Rynek i park zamiast galerii w centrum miasta

Quoted post

Tobi

#18 Tobi

2015-03-20 12:58

A co jest złego , w tym że tam powstanie jakiś Hipermarket , czy Galeria . Po 1 będzie mozna się załapać do pracy. W takim Hipermarkecie , czy w Galeri będzie dość dużo osób zatrudnionych. Ja nigdy nie podpisem tej petycji w zyciu nawet jak by tam był , jakieś krzak głupi , lub jakieś dzewko chronione to jest wyjście , te kwiaty lub dzewka , co są chronionę przesadzić w inne miejśce i po kłopocie . Ale wiem kto jest przeciwny tego budowy , chandlażs które mają sklepy na terenie osiedli , i boją się ze już zbankrutują, Ale wiadomo , jak jest możliwość wyboru , to prawie ok 90% wybiera te Hipermarkety gdzie jest o połowę tanuej niż w osiedlowych skkepach . 

Apeluję i bardzo proszę o , nie podpisywanie się pod tą petycją , bo my żadamy jakiegos super Hipermarketu lub jakieś dobrej Galeri Handlowej i może też być z małą kapliczką , gdzie by co dzienie byli odprawiane Msze Swięte i po Mszach Świętych by było można porobić zakupy czy to w Tygodniu . A w Niedziele też by było można sobie porobić zakupy po Mszach Świętych lub przejśc się z innego osiedla , i w takiej Galeri miło spędzić czas orzed południem lub po obiedni spacerek i przy okazji coś kupić z ubrań , butów czy z Hemi i tak dalej 

 

Jestem za Galerią lub Hipermarketem z prawdziwego zdazenia to będzie jedyne dobre miejsce na powstawienie 

 

A jak ktoś sobie , życzy parku czy dużo zieleni , to proponuję wam się przeprowadzić się na Wieś ale odalonej od ulicy i Miasta ok 20 km w szczerym polu , i Dom od nastepbego Domu odalony o 5 km to wtedy będziecie mieli duży karitas i dużo zieleni pod samym mosem i będziw git

Odpowiedzi

kredka

#30 Re: Tobi

2015-04-22 06:00:13

#18: Tobi - Tobi  

 Tak pisze osoba,która nie pracowała w galerii. Galerie to obozy pracy. Myślicie ,że w galerii to miód?? Cztery lata pracowałam i podziękowałam.