Uwolnijcie Chrystusa Króla

marcio gawrosz zolborski

/ #42

2012-11-07 00:29

Kochani Ojcowie! dla mnie osobiscie to jest imeratyw.mysle ze dla Was tez. Ojczyzna w potrzebie. BOG prosi! a ma prawo rzadac. dla mie prosba Boga jest rozkazem. jak rozumuje w sprawach wiary i je wypelnialem tam w Australii moze dac swiadectwo prawdzie przewielebny Ojciec Prowincjal O Augustyn.tam tez dostalem nieprawdopodobne laski ktore wstrzasnely moim zyciem jak i tymi ktorzy te swiadectwa ogladali. dlaczego ja? zadaje sobie te pytanie od dawna i od niedawna mam odpowiedz. jest to straszne wyznanie ale wypowiedziane po to aby znow pasterze nie popelnili tych samych bledow jeszcze raz. musze nadmienic ze jestem dzieckiem powstania Warszawskiego ktore przezylo te cala gehenne w ramionach mojej matki uczestniczki tych zmagan i madlacej sie do Boga Wszechmogacego orzaz do naszej Oredowniczki z Jasnej Gory co pamietam do tej pory i czesto w snach przezywam na nowo i pytam sie ile jeszcze wody w Wisle ulynie i czy nie przebrala sie miara tam wysoko juz tak ze ratunku nie bedzie. dzis wiem ze: Izralel odrzucil Mesjasza! oni do dzis czekaja na Jego przyjscie zapominajc ze zabili Go juz w ciele. wybranstwo bedzie zabrane a dane temu kto wypelni. NA CO CZEKACIE? Jerozolima splynela krwia.Francja wlasnie za te odmowe tez spynela krwia . splynela krwia Hiszpania . splynela Polska a szczegolnie moje Warszawa. i znow moze splynac drugi raz. czas konca besti sie dopelnia. biada temu i tym ktorzy nie rozpoznaja znakow czasu. a sa! i i dowody tych znakow sa i beda coraz bardziej potezniejsze. beda mieli oczy a nie beda widzieli beda mieli uszy a nie beda slyszeli. jednym z dosc mocnych znakow byla sniezyca 3 maja. geneza tych faktow jest dosc wymowna ale czy ktos zadal sobie trud zapytac dlaczego? blagam Was drodzy kaplani OJCZYZNA MOJA JAK I WASZA W POTRZEBIE! czy wolno nam zawiesc nasza Matke i jej Syna. POLSKA JEST NA PROGU UNICESTWIENIA. otwarta wojna z kosciolem juz sie zaczela. gina tak latwo wieni jak i kaplani. jesli tak dalej pojdzie nie bedzie wiernych bronic kaplanow. jest to ostatni czas i oby byl wykorzystany tak jak Bog pragnal