O udostępnianie złóż minerałów bezrobotnym

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji O udostępnianie złóż minerałów bezrobotnym


Gość

#1

2014-02-02 16:05

Chciałbym, żeby pod tym względem było jak w USA. Dlaczego to państwo ma mieć na wszystko monopol? Pamiętajmy, że państwo ma służyć obywatelowi, a nie represjonować ograniczając jago prawa. Pamiętajmy też, że jednym z podstawowych zadań państwa jest stworzenie miejsc pracy bezrobotnym.
google:kurzeluk.pl.tl

#2 Jesteśmy suwerennymi właścicielami tych skarbów !

2014-06-18 01:03

...tyle że nie mamy jaj aby odebrać je bandytom z wiejskiej - organizacji przestępczej o charakterze zbrojnym !


Gość

#3

2016-08-31 22:22

Jestem samotnym tatą wychowującym 4 letniego Kacperka od niecałych 2 lat. Pełniłem funkcje brygadzisty w fabryce produkujace meble dla sieci marketów. Podobało mi się to co robiłem ale niestety musiałem w tym roku odejść i oddać funkcje innemu pracownikowi. Dziadek zaczął chorować i nie mógł mi pomagać w odprowadzaniu lub odbieraniu Kacperka z przedszkola. Aktualnie jestem bezrobotny. Wynajmuje mieszkanie. Praca jest ale w dzisiejszych czasach każdy wymaga dyspozycyjności na minimum 12 godzin. Dziecko w Kacperka może przebywa. Od 6:00 do 17:00. Jestem w trudnej sytuacji a petycja, która podpisałem mogłaby mi bardzo pomóc gdyby weszła w życie. Mi i wilu Polakom, którzy są w podobnej i gorszej sytuacji niż ja.

Z Poważaniem,
Michał Sikora
tadeusz kurzeluk

#4 Re:

2017-05-16 10:25

#3: -  

 Panie Michale dziekuje za pomoc, musimy walczyć o swoje prawa, a Państwo Polskie to nasze narzędzie do tej walki, jesteśmy suwerenem, a to suweren ustanawia odpowiednie ustawy !