Wolny dostęp do Parku Natolińskiego

basia_malarka83
Gość

/ #1

2016-03-17 17:40

Jestem za tym,żeby park Natoliński był dostępnym codziennie dla wszystkich warszawiaków miejsc,ponieważ jest szalenie malownicznym miejscem na skalę łazienek Królewskich,Królewskich,gdzie można pójść na spacer,podziwiać uroki krajobrazowe parku Natolińskiego ,pozwiedzać zabytki,a artystom plastykom.. Należy pokazywać walory estetyczno-architektoniczne parku ,bo jest wizytówką polskiej kultury,turystyki w kraju,a nie zamykać przed społeczeństwem, to co warte obejrzenia.Po co nie udostępniać????.Myślę,że wycieczki przyjeżdżające zza granicy byliby zachwyceni Bażantarnią,a miasto skorzystałoby na tym,że Usynów,poza kompleksem bloków,powstających nowoczesnych osiedli,licznych placówek kulturalnych,kościołów,gdzie dużo się dzieje,{co według mnie jest atutem dzielnicy }zalicza się jednej z wielu  do atrakcji turystycznych w stolicy tj.Łazienki Królewskie,Wilanów,Królikarnia..Nie milczmy w tej sprawie z,nie pozwólmy,by arkadyski park zagłuszyła, współczesna cywilizacja,ponieważ zabytki są naszym dobrem i siłą narodową




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...