NIE DLA GMO, TAK DLA DOBREJ ŻYWNOŚCI

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE DLA GMO, TAK DLA DOBREJ ŻYWNOŚCI


Gość

#176

2014-08-06 07:48

Musimy dbać o zdrowie i nie dać się truć świństwem.

Gość

#177

2014-08-06 12:26

nie dla GMO dla polski i wszystkich na globie

Gość

#178

2014-08-06 19:20

Nie dla GMO, po prostu - naturalne jest lepsze. Niech Polska będzie azylem dla roślin i zwierząt, bądźmy EKO.

Gość

#179

2014-08-07 07:34

GMO=LUDOBÓJSTWO

Gość

#180

2014-08-07 21:45

Nie potrzeba do tego komentarza.

Gość

#181

2014-08-08 16:28

Musimy walczyć jest ok do broni bracia rodacy by ocalić nasze dzieci

Gość

#182

2014-08-09 14:14

Zasadna

Gość

#183

2014-08-11 13:08

Stanowczo domagam się naturalnej, niemodyfikowanej żywności! Szkodliwość GMO została wielokrotnie ponad wszelką wątpliwość udowodniona naukowo. To cyniczne kłamstwo korporacji biotechnologicznych (które na tym zarabiają wielkie pieniądze), że rośliny GMO nie wymagają agrochemii! Jest zupełnie odwrotnie, te rośliny zlewane są hektolitrami glifosatu i innych trucizn, powodujących raka i straszne deformacje płodów. Polska ma szansę stać się bogatym producentem żywności EKO, ale GMO to uniemożliwi, bo niemożliwa jest koegzystencja upraw naturalnych z modyfikowanymi!

Gość

#184

2014-08-13 19:30

czemu marionetki nie odpowiadają za tą zbrodnię??...

Gość

#185

2014-08-13 19:36

Uważam, że mając dziś wiedzę w tym temacie, powinniśmy wszyscy dążyć do powrotu, do naturalnego życia. Należy też zadbać o przywrócenie Polski znów do pozycji kraju, w którym rolnictwo i cała żywność jest NATURALNA, ekologiczna.
Bóg stworzył wszystko DOSKONAŁE i człowiek nie powinien tego zmieniać - na swoją zgubę.

Gość

#186

2014-08-13 19:40

Ja sama chcę przyjąć odpowiedzialność za siebie i to JA SAMA chcę decydować i wybierać, co dla mnie dobre.
To ja chcę decydować, co i od kogo mam kupować. Państwo nie ma prawa mi tego narzucać !!! To jest gwałt na mojej WOLNOŚCI !!!

Gość

#187

2014-08-14 15:59

Wystarczy,że ludzkość jest truta przez chemitrals. Jeszcze szprycowanie się przez jedzenie? No chyba to gruba przesada!
ArranhaCeu

#188

2014-08-18 20:15

Nie życze sobie aby ktokolwiek bez mojej wyraźnej zgody decydował o moim zdrowiu. Badań nad gmo może i jest trochę ale dopiero po kilkudziesięciu jesli nie kilkuset latach dowiemy się jaki tak naprawdę ma ono wpływ na zdrowie. Wciąż pojawia się coraz więcej chorób o nieznanych przyczynach a zamiast zastanowić sie i zbadać te zjawiska- wprowadzamy nowy typ sztucznej żywności. Podaje się USA jako kraj który od lat ma GMO i nie informuje się tam nawet na etykietach o zawartości modyfikowanej tresci- argument jest taki że wciąż żyją- spójrzmy tylko na to że 90 proc tamtejszego społeczeństwa jest olbrzymio otyła, co 2 osoba cierpi lub będzie cierpiała na raka jelita grubego. (główną przyczyną rakajelita grubego jest nieprawidłowa dieta i trudności w trawieniu- ciekawe dlaczego organizm nie chce trawic gmo?)

Ja chcę mieć wybór czy jeść takie paskudztwa jak gmo. Wcześniej w podobny sposób bez regulacji prawnych wprowadzono na półki glutaminian sodu i aspartam czy inne sztuczne słodziki i konserwanty. Dopiero po latach zbadano dogłębnie choroy spowodowane ich spożyciem i zreflektowano się że to jednak nie jest dobre. A przepraszam bardzo- ja jestem królikiem doświadczalnym? Domagam się dogłębnych, wieloletnich badań nad gmo zanim zostanie dopuszczone do obrotu. 

Tylko to co pochodzi od natury jest w pełni zdrowe. Medycyna owszem- pomaga i jest sztuczna ale organizm po przyjmowaniu leków jest osłabiony ponieważ leki pomagając równocześnie w nas trują- w zmacznie mniejszym stopniu ale jednak. Powie Wam to każdy lekarz. Nic co pochodzenia laboratoryjno-chemicznego nie jest do końca zdrowe dla organizmu. 

 

Nie wyobrażam sobie że w oficjalnie demokratycznym kraju nikt mnie nie zapytał czy ja wogóle sobie życzę takie jedzenie mieć w sklepach. A co dopiero jeść. 


Gość

#189

2014-08-25 09:43

JESTEM CHEMIKIEM I WIEM DOBRZE , ŻE ŻYWNOŚĆ JUŻ JEST NA NAFASZEROWANA RÓŻNYMI POLEPSZACZAMI I KONSERWANTAMI.POWODUJE TO ZWIĘKSZONĄ ZACHOROWALNOŚĆ NA RAKA!!! GMO to następna mordercza broń niszcząca LUDZKOŚĆ! www.fundacja-slawpol.eu PREZYDENT SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI


Gość

#190

2014-08-25 11:13

Jestem przeciwny wprowadzenia GMO na polskie pola. Istnieją przekonywujące dowody w kręgach naukowych i badawczych mówiące o zagrożeniach związanych z uprawą, produkcją jak i spożywaniem produktów GMO. Całkowite NIE dla GMO! Stanowcze NIE dla LUDOBÓJCÓW!

Gość

#191

2014-08-25 11:56

NIE,NIE,NIE, NIE i jeszcze raz NIE dla GMO.Posłowie i wszyscy Parlamentarzyści opanujcie się co Wy wszyscy robicie

Gość

#192

2014-08-25 12:01

Tylko zdrowa żywność i jeszcze raz zdrowa żywność,żadna żywność GMO.
GMO to LUDOBÓJSTWO,czy pragniesz brać w niej udział?

Gość

#193

2014-08-25 13:11

Ludzie w olbrzymiej większości nie zdają sobie sprawy z tego, jak spożywając modyfikowaną żywność pracują na rozwój raka, astmy i najrozmaitrzych zwyrodnień w organizmie łacznie z zaburzeniami funkcjonowania mózgu. Mam nadzieję, że w Polsce ta świadomość rozwija się. Nasz kraj ma szansę, jakiej nie ma już większość krajów europejskich, rozwinięcia bazy zdrowej, czyli leczniczej żywności dla Polaków i innych narodów Europy. Ale to są ostatnie chwile tej wielkiej i realnej szansy. Zakłamanie przestrzeni medialnej przez sponsoring korporacji jest tak duże, a aktualna władza działa tak konsekwentnie przeciw interesom i zdrowiu narodu polskiego, że to, co nie zostało zniszczone lub wyprzedane do tej pory, bez naszego oporu zostanie zniszczone lada moment. Wprowadzenie GMO do produkcji da skutki nieodwracalne na kilka pokoleń.
Polacy, ratujcie swoje dzieci i wnuki. Dziś jest szansa.
Joanna Karamuz

Gość

#194

2014-08-25 14:42

Nie jest dobrym pomysłem krytykować konkretne partie polityczne, bo inne zrobiłyby najprawdopodobniej dokładnie to samo, a to wywoła niepotrzebnę zirytowanie i w dodatku sugeruje brak niezależności. (Mam nadzieję, że ogłoszenia na temat zdrowej żywności które się pokazują koło petycji, sa wynikiem manipulacji internetowych a nie są zamierzone przez inicjatorów petycji, bo to by przekreśliło niezależność i całą akcję ...
Argumenty powinny być wyłącznie merytoryczne i tłumaczyć na czym polegają problemy.
w jaki spsób uprawa GMO niszczy tradycyjne rolnictwo i truje środowisko: cena nasion, przymus używania nawozów i środków chemicznych 'w pakiecie', kary kiedy rolnik odważy się zasiać inne nasiona i przy kontroli znajdą sie w jego polu także rośliny które -jako chwasty- odrosły z tych Monsanto et al., itp.
Brak wystarczających -objektywnych- badań co do szkodliwośći produktów GMO dla zrowia ludzi, czy też bezpośrednio (z roślin), czy też pośrednio przez spożycie mięsa zwierząt tuczonych paszą GMO.

Gość

#195

2014-08-25 14:49

Produkty GMO są toksyną i mają wpływ na powstawanie nowotworów. Elżbieta Cedro

Gość

#196

2014-08-25 19:03

W petycji zabrakło zdania - GMO na polskich polach oznacza kolejne embarga na polską zywnośc i - to jest kolejny argument aby obudzić Posłow i Senarorów RP. TO BYĆ ALBO NIE BYC ROLNIKÓW< OGRODNIKÓW I SADOWNIKÓW I PSZCZELARZY!!!
Wacław Świecicki
Dyskusyjny Klub Pszczelarza, Warszawa
http://wzpwarszawa.pl/?cat=10

Gość

#197

2014-08-25 19:36

Wszystkie "cywilizowane", bogate kraje Europy, w trosce o zdrowie i życie swoich obywateli wydały zakaz uprawy roślin genetycznie zmodyfikowanych. W Polsce jak zwykle bez konsultacji społecznych próbuje się przepchnąć kuchennymi drzwiami niebezpieczną w swoich skutkach ustawę. Kto za tym stoi, kto na tym zyska?!!!


Gość

#198

2014-08-25 20:04

GMO to samo ZŁO

Gość

#199

2014-08-26 04:52

Nalezy jak najszybciej wyrzucic zPolski bandyckie korporacje i rozliczyc rodzimych bandytow zo przykładanie łapy do trucia obywateli.Ten caly proceder zaczyna miec znamiona ludobójstwa.

Gość

#200

2014-08-26 06:32

wystarczy już tego panoszenia się korporacji... GMO to samo zło