NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Quoted post


Gość

#3

2014-03-17 21:39

Mam nadzieje ze ktoś w końcu zwróci uwagę na to że my,mieszkańcy Wysokiej przy ul.Brzozowej chcieli byśmy mieć osiedle z miejscem do zabaw dla naszych dzieci które mogło by powstać w miejscu gdzie planowana jest budowa drogi.jak do tej pory to nie mamy nawet gdzie na spacer pójść,brakuje jeszcze zebysmy w sypialniach naszych mieszkań mieli auta i spaliny!!!! Ale może PAN wójt opamieta się przed wyborami ze można by nam cos w tej sprawie pomóc. Ewa Mądrzańska

Odpowiedzi

wrocxxx

#10 Re:

2014-03-18 14:15:59

#3: -  

 niestety trzeba przed zakupem sprawdzić gdzie palnowane sa jakies drogi i jak komus nie pasuje nie kupowac tam - a terAZ WIELKI KRZYK  trzeba było pomyślec o tym przed zakupem a co do spalin to teraz samochody wlokące sie i stojące w korkach generują wiecej spalin niz jak powstanie obwodnica.

beat

#28 Re: o co chodzi ?

2014-04-10 12:34:47

#3: - ale o co chodzi ? Ludzie, od 2003 r. wiadomo było, że tutaj najprawdopodobniej będzie obwodnica ! To plan pierwotny, do nich przeważnie wraca się. I wcale nie miała być to droga lokalna. Przykro mi, trzeba było sprawdzić plany zagospodarowania przestrzennego. Jestem za obwodnicą.