doktor cóż jeżeli przekroczył budżet to dla dobra pacjentów

Gość

#106

2016-02-08 15:08

Dr Zoran Stojcev jest bardzo dobrym specjalistą,znanym na arenie krajowej.Zwolnienie Stojceva spowoduje obnizenie jakości uslug lekarskich w słupskim szpitalu. Prezes Sapinski zwalnia go tylko dlatego,że miał odwgę powiedzieć iż ma inne zdanie na temat reorganizacji szpitala anizeli Sapiński.
Lęborczanin

#107 Zwolnienie dr.Srojceva.

2016-02-08 15:30

Moze p.Sapinski wyzna wreszcie dlaczego odszedl ze szpitala w lęborku,uciekl po prostu bo doprowadzil lęborski szpital do zadłuzenia finansowego.Moze takze powie nam wszystkim jak to sie stało,że w 2015 roku lęborski szpital uzyskal miano najlepszego na pomorzu wśrod szpitali powiatowych. Ciekwą sprawą jest to,że w szpitalu brakuje lekarzy specjalistow,zatem jakie kryteria były brane pod uwagę przy ocenie lęborskiego szpitala ?. Jezeli rzeczywiscie dr Stojcev obrazil p.Sapinskiego to niech sprawę skieruje do sądu,a nie zwalnia wspanialego fachowca.Szpital nie jest wlasnoscia p.Sapinskiego tylko naszą wspolną wlasnoscią.P.Sapinski nie ma prawa dezorganizowac pracy szpitala.

Jak mozna w imię wlasnej dumy pozbywać sie tak wsozanailego fachowca.  Kilkanascie lat temu dr Stojcew oprowal moja zonę,uratowal jej pierś,bo tylko usunął guzka i do dnia dzisiejszego wszystko jest OK.Natomiast w szpitalu w Leborku zdecydowano o koniecznosci usunięcia piersi to chyba doskonale świadczy o profesjonalizmie dr Stojcewa.

Ciekawe dlaczego Rada Miejska w Słupsku biernie patrzy na dziwne poczynania p.Sapinskiego,uwazam,ze Rada Miejska powinna sie powaznie zainteresować dzialaniami p. Sapinskiego dopoki całkiem nie zniszczyl szpitala i wspanialych fachowcow. 

To,ze oddzial dr Stojceva wygenerowal długi w 2015 roku świadczy o tym,że liczy sie pacjent a nie zle wycenione usługi przez NFZ.


Gość

#108

2016-02-08 15:38

Świetny fachowiec

Gość

#109

2016-02-08 16:24

Uratował moją mamę. Operacja była przeprowadzona jako doświadczenie medyczne. Udało się i mama po operacji powróciła do normalnego życia. Dziękuję Panie Doktorze

Gość

#110

2016-02-08 16:25

bo to bardzo dobry lekarz

Gość

#111

2016-02-08 16:43

Jestem wdzięczną pacjentką, której uratowano zdrowie i życie

Gość

#112

2016-02-08 16:44

Bo mam o nim opinie ze to doskonaly specjalista
Pielęgniarka operacyjna

#113

2016-02-08 16:47

Pracuje na bloku operacyjnym od 17 lat. Wiele godzin przepracowałam z Panem Doktorem Stoicevem .Jest wybitnym specjalista w swojej dziedzinie . Wkłada w swoją pracę dużo energii i zaangażowania.  Jestem dumna ze mogłam z Panem pracować !!!. To będzie dla nas ogromną strata.:(

 


Gość

#114

2016-02-08 16:52

Dr.Stojcev jest wybitnym onkologiem.Moja mama i teść byli operowani na słupskim oddziale szpitalnym.

Gość

#115

2016-02-08 16:58

Znakomity chirurg, doskonały organizator w zderzeniu z fatalnym zarządzaniem szpitalem.

Gość

#116

2016-02-08 17:07

operował mnie dobry fachowiec

Gość

#117

2016-02-08 17:08

Super lekarz-nie wyobrażam sobie ,onkologii bez dr Stojceva,wiele mu zawdzieczam.

Gość

#118

2016-02-08 17:17

Pan DOKTOR uratował moje życie i mojego ojca .Dyrektor szpitala kłamie ponieważ doktor jest perfekcjonistą i osobą najwyższego zaufania.
Oby w Słupskim szpitalu pracowali wszyscy lekarze z takimi cechami i znajomością zawodu.
Tego lumpa dyrektora na bruk . Niech pokaże swoje osiągnięcia jest też lekarzem

Gość

#119

2016-02-08 17:21

Dzięki Panu doktorowi żyję - od operacji minęło 18 lat i cieszę się życiem. Pamiętam czasy, jak Pan doktor tworzył ten oddział. Może ludzie tam pracujący nie lubili Go, bo doktor był człowiekiem wymagającym - wymagał od siebie, a także i od personelu Leżałam w szpitalu 10 dni i widziałam jak pracowali ludzie na oddziale jak Pan doktor był w szpitalu, a jak pracowali jak Go nie było. Kiedyś w sobotę po południu przyszedł na oddział i chyba coś było nie tak, bo do pielęgniarki powiedział "Pani jest dla chorych". Takiego lekarza, który jest oddany chorym i walczy o ich życie, gdybyśmy stracili, to jest porażka dla naszego szpitala, Nie wiem kto zatrudnił lekarzy onkologów z Gdańska, którzy dojeżdżają do Słupska. Często przyjeżdżają spóźnieni, albo w ogóle nie przyjeżdżają i wtedy schodzi na parter nasz lekarz słupski. Czy tak powinno być ????? Panie Prezesie niech Pan przemyśli to co Pan robi - Słupsk ma naprawdę dobrych lekarzy. Pozdrawiam.

Gość

#120

2016-02-08 17:36

To jest wspanialy lekarz i specjalista w swoim zawodzie.Ma serce dla pacjentow.

Gość

#121

2016-02-08 17:40

Doktor powinien zostać. Wielki autorytet i wielka klasa!


Gość

#122

2016-02-08 17:46

Słupsk nie może pozbawić się tak dobrego specjalisty

Gość

#123

2016-02-08 17:54

Uważam ,że mamy w Słupsku tak dobrych chirurgów,że na innych nie ma potrzeby wymieniać.Dlaczego PAN prezes nie ujawnia nazwiska nowych lekarzy,uważam ,że społeczeństwo ma prawo wiedzieć,jacy fachowcy będą nas leczyć.

Gość

#124

2016-02-08 17:54

Dr.n.med Pan Zoran Stojcev jest wspaniałym fachowcem który wielokrotnie pomógł nam w różnych sytuacjach zdrowotnych. Nikt nie ma prawa pozbawiać pacjentów tak dobrego lekarza.Do dymisji powinien podać się raczej prezes A. Sapiński, a nie doprowadzać do sytuacji ,że ze szpitala chcą odejść doświadczeni lekarze.Dlaczego pacjent ma być pozbawiony opieki lekarzy którym ufa? To bulwersujące!

Gość

#125

2016-02-08 17:58

Bo jest to dobry lekarz