NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

jerry

#26 Re:

2014-04-01 07:44

#25: kali -

Kolego jesteś pewien że wiesz o czym piszesz? Droga dotyczy miejscowości Wysoka nie Wesoła.


Gość

#27 Re: Re:

2014-04-01 10:56

#24: kali - Re:

Super, nikt ci nie broni oczekiwać. Najlepiej oczekuj w Wesołej ;-P

beat

#28 Re: o co chodzi ?

2014-04-10 12:34

#3: - ale o co chodzi ? Ludzie, od 2003 r. wiadomo było, że tutaj najprawdopodobniej będzie obwodnica ! To plan pierwotny, do nich przeważnie wraca się. I wcale nie miała być to droga lokalna. Przykro mi, trzeba było sprawdzić plany zagospodarowania przestrzennego. Jestem za obwodnicą.

 


Gość

#29

2014-04-25 06:56

st. nuckowski
VIKI

#30 wow

2014-04-26 18:47

jestem przeciwny budowie wow przez srodek wsi WYSOKA !!!!PRZEPROWADZENIE DROGI POD OKNAMI TO PRZEJAW AROGANCJI URZEDNIKOW !!!!!!!!!!!!!!1
ns

#31 wow............

2014-04-26 18:55

#29: -

jestem przeciwny wow przez Wysoka !!!!!!!!!!!!!!!!

Lukas

#32 Witam

2014-04-27 13:19

#4: -

Zapomnaiłes jeszcze dodac,ze masz interes fiansowy w budowaniu tej drogi!!!!

Nie zgadzam sie na zadna obwodnice.Bedziemy blokowac budowe i tyle!!!!!!

Mieszkaniec osiedla HUBERTUS

#33 Re: Sprzeciw wobec obwodnicy

2014-04-27 13:21

#5: Mieszkaniec Wysokiej - Sprzeciw wobec obwodnicy

Zgadzam sie z tą opinia w 100%!!!!!Nie zgadzams ie na budowe drogi miedzy osiedlami!!!!!!!


Gość

#34

2014-04-27 13:45

Jestem na NIE budowie obwodnicy miedzy osiedlami !!!!

Gość

#35

2014-04-27 16:28

Planowany przebieg obwodnicy przez Wysoka i włączenie jej w Karkonoska na wysokości auchan to jakaś kpina naszych dzielnych urzędników
Mieszkaniec osiedla Activ

#36 Nie dla obwodnicy

2014-04-27 21:15

Jak czytam komentarze typu "Bedzie cicho,sa specjale ekrany akustyczne" itd.To zadaje jedno pytanie.Teraz nie ma tutaj drogi miedzy osiedlami wiec jest cicho.Jaka kolwiek budowa drogi w tym miejscu zaburzy ten spokoj na zawsze i nie wciskajcie mi kitu ze bedzie cicho i mega super BO TO JEST PERFIDNE KŁAMSTWO !!!!!ODWALA TANDETĘ BRZY BUDOWIE DROGI I EKRANOW AKUSTYCZNYCH I ZOSTANIE TAK NA 100 LAT.Mieszkałem w centrum Wrocławia ładnych kilkanasie lat,sprzedalem mieszkanie i kupiłem tutaj ze wzgledu na spokoj i zdala od zgiełku miejskiego.A teraz sie dowiaduje ze ma byc budowa obwodnicy miedzy osiedlami.KTO zatem wydal zezwolenie na budowe tych osiedli skoro plan był kilka lat temu ???Nie zgadzam sie na takie bestialstwo ze strony urzednikow !!!!!!!NIE DLA OBWODNICY PRZEZ WYSOKĄ !!!Wybuduja droge budynki znajdujace sie w sasiedztwie planowanej drogi poprostu zniszczeja popekaja beda brudne od kurzu i smrodu.I nie piszcie mi ze bedzie super.Bo Ci co tak pisza to albo mieszkaja daleko od tego miejsca i maja to gdzieś albo maja z tego jakiś interes finansowy !!!
viki

#37 Re: Re:

2014-04-28 14:57

#24: kali - Re: to ze plan budowy istnieje nie zmienia naszego protestu gdyz mieszkaja tu ludzie i tojest wazniejsze niz wow pod oknami!! twoja wypowiedz jest cyniczna !! mysle ze nie doczekasz budowy wow bo nasza spolecznosc sie  nie zgadz na te budowe ! koniec! kropka.


Gość

#38

2014-04-28 17:31

NIE ZGADZAM SIĘ NA OBWODNICĘ PRZEZ WYSOKĄ !!!
MONI

#39 NIE

2014-04-29 14:01

POMINĄWSZY WSZYSTKIE SPRAWY ZWIĄZANE Z HAŁASEM ZWRÓĆMY UWAGĘ, ŻE W POBLIŻU MAMY PIĘKNY LAS - PARK WYŚCIGI KONNE PARTYNICE. ZATRACAMY SIĘ W NASZEJ MYSLI TECHNOLOGICZNEJ. KIEDYS PRZYRODA SIĘ NA NAS ZEMŚCI.
viki

#40 Re: Re:

2014-05-01 16:10

#24: kali - Re:

kali@twoje dewagacje sa wart funta klakow!! liczya sie mieszkancy a nie jakas obwodnica !pomarzyc mozesz to ci wolno!!

Kris

#41 NIE

2014-05-01 18:19

NIE dla odwodnicy przez środek wsi, należy forsowac przebieg południowy przy A4.
gość

#42 nie dla autostrady we Wsi

2014-05-07 08:34

Ciekaw jestem czy ktoś pomyślał jaka będzie atrakcyjność Toru Wyscigów konnych na Partynicach po wybudowaniu tej drogi. Jak wiele osób przyjdzie podziwiać konie i relaksować się przy czteropasmowej autostradzie. Ciekaw jestem co na to Dyrekcja Wyścigów?

Gość

#43 Re: nie dla autostrady we Wsi

2014-05-07 15:06

#42: gość - nie dla autostrady we Wsi

Dyrekcja Wyścigów Konnych nie jest najwyraźniej zainteresowana sprawą, bo nie odpowiedzieli nawet na maila :-(


Gość

#44

2014-05-07 16:49

Kategorycznie sprzeciwiam się budowie obwodnicy przez wieś Wysoka gm.Kobierzyce,jest wiele ciekawszych rozwiązań nie utrudniających życia mieszkańcom.
mieszkaniec

#45 żenada i kpina

2014-05-07 17:22

będzie smród, kurz i bloki będą niszczały, totalny debilizmy żenujące to wszystko że kasa decyduje a nie dobro ludzi którzy kupili mieszkania za oszczędności życia i brali kredyty na całe życie aby mieszkać w wymarzonym miejscu. Plany drogi były ale zwykłej a nie jakieś obwodnic. jak czytam o estakadzie i tych ekranach ogarnia mnie śmiech i rozpacz, to tylko możliwe w tym pojyebanym kraju gdzie za nic ma się ludzi, kpina i żenada, wstydzę się za ludzi którzy piszą że będzie zajebiście że będzie cicho ,rzygać sie chcę, mam nadzieję że My jako mieszkańcy zrobimy wszystko aby nie pozwolić na tą budowe
Czarna

#46 Re:

2014-05-08 13:57

#4: -

I to jest właśnie wypowiedź osoby, która nie ma zielonego pojęcia jaki jest stan faktyczny.

Kupując mieszkanie - romawiałam w UG Kobierzyce odnośnie  tych planów. Zapewniano mnie, że obwodnica została przeniesiona  w  stronę autostrady i ma  biec za ul. Chabrową - gdzie nie ma  żadnej zabudowy. I to był argument  do kupienia tutaj mieszkania.

Skoro  taką infirmację otrzymałam JA - sądzę, że  inni, potencjalni nabywcy ( oczywiście Ci, którzy  się tym zainteresowali  i wiedzieli o planowanej drodze !!!) również takie informacje w gminie otrzymali.

Gdybym była zainteresowana kupnem mieszkania przy  takiej drodze - kupiłabym  przy autostradzie.

A co do korków... wystarczyłoby:

1. połowie PSEUDO KIEROWCÓW zabrać prawo jazdy.

2. MANDATY  MANDATY I JESZCZE RAZ MANDATY !!! ( za wszystko!!!) : rozmowa przez telefon komórkowy bez  słuchawki ( owszem  jest mała część ludzi, którzy  jakoś sobie radzą. Jednak  większość - blokuje  ruch), wjeżdżanie na  skrzyżowanie  bez możliwości jego opuszczenia, jazda  20km/h  - jeszcze w dodatku lewym pasem, parkowanie  w miejscach  zakazanych  i  utrudniających  ruch, etc...

Czy  korek - który  tworzy się  dzięki  temu, że podczas jednego cyklu świetlnego  zjeżdża  ze świateł JEDNO AUTO - nie będzie śię tworzył dzięki dodatkowym drogom???

Wszystkie  duże miasta ( bynajmniej  w Europie) mimo posiadanych  obwodnic  borykają się z korkami. Nie  wiadomo ile  dróg  byłoby - ten problem nigdy nie znimknie.

 

 


Gość

#47

2014-05-10 18:36

Nie dla WOW przechodzącą przez wieś Wysoka!!!
kali

#48 Re: Re:

2014-05-21 09:51

#26: jerry - Re:

a gdzie ja pisze o Wesołej ?:)

kali

#49 Re: wow

2014-05-21 09:53

#30: VIKI - wow

Nie arogancji urzędników tylko Twojego niedopatrzenia!!!!

Kali

#50 Re: Re: Re:

2014-05-21 10:03

#37: viki - Re: Re:

viki, któredy dojeżdzasz do pracy ? Nie pod oknami setek mieszkań  i co z tego. Czy ktoś z tych ludzi zakładał, że ruch im wzrośnie kilkunastokrotnie. Też mogą protestować blokować wprowadzać ANARHIE!

Mi bardzo zależy na WOW bo w ten sposób oszczęzdzałbym  pieniadze i czas. Sorry ale cyniczna to jesteś TY. Popełniłeś bład jak wielu (także i moich) znajomych kupując tu mieszkanie i nie sprawdzając planu zagospodarowania przestrzennego. DROGA W OBECNYM PRZEBIEGU ISTNIEJE OD PONAD 10 LAT !  Bład popełniłaś TY i to Ty masz z tego powodu ponosić konsekwencji nie JA. Chcesz świetego spokoju wyprowadź sie w Bieszczady!