Petycja w sprawie powrotu do dawnego systemu bloog.pl

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja w sprawie powrotu do dawnego systemu bloog.pl

Stella

#1

2013-06-25 18:02

CHCEMY STAREGO BLOOG.PL!
Alice

#2 bloog.pl

2013-06-26 12:24

Niech wróci stary bloog.pl!!!
JennyK

#3 Oddawać!

2013-06-26 14:22

Ukradli nam naszego starego bloog.pl chcemy go z powrotem!!!
Stella

#4 WALCZYMY!

2013-06-26 16:08

WŁAŚNIE! MY DECYDUJMY, JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ NASZ BLOOGI, A NIE TE PATAFIANY Z BLOOG.PL!!!
DO BOJU!!! :D

Gość

#5

2013-06-27 19:04

chcemy stare blogi z powrotem!!!

Gość

#6

2013-06-27 19:34

Powrót do starej wersji z odświeżonym wyglądem miałby sens wówczas gdy zachowane były by dotychczasowe opcje. Ze starej wersji wyleciały linki ulubionych stron Księga gości ( bardzo ważna)
Wielu odwiedzających wpisywało się jak również podawało swoje lin ki do swoich stron.
Claudia ;3

#7 Chcemy starego bloog.pl !

2013-06-30 11:04

Chciałam założyć sobie tutaj bloga, ale kiedy to zrobiłam od razu go usunęłam.. Kiedyś miałam tu bloga, ale niestety wy wszystko zniszczyliście wwalając  tutaj TEN GŁUPI SYSTEM BETA !! MACIE PRZYWRÓCIĆ STARY SYSTEM !!

Ktoś

#8 Chcemy starego bloog.pl

2013-07-01 09:04

Ok. Niektóre nowe opcje są przydatne, ale równie dobrze można było je wklepać do starego systemu. Jak na razie widzę same wady i minusy.
Gość

#9 Zniszczyliście serwis

2013-07-02 07:16

Dziękujemy. Połowa moich znajomych, którzy mieli tutaj popularne blogi, musieli się przenieść. Co do szablonów. Co to w ogóle jest? Myślicie, że sobie wszystko wkleimy w kodach css? Nikt ich nie zna. Po za tym mogliście aktalizowac bloog.pl w ten sposób, aby dodać te dodatki, a nie połowę usuwać!
karotka

#10 spokojnie

2013-07-08 15:00

Adminom zależy przecież na popularności bloog.pl dlatego myślę, że z czasem zastosują się do próśb blogowiczów i wprowadzą zmiany, które ułatwią nam blogowanie. Wykazują przecież sporo cierpliwości przez odpowiadanie na nasze pytania, może i sami zdobądźmy się na to, by trochę poczekać? Sama też mam problemy, ale próbuję przebrnąć przez to bez awantur.
Grześ

#11 Nic To nam nie da.

2013-07-12 20:11

Admini Bloog.pl napracowali się przy tych zmianach ale sam mam z tym problem ale się już przyzwyczaiłem. Nic to wam nie da Oni już nie przywrócą starej wersji jedynie co mogą zrobić to coś w tej nowej jeszcze zmienić.
Stella

#12 Won z nowym bloog.pl

2013-07-14 11:23

Wiemy, Ale trzeba walczyć! Poddanie się to najgorsze, co możemy zrobić!
Grześ

#13 Brak Księgi Gości to już przesada.

2013-07-24 16:34

Ostatnio zauważyłem że księga Gości zniknęła całkowicie nawet ze starych szablonów. Już nawet nie nie pozwalają na dodanie przycisku lubię to na blogi ale ja to ignoruję ale że nie można edytować kategorii którą z kategorii wszystkie można było edytować na swoją to jakoś przeboleję ale brak księgi gości to już katastrofa. Przestało mi się to podobać.
Musa

#14 STARY BLOOG.PL!

2013-08-25 08:41

Tak samo skrzywdzili też blog.onet.pl - zamieniając go na zupełnie nowy system. Cieszę się niezmiermnie, że ktoś też tak uważa jak ja. Nowy bloog.pl to szajs. Niestety nic nam to nie da, jak wspomniłam Grześ. Na blogu administratorów blog.onet/blog.pl były i jeszcze gorsze i większe sprzeciwy, na stary blog.onet.pl. Ludzie narzekali, pojawiło się już takich komentatzy mnóstwo. Powiedziałabym, że powyżej 200. I co? I nadal jest jak jest... Ech, zostały tylko wspomnienia...
Grześ

#15 Kod CSS. Żądam instrukcji do kodu css.

2013-09-03 20:00

Jak tak już wszystko zmieniali to niech teraz podadzą szczegółową instrukcję Kodu CSS bo im to się chyba wydaje że wszyscy mieli same 6 w dzienniku z informatyki i wszyscy studiują Informatykę. Co jak co ale znam niektóre osoby z moich znajomych co nie połapali i nie połapią się w kodzie CSS.
Stella

#16 BLOOG.PL TO GUNWO!~

2013-10-31 17:15

Dalej, nadal podpisywać! ;D
Btw podpisała Calleigh Duqense z Miami, o xd. Siema Call =D