Zwolnienie ordynatora Zorana Stojceva. Apel

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zwolnienie ordynatora Zorana Stojceva. Apel


Gość

#76

2016-02-08 09:19

Mój ojciec był fachowo operowany przez dr. Stojceva....stosunek do pacjenta i profesjonalizm w wykonywanej pracy nie zasługuja na takie "podziękowanie"

Gość

#77

2016-02-08 09:21

Uratował mi trzy razy życie!!!Czego trzeba więcej,był w dzień i w nocy jak była pilna potrzeba walki o życie ,miał prawo wypowiedzieć swoje zdanie to wolny człowiek świetny lekarz wdzięczna pacjętka Zofia Smalewska

Gość

#78

2016-02-08 09:22

mam powody osobiste

Gość

#79

2016-02-08 09:27

Jak to dlaczego ,dla widzimisię nie zwalnia się dobrych,rzetelnych fachowców.Wszystko można omówić ,a nie poniżać się do tak niskiego poziomu.

Gość

#80

2016-02-08 09:38

Pan Sapiński przyszedł do słupska z nadania politycznego by "rozwalić " struktury i zarządzanie szpitala nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności .zatem będą następne "dziwne " decyzje

Gość

#81

2016-02-08 09:56

Doktor Stojcev to świetny specjalista.Byłam przez niego operowana.

Gość

#82

2016-02-08 10:01

pracuj e w słuzbie zdrowia

Gość

#83

2016-02-08 10:43

To bardzo niegodziwe postępowanie.Pan Stojcew powinien otrzymać najlepsze warunki pracy,by bez stresu organizacyjnego i finansowego leczyć chorych.On oddaje chorym całą swoją wiedze,umiejętności i talent,ignoranci nie powinni zarządzać tym szpitalem.Pozdrawiam Pana Doktora.

Gość

#84

2016-02-08 10:52

Prof. Zoran Stojcew to jeden z najlepszych lekarzy tej specjalności w POLSCE !!!
Ciekawe czy Odział Chirurgii Szpitala w Słupsku rozpadnie się / dodatkowe 10 wypowiedzeń dokonanych przez lekarzy / , tak jak doprowadzono do likwidacji Oddzialu Chorób Płuc.
Ciekawe kto będzie leczył pacjentów ??? !!!!!

Gość

#85

2016-02-08 11:10

To bardzo dobry fachowiec,lekarze pod jego kierownictwem uratowli nogę mojego męża.

Gość

#86

2016-02-08 11:10

Nigdy nie byłam pacjentką tego oddziału (i całe szczęście) ale nazwisko pana Stojceva to marka.Myśle że jego doświadczenie i wiedza pomogły wielu pacjentom.Takich lekarzy się szanuje a nie wyrzuca z pracy bo powiedział co myślał o panu dyrektorze.To żałosne.A gdzie dobro pacjenta ????????????

Gość

#87

2016-02-08 11:11

Jest to jeden z najlepszych lekarzy w naszym regionie. Bardzo ludzki człowiek. Ma bardzo dużo empatii. Nie wyobrażam sobie, żeby go zabrakło. Ja i moja rodzina wiele mu zawdzięcza. Nie obchodzą mnie jakieś rozgrywki. Dla mnie ważne jest jakim jest fachowcem.

Gość

#88

2016-02-08 11:20

Pan dok. Stojcev to doskonały specjalista, o czym miałam
okazje się przekonać

Gość

#89

2016-02-08 11:40

Odkąd przyszedł nowy Pan Dyrektor szpitala do Słupska zdarzają się same negatywne sytuacje, niepodpisane umowy z NFZ na nowoczesne leczenie, konflikty personalne itp. Wszystkie konsekwencje złego zarządzania przenoszą się na pacjenta.
Dyrektor powinien umie gasi wszystkie "pożary a nie je wznieca.

Gość

#90

2016-02-08 11:57

Uważam, że oddział pod kierunkiem dra Stojcewa dobrze działał. Protest ordynatora przeciw zmianom wprowadzanym przez dyrekcję szpitala jest uzasadniony

Gość

#91

2016-02-08 11:58

Ostatnio miałam często do czynienia ze słupską chirurgią ogólną (z względu na problemy zdrowotne) i muszę przyznać, że zaangażowanie lekarzy chirurgów w moje leczenie jest godne pochwały. Podkreślam szczególnie pełen profesjonalizm, ogrom czasu (nigdy nie czułam, by lekarz lekceważył moje problemy), cierpliwość i pełną kulturę.
Sprzeciwiam się, by niszczyć coś, co bardzo dobrze funkcjonuje, chaos nie jest potrzebny słupskiej chirurgii! Dlaczego ktoś próbuje zniszczyć dobry oddział?


Gość

#92

2016-02-08 12:09

Wieloletni, doświadczony lekarz, mający olbrzymie doświadczenie

Gość

#93

2016-02-08 12:19

Nie zwalnia się lekarzy za to, że mają swoje zdanie.Dr Stojcew to wybitny specjalista,był tu przed Panem Prezesie i zrobił bardzo wiele dla ludzi ,czym Pan nie może się poszczycić,i dla tego szpitala.Wstyd.....wstyd jak traktuje Pan lekarzy ze słupskiego szpitala.Poprzedni pan dyrektor na pewno tak by nie postąpił.

Gość

#94

2016-02-08 12:21

Jestem zbulwersowana faktem zwolnienia Doktora Stojceva!
Jak można było z dnia na dzień pozbawić pacjentów opieki medycznej tak znakomitego specjalisty!? Jestem przekonana, że o Jego zwolnieniu nie zadecydowały względy merytoryczne,moralne czy etyczne ale "paskudna" polityka grupki osób kompletnie nie związana z dobrem pacjenta ale osobistymi ich interesami. Miałam przyjemność korzystać z pomocy Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

Gość

#95

2016-02-08 12:50

dr Zoran Stojcev jest moim zdaniem jednym z najlepszych lekarzy nie tylko w Słupsku , lecz w Polsce a może i w Europie. Byłam pacjentką chirurgii onkologicznej i widziałam jak ważny na tym oddziale jest pacjent. PACJENT nie lekarz czy pielęgniarka. Uważam, że zwolnienie tak dobrego lekarza to ogromna strata dla słupskiego szpitala. Strata i skandal. Nie wyobrażam sobie słupskiej chirurgii onkologicznej bez dr Stojcev'a.

Gość

#96

2016-02-08 13:00

Byłam pacjentką doktora Stojceva. Uratował mi pierś przeznaczoną do usunięcia. Szpital bez niego? Nie wyobrażam sobie.

Gość

#97

2016-02-08 13:08

Tacy lekarze jak dr Zoran Stojcev rodzą się na kamieniu. Wybitny a jednocześnie ludzki. Człowiek z południowym temperamentem, mający zawsze własne zdanie. W najtrudniejszych życiowych sytuacjach daje człowiekowi poczucie bezpieczeństwa.
Czy ten urzędniczek stojący na czele szpitala zdaje sobie sprawę z tego co zrobił? Nie sądzę. jest zbyt małostkowy i zadufany w sobie.
Nie zdziwię się jak kiedyś ta sytuacja się na nim zemści.
(Co posiejesz to zbierzesz)

Gość

#98

2016-02-08 13:13

Jestem przeciwna zwolnieniu Dr. Zorana Stojceva. Wspaniały lekarz

Gość

#99

2016-02-08 13:19

Lekarz który posiada ogromną wiedzę medyczna i jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc w leczeniu mojej mamy.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-02-08 13:26