Petycja ws. mieszkań zakładowych oddanych za darmo spółdzielniom

Quoted post

TEMIDA

#1280 LUIZA! Nie płaćcie tym cwaniakom.

2012-06-05 18:31

http://www.nau.net.pl/Grafika_forum/Temida.JPG...

http://www.nau.net.pl/Grafika_forum/Szostak.jpg...

http://www.nau.net.pl/Grafika_forum/Trzaska.jpg...

Przewodniczący Stowarzyszenia "Ruch Społeczny LUIZA"                                    Adwokat Aleksander Trzaska

Krzysztof Malanowski (w środku) i Doradca Strategiczny

Stowarzyszenia Wiesław Szostak (z prawej)

A gdzie oni byli, kiedy trzeba było spierać się z Sądem o prawo do zawieszenia procesu. Rzecznik Praw Obywatelskich potwierdził nasze stanowisko, że Sądy nie miały podstaw prawnych do zawieszenia postępowań. Gdyby nas wtedy wsparli , na co czekaliśmy, może wyroki zapadłyby już dwa lata temu. Pan Mecenas bezradnie rozkładał wtedy ręce i wmawiał Wam, że pozwów nie warto kierować, bo sądy zawieszają procesy. Ale po 170 zł wcześniej od każdego z Was wykasował.

A gdzie oni byli, kiedy trzeba było znaleźć sposób, żeby za 5 dwunasta przekonać Trybunał do naszych racji? Do tej pory nikt z tej trójki nie powiedział na tym forum nic twórczego, nic co pomogłoby mam zamknąć sprawy.

A gdzie oni byli, kiedy w Spółdzielni Luiza powstawał pomysł sprzedaży mieszkań za 5% rynkowej ich wartości? Nie próbowali przekonać Was, że to przedsięwzięcie niezgodne z prawem. Sami przecież od was wygarnęli kasę za „bóg zapłać”. Szkoda. Gdyby podjęli wtedy zdecydowaną akcję informacyjną i Was wsparli, z pewnością udałoby się Wam zablokować ten pomysł Zarządu. Nie byłoby popytu, nie byłoby też sprzedaży. Teraz Zarząd miałby czyste konto i mógłby bez przeszkód przystąpić do realizacji bezpłatnych uwłaszczeń

A co mówią teraz? Teraz wmawiają Wam, że w uchwale Zarządu określającej udziały w częściach wspólnych Waszych budynków jest pułapka. To ściema, której zadaniem jest zniechęcenie Was do zawarcia aktów notarialnych. Nie będzie aktów, to będą mogli produkować pozwy, kierować je do sądu i trzepać kasę.

Nie wierzcie tym łobuzom. Nie noście im kasy. Zarząd Waszej spółdzielni zweryfikował stanowisko i zaprasza do podpisania umowy notarialnej beż żadnych dotychczas stawianych warunków. Pierwsze zaproszenia  proponują datę na 11 czerwca br. Akt notarialny można przed podpisaniem dostać do ręki, żeby go skonsultować z fachowcami. Gotowi jesteśmy go sprawdzić.

Wiecie Panowie dlaczego zmarnowany został ten ogromny potencjał członków spółdzielni LUIZA, o którym pisze Ireneusz , że „to se ne vrati”. Zmarnowaliście go dlatego, że od mówienia ludziom prawdy powstrzymywała Was chęć zrobienia na tym interesie nieprzyzwoitej kasy.

Odpowiedzi

Gośka

#1282 Re: LUIZA! Nie płaćcie tym cwaniakom.

2012-06-05 23:37:59

#1280: TEMIDA - LUIZA! Nie płaćcie tym cwaniakom.

Po pierwsze! Skoro "nie płaćcie tym cwaniakom" - to jaki, Temido dajesz plan B. O tym nie piszesz! może głos straciłaś? (Szczególnie w sądzie)

Po drugie! Bardzo lubisz na forum oczerniać innych i upupliczniać ich podobizny! Jakoś ta druga strona jest bardziej powściągliwa i chyba roztropniejsza, bo nie czyni drugiemu co tobie niemiłe.

Po trzecie! Po raz pierwszy zabieram głos na forum, choć śledzę je od dokładnie 24. maja, odkąd się dowiedziałam, że takowe istnieje. Mam swoją głowę, swój rozum, przez który z pomocą Opatrzności i za Jej radą staram się cała tę skomplikowaną sytuację  poukładać. Mam też sprawę w sądzie - mieliśmy z mężem tę odwagę, której innym zabrakło, zaryzykować wtedy, kiedy nikt nie wiedział jak to się wszystko skończy. Teraz wszyscy mądrzy, ale wtedy jakoś nie...

Po czwarte i najważniejsze! (dla mnie). Bez mojej zgody, bez zapytania, bez pardonu Temida umieściła moje dane na tym forum! Tak jak umieszcza wszystko inne! PROTEST! Nie mam zielonego pojęcia skąd wzięła umowę cywilno-prawną, którą mieliśmy z mężem podpisać o spłatę kosztów dot. termoizolacji! Dzięki naszemu rozumowi, a nie poradom Temidy nie podpisaliśmy tego cyrografu! Ciekawe, skąd miała tę umowę! Dostali ją od nas tylko zaufani-ale okazuje się, że chyba nie do końca... Musiała być bardzo nią podekscytowana (w końcu to kolejna sprawa do afery!!!). Najgorsze jest to, że AFERA była tak ważna i tak szybko trzeba było ją upublicznić, że nawet nie zadała sobie trudu, aby odpowiedzialnie ukryć nasze dane! PROTEST!

Tak się nie robi, Pani Temido! Kultura i zwykła przyzwoitość (nie mówiąc już o prawodawstwie!) wymaga, aby spytać samych zainteresowanych o zgodę na umieszczenie i przetwarzanie danych osobowych!!!

PROTESTUJĘ!!!

Na dobranoc! Szkoda, że walcząc o sprawiedliwość i wspólną sprawę nie łączysz - tylko dzielisz! Tego nie robi druga strona...