OPIEKA NAPRZEMIENNA/RÓWNOWAŻNA

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji OPIEKA NAPRZEMIENNA/RÓWNOWAŻNA

Adam Grzybowski
Autor petycji

#26 Re:

2014-12-02 20:00

#25: Matka Polka :) -  

 Proste rozwiazanie !!! NIE PODPISUJ I DALEJ IZOLUJ DZIECKO OD OJCA I ŻĄDAJ ALIMENTÓW BO WAM TYLKO O NIE CHODZI ;)

MATKA POLKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM

#27 Re:

2014-12-03 01:45

#25: Matka Polka :) -  

 szkoda bardzo że nazywasz siebie "Matką Polką ",nie masz racji,bo bardzo dużo takich matek żeruje na ojcach i uważa często że alimenty to dobry dochód,choć z drugiej strony to alimenty muszą być płacone bo to żadna łaska ,ale też ojciec ma prawo domagać się wizyt z dzieckiem

 


Gość

#28 Re: Re:

2014-12-03 05:55

#26: Adam Grzybowski - Re:  

 dzieci jeżdża kiedy tylko chce tata ich zabrać i proponuję wyżywić dziecko za 300zł (wg waszych teorii skoro on 150 to ja też)

Adam Grzybowski
Autor petycji

#29 Re: Re:

2014-12-04 00:43

#27: MATKA POLKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM - Re:  

 OPIEKA NAPRZEMIENNA ROZWIĄZUJE PROBLEMY ALIMENTÓW I KONTAKTAMI RODZICÓW Z DZIEĆMI KAŻDY RODZIC MA PRAWO DO WYCHOWYWANIA SWOJEGO DZIECKA !!!! STOP ALIENACJI RODZICIELSKIEJ !!!!!!!!!!!!!! PRECZ Z DYSKRYMINACJĄ


Gość

#30 Re:

2014-12-07 04:39

#10: -  

 Tak to prawda


Gość

#31

2014-12-08 03:51

to bardzo dobry pomysł... obowiązkowa opieka naprzemienna to jest TO !!!!!!!! od 1-wszego roku życia do momentu rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. w tym czasie dziecko ma możliwość swobodnego kontaktu z szerszym kręgiem rodziny obojga rodziców jak i równomierne poznawanie ich samych oraz ma możliwość uczęszczania np. do przedszkola w dwóch miejscach by z rówieśnikami zacząć rozwój społeczno-socjologiczno-psychologiczny (jeśli rodzice mieszkają w znacznej odległości od siebie).... potem już samo jest w stanie określić miejsce w którym się lepiej czuje co powinno być brane przez sąd pod uwagę by kontynuować jego rozwój, edukację i szlifować swoje umiejętności.
r.s.

#32

2014-12-11 01:36

to pełna sprawiedliwość - żeby dziecko zrobić to trzeba dwojga - więc potem niech dwoje wychowuje i na nie łoży..... jeśli któraś ze stron nie wydala lub leci jawnie w ch..... to aut i opiekę powierzyć temu uczciwemu i bardziej konkretnemu rodzicowi.

po rozwodzie bywa często tak że ojciec charuje jak wół by dziecku zapenić cokolwiek a matka którą gach klepie po dupie leży na tapczanie czekajac aż listonosz przyniesie lekki pieniądz bo wyjść z domu do pub'u w końcu trza

Adam Grzybowski

#33 Re:

2014-12-11 19:01

#32: r.s. -  

 ŚWIĘTA RACJA

r.s.

#34 Re: Re:

2014-12-12 00:06

#33: Adam Grzybowski - Re:  

 takie obrazki mam na codzień przed oczami.... jak wypindrzone "mamuśki" rozmawiają mi pod oknem, jak to  coś robiła, gdzie to nie była z .... (męskie imię), i jak super sie bawili... a teraz czeka aż "stary" (mąż) przyśle kase na małego bo ktoś tam robi impreze i fajnie było by się pokazać tylko nową kieckę by się zdało kupić.


Gość

#35

2014-12-15 11:48

Państwo to gospodarz. Naród to stado drobiu dziubające sobie w spokoju trawkę,w połowie kury, a w połowie koguty.Wszyscy mają równe prawa do czasu, gdy gospodarz zacznie robić przyjęcie. Wtedy sąd i trauma wsród kogutów, bo gospodarz wie ile zostawić przy życiu by stadko się zreprodukowało.Kury nie ruszy, bo z kury ma nie tylko mięso ale i potomstwo, i jajka. Kurę trzeba chronić, bo ma potrójną wartość od koguta. Banalne i proste ojcowie (koguty)!

Gość

#36

2014-12-30 08:48

Bardzo dobry pomysł z opieką naprzemienną - mamy chore Państwo, które się nie rozwija a jedynie ZWIJA.
System finansowy kuleje, niereformowalny i jak wymagać od właścicielek rozliczenia z alimentów. Mój przykład jest taki - do ewentualnego wykorzystania m.in. w związku z badaniem które planuje Biuro Rzecznika Praw Obywatela!
1. Jako mężczyźni jesteśmy dyskryminowani w sądach i nie tylko! Uważam że powinniśmy ten fakt zgłosić pisemnie do odpowiednich instytucji w Brukseli a ponadto do Pełnomocnika Rządu ds. Równości (ja indywidualnie złożę takie pisma odnośnie Sądu Okręgowego w Katowicach, gdzie mam do czynienia z jawną dyskryminacją w Wydziale cywilnym i karnym)
2. Walczę, chociaż nie chcę (bo to jest najlepsze słowo) z właścicielką o kontakty z dzieckiem od 2011 roku. Właścicielka to "nie prawomocna" recydywistka - 2 wyroki karne, jeszcze nie prawomocne (pracuje jako notariusz!)
3. Alimenty dla syna Huberta od miesiąca listopada 2013 do czerwca 2014 roku - razem 8 x 800zł= 6400 zł WYDAŁA NA SPŁATĘ KREDYTU!!! To jest skandal! Poinformowałem o tym sąd ale jak na razie nic Sąd Rejonowy w Tychach z tego sobie nie robi. Będę musiał oficjalnie złożyć wniosek aby zwrócił się sąd do banku o sprawdzenie konta właścicielki, które zdążyła już zamknąć (mam ustne potwierdzenie z banku w kwestii spłaty kredytu alimentami oraz zamknięcia). Właścicielka dodatkowo zażądała alimentów poprzez przekaz pocztowy (dla mnie koszty w wysokości ok.20 zł), a osobiście do ręki nie chce odebrać - złożyłem alimenty za 2 miesiące i wniosek o depozyt do sądu rejonowego w Tychach. Co mi odpisał idiota sędzia - że oddala wniosek, a w uzasadnieniu napisał że właścicielka nie musi mieć konta a ja nie muszę przesyłać przekazem pocztowym. Ponadto w złym miejscu chciałem przekazać alimenty tj. nie w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Tychach tylko w jej domu - to jest właściwe miejsce (tak wynika z prawa). Napisałem apelację i zaznaczyłem w niej że dłużnik i wierzyciel powinni współpracować, zwłaszcza że to są pieniądze dla dziecka a nie dla właścicielki. Z uzasadnienia sądowego wynikało ponadto że nikt nic nie musi. Kiedy dawałem alimenty do ręki właścicielce to ona nie chce wziąć i nic nie mówi, albo mówi że nie będzie sprawdzać czy są one prawdziwe - czyli mam rozumieć że jak będę u niej w domu to będzie miła specjalną maszynkę do weryfikacji ich autentyczności. To są cyrki a w dodatku ten mądry sędzia to facet! To chyba jakiś układ w tych sadach.
Dobrze że wszystko nagrywam mikro kamerą w zegarku bo nikt by mi nie uwierzył i wam to samo radzę robić (koszt ok 350 zł.), a na każde kłamstwo właścicielki mam dowód!
Pozdrawiam wszystkich!
A propos stowarzyszenia Dzielny tata do którego należę - to jest zajebista grupa i jej szef - takiego powstania "kościuszkowskiego" jeszcze nie było w Polsce!!!

Gość

#37

2015-12-27 07:14

Opieka naprzemienna jest najlepszym rozwiazaniem szczegolnie dla dziecka, ktore ma w swoim zyciu i mame i tate, bo to jest dla niego Najwazniejsze i Jako obywatelka dwoch krajow wiem i potwierdzam z cala pewnoscia ze tylko taka opieka nie krzywdzi, dziecka. Wspoczuje Polskim dzieciom ze ze tak latwo i w obliczu pr awa zabiera im sie tate z ich zycia co ma katastrofalne skutki na cale ich zycie .Walczmy wszyscy o Prawa dziecka w Polsce.

Gość

#38

2016-02-05 20:04

Ja osobiście uważam,aby dziećmi zajmowało się oboje rodziców,aby było sprawiedliwie.

Gość

#39

2016-02-09 18:07

Jest sensowna.

Gość

#40

2016-08-10 13:08

Główny problem - zbyt mało podpisów!