Petycja w sprawie zmiany założeń w programie rodzina 500plus!

Quoted post


Gość

#8

2016-02-08 17:24

Jednocześnie wnoszę o wyliczanie kwoty 800 pln nie na podstawie PITu z roku poprzedniego, a na podstawie dochodów z ostatnich 3 miesięcy. Sama wychowuję córkę z ciężkim atopowym zapaleniem skóry. W całym jej życiu nie otrzymałam nigdy wsparcia od Państwa, ani od nikogo. W wyniku oszustwa od 3 miesięcy jestem osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku. Wnoszę by moje dziecko ( które nie mam 2 par dziadków + ojca , którzy mogli by z nim chodzić na dodatkowe zajęcia, odrabiać lekcje itp. ) i miało gorszego startu w życie niż dzieci którzy maja oboje rodziców. Ono tez chce chodzić na angielski basen, półkolonie. Szkoła ( klasowe + judo - szkoła sportowa, angielski )- kosztują 300 pln miesięcznie. Lekarstwa -np. 30 ml prtopiku 50 pln , dermokosmetyki do skóry atopowej nie sa refundowne. Na lekarzy i leki wydaje miesięcznie min 500 pln.

Całe życie ciężko pracowłam i zarabiałam godnie - a teraz jesteśmy za to karani.

Odpowiedzi


Gość

#33 Re:

2016-02-09 16:33:21

#8: -  

 pani dochód będzie liczony na podstawie,, dochodu utraconego'', czyli takiego jaki osiąga pani na dzień dzisiejszy