Petycja o wszczęcie procedury delegalizacji PiS

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja o wszczęcie procedury delegalizacji PiS


Gość

#126

2016-04-09 05:41

Chcę żyć w demokratycznym kraju, który pozostanie członkiem UE.

Gość

#127

2016-04-09 06:23

Dosc dobrej zmiany

Gość

#128

2016-04-09 10:38

Partia poprzez działania rządu,większości w sejmie i senacie forsuje ustawy i przepisy godzące w wolność i demokrację obywateli ,a także godzi w trójpodział władzy nie respektując wyroków Trybunału Konstytucyjnego ,stajemy się państwem autorytarnym co w przyszłości wykluczy nas z UE.

Gość

#129

2016-04-09 11:14

nie zgadzam sie na demolowanie państwa prawa i szerzenie mowy nienawisci,brukanie i niszczenie autorytetow.to dzialanie charakterystyczne dla faszyzmu
krzysztof

#130 Re:

2016-04-09 12:36

#1: -  

 Hahahaha ledwo tysiac przekroczony. Chyba nie myslicie powaznie :) Ale dzieki nawet sie posmialem :) Porownajcie sobie 1000 osob przeciw wielu milionom :)


Gość

#131

2016-04-09 13:57

Boję sięże zdążamy w średniowiecze,że to co jeszcze
pozostało "naszego" zostanie przez PiS doszczętnie roztrwonione
i zniszczone.Ne martwię się o siebie,za stra już jestem,ale mam synów i wnuki i nie chcę by rządziły nimi oszołomy czy to w rządzie,czy w sukienkach.

Gość

#132

2016-04-09 14:17

W pełni zgadzam się z argumentami oskarżenia PiS zawartymi w petycji. Nielegalne jest dążenie do zmiany ustroju Polski z naruszeniem Konstytucji, bez odpowiedniej legitymizacji.Zmiany w prawie wprowadzane przez PiS przekształcają Polskę w państwo dektatury partii rządzącej.

Gość

#133

2016-04-09 18:55

Uważam, że każdy, zgodny z prawem sposób na przywrócenie porządku konstytucyjnego w moim Kraju jest wskazany i bardzo potrzebny. Czyny partii rządzącej w nawiązaniu do jej nazwy w sposób zasadniczy obrażają inteligencje i odczucia znaczącej większości Polaków.

Gość

#134

2016-04-09 19:04

Gdyż nie chcę ażeby pis niszczył to co z bardzo dużym trudem wywalczono przez dwadzieścia pięć lat.

Gość

#135

2016-04-09 20:32

Partia która ma zapędy dyktatorskie nie może nic dobrego zrobić. Moze za to zniszczyc nasz Polski DOM. .Pozdrwiam Longin Skrzypiński

Gość

#136

2016-04-10 09:12

partia nieludzka niekompetentna szerząca nienawiść i homofobię, ma znamiona formacji faszystowskiej, podobnie jak jej przywódca, twórca doktryny dzielącej naród
Nana

#137 Re: Re:

2016-04-10 13:51

#130: krzysztof - Re:  

 Krzysztof- Tobie na prawdę się zdaje, że 'miliony' będą nadal nadal popierać PiS i że 'milionom' podobają się zmiany przez ową partię wprowadzane?
Teraz już wiem, czemu się mówi, że życie w niewiedzy jest błogosławieństwem. Jesteś na to doskonałym przykładem.

I dzięki.... ja się równiez pośmiałam, tyle, że z czego innego :D

krzysztof

#138 Re: Re: Re:

2016-04-10 16:16

#137: Nana - Re: Re:  

 Zmiany ktore wprowadzaja w koncu sa w interesie Polski. Skoro bylo tak dobrze za pelowcow i mieli wszystkie media siejac propagande czemu az tylu ludzi zaglosowalo na Pis? Choc ja na nich nie glosowalem ale widze ze robia w miare dobrze. Czego nie mozna bylo powiedziec o poprzedniej ekipie bo tamci rzadzili ale tylko dla zachodu. A ty urwij sie ze swojego chorego snu, no chyba ze jestes jednym z oderwanych od korytka to rrozumiem :)


Gość

#139

2016-04-10 19:39

O delegalizacji PiS i postawieniu Kaczyńskiego przed sądem mówię od dawna. Uważam, że w historii Polski nie było precedensu w kwestii tak dramatycznego i jaskrawego podziału obywateli i rozbudzaniu nienawiści jednych wobec drugich. Za to nie ma wystarczającej kary, bo to zbrodnia przeciw Narodowi!!!
krzysztof

#140 Re:

2016-04-10 22:02

#139: -  

Nie wycieraj gęby slowem "obywatele". Jest roznica miedzy Polakiem a konfidentem i zdrajca ktory nadal chce zerowac wlasnie na obywatelach prawdziwych tego kraju. Dopoki stare pokolenie komuchow nie wymrze to nie bedzie spokoju w tym kraju. Widac kto protestuje na marszach kodu, jaka srednia wiekowa. Juz rozumiesz?


Gość

#141

2016-04-10 22:38

Rządy partii PiS działają przeciwko interesom Polski za co dowództwo PiS powinno być pociągnięte do odpowiedzialności. Demolują 26-letni dorobek demokratycznej Polski i osiągnięcia cieżko pracujących Polaków. Obrażają naród polski i polskich bohaterów narodowych takich jak Lech Wałęsa i próbują zmienić historię współczesnej Polski. Dzielą Polaków mową i działaniami nienawiści. Rujnują wizerunek Polski na świecie przez co doprowadząją do braku zaufania u miedzynarodowych partnerów Polski, co bez wątpliwości doprowadzi do kryzysu gospodarczego w Polsce. Nie budują na podstawach zbudowanych przez poprzednie rządy ale demolują systemy i wyrzucają bezpodstawnie ze stanowisk setki (moze juz tysiące!) ludzi wymieniając ich na ludzi o ograniczonych kompetencjach ale sobie lojalnych (np. w hodowli polskich koni arabskich). PiS nie szanuje trójpodziału władzy i podważa polską konstytucję. PiS przejmuje kontrolę nad państwowymi mediami zmieniając je w tuby propagandowe. PiS wykorzystał w wyborach kościół katolicki (KK) i żenujące medium Radio Maryja a teraz im się odwdzięcza wprowadzając ustawy korzystne dla KK takie jak ustawa rolna, pod którą KK nie podlega, ciagnąc z tego ogromne korzyści finansowe. PiS popiera wydatki na KK i 10000 kościołów wydając na nie 35 miliardów złotych z budżetu państwa a tymczasem program 500+ na dzieci kosztuje zaledwie 22 miliardy rocznie; jednak PiS musi sięgać do funduszy emerytalnych, by ten program realizować w przyszłym roku. PiS popiera barbarzyńską ustawę antyaborcyjną forsowaną przez KK. PiS rujnuje polskie środowisko wycinkami Puszczy Białowieskiej i powrotem do elektrowni węglowych, wstrzymując jednocześnie inwestycje w technologiach energi odnawialnej. PiS rozpętał histeryczny mit o Smolensku, oparty na kłamliwych i wymyślonych teoriach spiskowych. Skłóca Polskę z sąsiadami: Europą, Niemcami i Rosją, i z wieloletnim sojusznikiem Polski takim jak Stany Zjednoczone co doprowadzi do izolacji i zagrożenia Polski. PiS nie protestuje przeciw i milczy wobec narastającej fali katolickiej indoktrynacji, nacjonalizmu, rasizmu, ksenofobii i faszyzmu w Polsce. PiS to hańba narodu polskiego!


Gość

#142

2016-04-11 07:51

Ponieważ wielu posłów partii PIS w sprawie dot. projektu nt. ograniczenia dostępu do aborcji twierdzi iż w trakcie głosowania będą głosować zgodnie z tym jakie jest zdanie Kościoła Katolickiego w tym temacie co czyni z nich most do stanowienia prawa przez Kościół Katolicki a nie przez obywateli, których przyżekali godnie reprezentować w imię dobra narodu Rzeczypospolitej Polskiej.

Gość

#143

2016-04-11 12:32

Nie chcę aby w Polsce doszło do sytuacji, jak w roku 1933 w Niemczech.

Gość

#144

2016-04-11 12:36

bo po wczorajszych obchodach uważam że J.Kaczyńskiego dzieli od faszysty jeden krok...
dramat że historia sie powtarza

Gość

#145

2016-04-11 14:29

Niepokoi mnie sposób działania PiS. Do złudzenia przypomina przypomina działalność Hitlera z lat 30 ubiegłego wieku. Te same metody, te same hasła. To jest partia faszystowska.

Gość

#146

2016-04-11 14:36

Bo czuję się zagrożona, bo nie akceptuję tego, co robi PiS. Nie chcę żeby moje dziecko dorastało w kraju, w którym kościół nakazuje jak żyć, a jedyną słuszną prawdą jest ta głoszona przez fanatycznych zwolenników zamachów.

Gość

#147

2016-04-11 15:04

Bo ta partia szkodzi Polsce.

Gość

#148

2016-04-11 15:17

Bo PIS niszczy dorobek mojego kraju .

Gość

#149

2016-04-11 16:09

Jeśli ktoś nie zrobi czegoś co należy zrobić i to szybko to zaraz będzie za późno. Ja ma gdzie wyjechać ale większość Polaków będzie musiała tutaj żyć!

Gość

#150

2016-04-11 16:28

...ponieważ obecna partia rządząca doprowadzi kraj do zniszczenia=ruiny,społeczeństwo do wojny .Nienawiści jednego człowieka nie mogą podporządkowywać się członkowie rządu ,większość sejmowa i senat.Ten człowiek chce sądzić i karać ,tylko kogo i za co ?!On nienawidzi wszystkich .



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...