PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Zuzanna

/ #2184

2013-10-24 19:16

A ja się cieszę, że ludzi coś robią-tylko żeby pokonać chamstwo, przekupstwo itp- trzeba Raz czynić wszystko-najlepiej dawać przykład sobą( jak dobry ludzie za dobrym przykładem idą :-)-by zmienić mentalność ludzi( z negatywnej, filozofia wilka, zazdrości,małości i typowej mentalności słowiańskiej-na trochę więcej ogłady i lekko za postępem iść i by się nie śmiali z nas, -popieram kreatwność-ale nie nieuczciwą kreatywność i bogaceniem się kosztem innym-tylko u Nas głupota( cwaniactwo) jest uważane jest za coś cool i super-jesteś przebiegły-to małość )Dwa-petycję on line-rząd ekspertów( nie ma w nim miejsca dla Żydów, cudziemców itp- mogę mieszkać, ale nie nami rządzić) Trzy-akcje społeczne- ludzie młodzi są bardzo źle trakowani na Rynku pracy i uciekają.. aczkolwiek na Rząd jest mnóstwo metod-trzeba być bardziej sprytnym(polityce uczciwi nie są- rzadko) i mądrość połączona ze sprytem,geniuszem (np.autora petycji) większą pewnością siebie myślę, że pomoże jakoś skuteczniej "walczyć o "(-nie z nimi-nie daję się energii wrogowi,wystarczy, że kradną, po co jeszcze by się śmiali, oh jaki On uczciwy, naiwny-nie ma co naiwnym być)i przede wszystkim cenić się, bo jesteśmy narodem geniuszy-inni to widzą i wykorzystują, a my jesteśmy zawsze na Nie- to trudno dziwić,że u Nas ponuro i wiecznie niezadowolenie. Więcej optymizmu, wątpić -tak tylko głupi we wszstko wierzy, ale nie negatywne nastawienie przez całe życie. POzdrawiam i popieram takie akcje,to jeszcze za media sie wziąźć;-)