NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

MM

#151 Re: Re:

2014-12-16 21:28

#24: kali - Re:  

 A gdzie mieszkasz kolezanko/kolego...bo cos mi sie wydaje,ze nie bezposrednio przy planowanej drodze, tylko gdzies na drugim koncu wsi...moze w takim razie zamienimy sie lokum. Powdychasz sobie troszke spalin jak juz wybuduja, posluchasz szumu jezdzacych aut...wtedy tez na pewno bedziesz na TAK

GOFER

#152 NIE DLA OBWODNICYPRZEZ OSIEDLE W WYSOKIEJ

2015-01-01 20:42

przejechalem caly odcinenk  istniejacej obwodnicy  od ronda  przy strachocinskiej  do jagodna i w zadnym punkcie  droga nie przebiega  kolo zabudowan mieszkalnych lecz w szczerym polu!!!! puszczenie drogi przez osieglew WYSOKIEJ do totalna pomylka ! plany z lat 20 wieku to obecnie mozna przekazac do muzeum DLA POTOMNYCH. NIE DLA DROGI PRZEZ  OSIEDLE W WYSOKIEJ JEST AKTUALNE  Z CALA MOCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSZELKIEJ MASCI HARCOWNICY MOGA TYLKO POMARZYC O TEJ DRODZE. koniec kropka...............


Gość

#153

2015-02-24 19:03

Warianty alternatywne posłużą każdemu, także w perspektywie rozwoju miasta - jestem za optowaniem, za puszczeniem obwodnicy kilkaset metrów dalej przy autostradzie.

Gość

#154

2015-06-27 14:45

Nieeeeeeeeeeeeee!!!
aaaa

#155 osiedle Forma Wysoka

2015-06-27 15:05

a co z inwestycją Forma Wysoka nowe osiedle które zaraz rusza z budowa jak blisko będzie tej drogi ktoś tam kupił?

ken

#156 Forma Wysoka nowe osiedle

2015-06-27 15:10

Teren jest tam ogrodzony i zaraz ruszają z budową 


Gość

#157

2015-09-20 08:33

Nie chce obwodnicy pod oknami, mieszkanie straci na wartości i mogą pękać mury budynku.

Gość

#158

2015-09-20 08:46

Są alternatywy dla WOW z dala od budynków mieszkalnych, nie rozumiem jak można planować budowę obwodnicy 4 metry od budynków mieszkalnych, między osiedlami - przecież wychodzą skrzyżowania, pewnie ze światłami, to wtedy jaka to obwodnica, to korki jak na drodze miejskiej. Obwodnica to droga, którą się przelatuje bez utrudnień, ale jak się ja puści między blokami to na pewno nie będzie można spokojnie i bezpiecznie jej przejechać. Teraz budują szkole - jak można zbudować obwodnicę koło szkoły, gdzie komfort nauki dla dzieci i gdzie troska o ich bezpieczeństwo, przecież dzieci będą tam biegać, koło szybko jadących aut ?? A jak któreś wbiegnie na jezdnie ??
To jakaś paranoja planować w tym miejscu ruchliwą drogę, przecież to korki i wypadki być może nawet śmiertelne murowane, proponuję władzą miasta i gmin wziąć to pod uwagę przy podejmowaniu ostatecznej decyzji, która mam nadzieję będzie podjęta i opublikowana w ciągu najbliższych dni.
Maniek

#159 Nie dla WOW przez Wysoką !!!

2015-09-20 09:00

Mak ktoś jakieś nowe informacje na temat WOW od Żernik do Bielan ?? Którędy ma przebiegać itp ??

Mam nadzieję, że nie pod moimi oknami.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-12-10 13:57



Gość

#161

2015-12-17 21:06

Jestem aktywnym mieszkańcem wsi Wysoka który codziennie obserwuje przed swoim domem na ul. Chabrowej jak jadą tą ulich mieszkańcy Ołtaszyna którzy właśnie naszą ulicą robią sobie objazd ulicy Zwycięskiej.
Uri222

#162 Coś tu chyba śmierdzi

2015-12-30 11:27

Ja z kolei mieszkam kawałek od tej planowej obwodnicy ,ale trochę sie zainteresował i to wszsytko jest grubymi nićmi szyte. Dlaczego władze tak bardzo upierają się na puszczenie obwodnicy właśnie tam, nie myśląc  kompletnie o ludziach?Przecież to zaszkodzi wszystkim , którzy tam mieszkają, nie da się tego rozbudować w żaden sposób później , bo już jest za wąsko. Brak drogi pożarowej tylko pogarsza ten stan. Kilkaset metrów dalej z kolei wszytko poszłoby gładko, ale tam ograża im się ten właściciel wysokim odszkodowaniem. I dlatego nie cchą? Czy może są już jakeś plany kolejnych deweloperów właśnie  w tamtych rejonach i odpowiedni ludzie dostali lub dostaną za to kasę, by nie dopuścić do budowy tej obwodnicy w najbardziej racjonalnym miejscu? 

 


Gość

#163

2015-12-30 12:30

Podpisalam petycje bo mieszkam obok planowanej obwodnicy ...
inicjatywa antykrzykaczy

#164

2015-12-30 16:10

A może to bloki pobudowano przy planowanej drodze? Troche obiektywizmu. Jak deweloper chce budować to kto mu zabroni. Tylko po co bylo kupować?

ja

#165

2015-12-30 17:01

Ja też tu mieszkam, ale petycji nie podpiszę. Ta droga powstać musi tam gdzie była planowana już dawno. Zacznijcie ją wreszcie budować.

abc

#166 Re:

2015-12-30 18:21

#165: ja -  

 Droga powstać musi,a le taka, jaka jest w miejscowych planach, a nie obwodnica na nasypie z ekranami do wysokości drugiego piętra. Proszę zobaczyć wizualizacje i zastanowić się jeszcze raz, czy taką drogę ma pan/pani na myśli.


Gość

#167 Re:

2015-12-31 19:49

#4: -  

 Taka "obwodnica" nie usprawni żadnego ruchu, wprost przeciwnie spowoduje jeszcze większe korki na węźle Bielańskim, a Ołtarzyn nic z tego nie będzie mniał.


Gość

#168 Re: Coś tu chyba śmierdzi

2015-12-31 19:53

#162: Uri222 - Coś tu chyba śmierdzi 

 Tak, tutaj śmierdzi, trzeba też wydać kasę unijną chociaż całkiem bez sensu, radzę szybko zastanawiać się nad inną lokalizacją, bo niedługo wszystko zabudują i nigdzie "obwodnica się nie zmieśći.


Gość

#169 Re:

2015-12-31 20:01

#161: -  

 Tak to prawda, rano nie można nawet włączyć się do ruchu, bo cały czas stoi "korek"


Gość

#170

2016-01-03 22:21

w imię zdrowego rozsądku i niemarnowania naszych pieniędzy na wadliwe projekty !

Gość

#171

2016-01-08 12:39

Nie widzę najmniejszego sensu budowy odcinka obwodnicy na odcinku w Wysokiej, w zaprojektowanej formie ( za wąska i na nasypie ?) podczas gdy patrząc rozwojowo inne wersje (szczególnie czarna) są perspektywicznie dużo lepsze. Przebudowa ul. Zwycięskiej nie przyniosła oczekiwanych efektów, korki jak były tak są a szerokie chodniki i ścieżki rowerowe są nieeksploatowane tak samo będzie na obwodnicy w Wysokiej.

Gość

#172

2016-01-09 10:19

Jestem nabywcom mieszkania w nowej inwestycji Forma Wysoka. Mieszkanie na ścianie frontowej do ewentualnej obwodnicy.

Gość

#173

2016-01-15 22:49

Wspieram sprzeciw mieszkanców WYSOKA i ich uzasadnione obawy odnosnie braku terenów zielonych i miejsca do wypoczynku (na przyklad pobliskiego terenu ROD Partynice ).

Gość

#174 Re: Re: Sprzeciw wobec obwodnicy

2022-08-04 08:20

#33: Mieszkaniec osiedla HUBERTUS - Re: Sprzeciw wobec obwodnicy 

 To trzeba było nie kupować tam mieszkania. Droga w planach była zawsze - teraz banda patafianów blokuje jedyne rozwiązanie komunikacyjne wielu ludziom.