Chcemy budowy toru wyścigowego na terenie Zagłębia Dąbrowskiego


Gość

#76

2016-05-04 21:28

Petycję podpisałem z racji na faktyczny brak jakich kolwiek miejsc tego typu w Polsce. Same stadiony, supermarkety i inne rzeczy których jest już na tony. A tor mamy w Częstochowie i to raczej pseudo tor... W opłakanym stanie.

Gość

#77

2016-05-04 22:15

Bo warto robić coś co ma sens

Gość

#78

2016-05-05 10:07

Proste...ponieważ od urodzenia interesuje sie motoryzacją i wszelkimi zwiazanymi z nią sportami,a na południu nie kojarzę takowych miejsc i myślę ze to znakomity pomysł,byle tylko tor był używany zgodnie z jego przeznaczeniem

Gość

#79

2016-05-06 05:52

Pasjonuję sie motoryzacja i budowa takiego toru napewno lezy mi na sercu .

Gość

#80

2016-05-06 06:53

Od pewnego czasu interesuję się wszelkimi imprezami jak i samą motoryzacją. Uważam, że w naszej okolicy nie ma miejsca gdzie można bezpiecznie zrobić rywalizację na 1/4 mili czy po prostu poszaleć troszkę swoim pojazdem, co na torze było by o wiele bezpieczniejsze niż na drogach publicznych. Ciągle budowane są stadiony, orliki, place zabaw. Rozumiem wszystko dla najmłodszych, ale czy starszym osobom, które interesują się motoryzacją nic więcej się nie należy niż stworzenie dobrego projektu i trzymanie go w garażu bo nie ma miejsca żeby nim pojeździć?
Pozdrawiam

Gość

#81

2016-05-06 09:19

Uważam że jest to potrzebne,legalne tory wyścigowe. Lepsze to niż ulice i potencjalni nie winni ludzie na nich
BB

#82

2016-05-06 18:17

Podpisałem, bo uważam że to świetny pomysł, poprawi bezpieczeństwo na naszych drogach sam przyjeżdżał bym na taki tor pośmigać, jednakże spowodowałoby to również spadek liczby wystawionych mandatów co jest w niesmak władzom w naszym kochanym kraju. Drogówka ma polecenia wystawiać jak najwięcej mandatów z góry jest to wywierane na komendantach, a w dalszej kolejności na policjantach drogówki, bo w końcu czymś muszą załatać dziurę budżetową, a jak lepiej to zrobić niż z kieszeni obywateli ? Jak od zawsze wiadomo w naszym kraju najważniejsze są pieniądze i to by ich jak najwięcej wyciągnąć od obywateli. Kocham Cię Polsko :)


Gość

#83 Re:

2016-05-06 18:20

#82: BB -  

 popieram kolege w naszym państwie tylko zdziera się pieniądze z obywateli na każdy możliwy sposób, równiez przez mandaty


Gość

#84

2016-05-10 07:00

Bo nie ma w naszym regionie gdzie polatać bokami.
Dramat dla posiadaczy tylnego napędu