Uwolnijcie Chrystusa Króla

"DO CZCIGODNYCH OJCÓW PAULINÓW na JASNEJ GÓRZE w CZĘSTOCHOWIE"

PRAGNIEMY UPRASZAĆ TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ ZA WSTAWIENNICTWEM SŁUGI BOŻEJ ROZALII CELAKÓWNY O WYSTAWIENIE NA WIDOK PUBLICZNY OBRAZU CHRYSTUSA KRÓLA, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA JASNEJ GÓRZE W CZĘSTOCHOWIE I MÓDLMY SIĘ PRZED NIM O KRÓLOWANIE W POLSCE I NA ŚWIECIE PANA JEZUSA.
POLSKA, nasza OJCZYZNA już w tej chwili potrzebuje natychmiastowej i cudownej interwencji Bożej, ponieważ bez tej pomocy naród polski nie poradzi nadchodzącej biedzie gospodarczej. Rząd panujący w Polsce nie reprezentuje interesów NARODU POLSKIEGO, okazał się  niezaradny i pogrąża Polskę w długach finansowych oraz powoli oddaje nasz kraj w niewolę wschodui zachodu.
NA JASNEJ GÓRZE ZNAJDUJE SIĘ OBRAZ CHRYSTUSA KRÓLA - NAMALOWANY PRZEZ POLSKIEGO MALARZA W KRAKOWIE W UB. ROKU NA PROŚBĘ PANA JEZUSA I POD JEGO NATCHNIENIEM ORAZ   WEDŁUG WSKAZÓWEK ROZALII CELAKÓWNY. JUŻ ROK MIJA, JAK POLACY Z CHICAGO ZAWIEŹLI KORONĘ, BERŁO I PIERŚCIEŃ ZE ZŁOTA I UROCZYŚCIE NAŁOŻYLI PANU JEZUSOWI I ODMÓWILI PUBLICZNIE APELE i PRZYRZECZENIA W OBECNOŚCI WIELU LUDZI PO MSZY ŚWIĘTEJ W KAPLICY KRÓLOWEJ W DNIU CHRYSTUSA KRÓLA. OBRAZ TEN OJCOWIE PAULINI USTAWILI W SKARBCU JASNEJ GÓRY, ALE MY WIERNI TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ - NARÓD POLSKI PRAGNIEMY ABY OJCOWIE PAULINI UMIEŚCILI TEN OBRAZ CHRYSTUSA KRÓLA NA WIDOK PUBLICZNY, ABY LUDZIE MOGLI  MODLIĆ SIĘ I UPRASZAĆ O ŁASKI DLA SIEBIE I DLA POLSKI.

PRAGNIEMY, ABY OJCOWIE PAULINI ZREALIZOWALI PROŚBĘ PANA JEZUSA, KTÓRY MÓWIŁ PRZEZ ROZALIĘ CELAKÓWNĄ, ŻE CHCE W POLSCE KRÓLOWAĆ.
BARDZO PROSIMY UMOŻLIWCIE TO BOGU JEZUSOWI CHRYSTUSOWI
PO ROKU TRZYMANIA GO W ZAMKNIĘCIU WASZEGO SKARBCA.
TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam WicherJCH do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook