Petycja o odwołanie Andrzeja Dudy.

Polak

/ #21 Odwołanie Andrzeja Dudy

2015-12-13 00:16

A widzę, że rozpisaliście się w tej kwestii :) No to odwołujcie Dudę, nie zmieniajcie TK, konstytucji itd ...

Kiedyś uchwalono konstytucję 3 maja, jedna z pierwszych na świecie był to fenomen w tamtych czasach i pewne siły się na to nie zgadzały. Tak jak i teraz obrona interesów była nadrzędna niż dobro narodu. PIS rządzi zaledwie kilka tygodni, nie wiem co zrobią, czy coś poprawią, czy może spieprzą. Widzę jednak, że są ruchy i interesy którym zależy na podziale Nas - narodu na zwolenników i przeciwników. W końcu ilu ludzi tyle opinii ale czym lepsi są homosekualiści od ludzi wierzących, czym lepsi są ludzie sukcesu od ludzi pracujących na najniższych stanowiskach, dlaczego wartości europejskie mają być lepsze od wartości lokalnych regionalnych??? Media mocno polaryzują jednych i faworyzują a milczą lub przedtstawiają w złym świetle drugich. Nie podoba mi się to wszystko. Nie jestem wierzącym ale szanuję wszystkich z którymi żyję i nie podoba mi się zgnilizna jaka sączy się z mediów. Pytam, w imię czego?

Dlatego marzy mi się kraj który nie da sobie w kaszkę dmuchać jeśli tego nie chcę, dlatego europę która karmi swoje dziecko "mlekiem" a z drugiej strony wypija krew nie popieram.

Jednak..... PIS się dostał jak coś spieprzy to ludzie już z pewnością go nie poprą w następnych wyborach no ale się dopiero przekonamy za kilka lat.

Co do konstytucji 3 maja - składam propozycję ....... stwórzmy cos na miarę tamtej konstytucji dlaczego by nie?

Być może się to innym krajom nie spodoba ;) wiadomo dlaczego ..... ale taki twór który będzie lepiej chronił swoich obywateli, dawał równy start, nie pozwolił łamać prawa, będzie przykładem dla innych krajów, gdzie obywatel za granicą będzie z godnością nosił koszulkę z napisem POLSKA a każdy będzie nam zazdrościł.

Jeśli wymaga tego zmiana prezydenta, TK, konstytucji, obalenie partii i wprowadzenia metody rządów zupełnie na innych zasadach w imie dobra narodu ..... podpisuję się jako pierwszy.

No ...... ale obalicie prezydenta i co???? Petru prezydentem ???? He ....... miłego życia życzę. Powrót do przeszłości korporacje, banki, media, zachód górą a Ty polaku jesteś dobry ale tylko wtedy jak jesteś na smyczy u innych Panów.