Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ogłoszenia referendum wyjścia Polski z UE


Gość

#101

2016-03-27 02:54

Skoro wiemy więc, że w dzisiejszych wojennych stosunkach na świecie moralne zasady się kompletnie nie liczą, Rząd Polski musi stosować wobec naszych zachodnio - Europejskich / Amerykanskich partnerów politykę pełnego wyrachowania (aż do momentu kiedy ci samobójcy się nie opamiętają). W między czasie MUSIMY szukać nowych sojuszników nie ogladając się na to czy systemy polityczne danych państw odzwierciedlają standardy Eurokołchozu ale uwględniając wspólnote INTERESÓW. Oczywistym priorytetem powinnien byc sojusz oparty na Grupie Wyszechrackiej ale rozwiniety dodatkowo na Rumunie, Chorwacje, Litwe, Łotwe i Estonie. Instnienie Wolnej Ukrainy jest też warunkiem istnienia Suwerennej Polski i należy rowinać współprace gospodarczo-wojskową biorac pod uwage zaawansowanie naszego wschodniego partnera w takich dziedzinach jak przemysł nuklearny, samolotowy czy rakietowy.
Ale w skali globalnej nie można zignorowac rosnącej siły Chin, ktore wkrótce staną się najwiekszą potegą militarną świata. Nie istnieją ŻADNE sprawy, gdzie istnial by konflikt interesow miedzy Polska a Państwem Środka. Wrecz przeciwnie. Jak pokazuje współczesna historia, Chiny były jedynym mocarstwem, które osmielilo sie stoczyć w okresie ostanich 50 lat wojne z naszym głównym wrogiem - Rosją. Czasowe odpreżenie jakie nastąpiło obecnie miedzy Pekinem a Moskwa jest wynikiem durnej polityki Waszyntonu i biorąc pod uwage naturalny konflikt interesów miedzy oboma państwami, nie będzie ono trwać zbyt długo. Kiedy Chiny osiągną wystarczający poziom technologicznego zaawansowania w sposob naturalny siegną po zasoby naturalne i przestrzen do ludzkiego osiedlenia sie na Syberii. Powinni w tym wspołpracować z Japonia, ktora też padla przecież ofiarą Rosyjskiej agresji.
Przypomne mały szczegół z tego okresu wojny Chinsko-Sowieckiej z 1968 roku. Tak jak dzisiaj zaKODowane pachołki Kremla demonstrują swój wasalizm wobec obcych tak wtedy po walkach na rzece Amur polsko-języczni najmici z PZPR-u zorganizowały demonstracje pod ambasadą Chin W Warszawie. Trzeba dać Chinczykom kredyt za ich doskonałe poczucie humoru, kiedy wywiesili oni na froncie ambasady na przeciw demonstrantów transparent oznajmiający: “Jeszcze Polska nie zginęła puki MY żyjemy” !
Opierając na własnym doświadczeniu mogę stwierdzić, że w przeciwieństwie do Eurokołchozowych gadzin, to głupota a nie zła wola kieruje poczynaniami Waszyngtońskich polityków. Ale czy możemy zawierzyć bezpieczeństwo naszej ukochanej Ojczyzny IDIOTOM w Waszygtonie czy samobójcom w Brukseli? Przeciez ideje Ronalda Reagana są teraz zapominane nawet w partii republikanskiej.
Poważnie należy się zastanowić więc czy nie sięgnąć, metodą sprawdzoną Izraelczyków, po najpewniejszy i najtańszy środek odstraszania - broń atomową. I tak jak Izraelczycy, puszczając oko, do tej broni się nie przyznawać i pewna ilość “pigułek” mieć w arsenale. Gdyby za podpuszczeniami Amerykanów Ukraińcy nie wyrzekli się arsenału nuklearnego to Krym byłby ich.

Gość

#102

2016-03-27 04:06

zadne slowa nie wyraza glupoty unijnych hm...
"politykow"

Gość

#103

2016-03-27 05:34

To nie jest Unia.To zbiór cwaniaków sterowanych przez grupy interesow na czele z panią Merkel poddaną kartelu farmaceutycznego

Gość

#104

2016-03-27 05:39

Popieram inicjatywe jest sluszna.

Gość

#105

2016-03-27 07:11

Petycje podpisałem ponieważ nie zgadzam się z chorą lewacką polityką UE i wyprowadzaniem kapitału z Polski przez zachodnie korporacje.Niestety czuje się w UE obywatelem drugiej albo jeszcze gorszej kategorii.

Gość

#106

2016-03-27 07:42

Bo niemiecka UE odbiera mi wolność i suwerenność mojego Kraju - Polski.
Nazistowskie korzenie Unii Europejskiej.
http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Nazizm-a-UE.htm

Gość

#107

2016-03-27 07:43

W pełni zgadzam się z treścią petycjim

Gość

#108

2016-03-27 07:44

Bo widzę co się wyprawia

Gość

#109

2016-03-27 07:46

Tego nie trzeba komentować-wszystko jest tak jak napisano!

Gość

#110

2016-03-27 08:18

PROSTE DOŚĆ BYCIA SŁUGUSEM NA USŁUGACH MOCARSTW KTÓRYM NIE ODPOWIADA SILNA ZJEDNOCZONA POLSKA W KTÓREJ OBYWATEL JEST ŚWIADOMY SWOJEJ WARTOŚCI JAKO OBYWATEL ,KRAJU W KTÓRYM CZCI SIĘ WARTOŚCI NARODOWE ,GDZIE WSPÓLNYMI SIŁAMI STWORZYMY PAŃSTWO STABILNE BEZ OGRANICZEŃ I DEBILIZMÓW DOTYCZĄCYCH JAK MAMY ŻYĆ ,DOŚĆ MOWY NIENAWIŚCI DOTYCZĄCEJ NASZEGO KRAJU DOŚĆ UNIJNYCH IDIOTÓW KTÓRZY MAJĄ NAS ZA ŚMIETNIK EUROPY ......KRAJU POLAN POWSTAŃ Z KOLAN...

Gość

#111

2016-03-27 08:55

uwolic sie od tej bandy debili

Gość

#112

2016-03-27 09:13

Polska była państwem mocnym, zorganizowanym dobrze zarzą-
dzanym do 1939r (C.O.P., Gdynia itp). Kraj zrujnowali Niemcy oraz Rosja. Wymordowano całą inteligencję. Do chwili obecnej
Polska nie uzyskała żadnych reparacji. Same Niemcy winne są
biliony dolarów. Jeżeli mogą być roszczenia U.E. to rozliczyć w/w.

Gość

#113

2016-03-27 09:13

Brzydze sie lewactwem
Mma

#114

2016-03-27 09:19

Skoro UE to takie zło to oddajcie z własnej kieszeni do budżetu Unii Europejskiej różnice pomiędzy zyskiem a składka i zobaczycie prawdę. A to co piszecie w petycji jest winą wszystkich polskich rządów z PiS włącznie. Bo nie godzi się stawiać się ponad prawem robiąc z inaczej myślących głupców i debili 


Gość

#115

2016-03-27 09:27

Dlatego że męczy mnie marionetkowe traktowanie Polski.

Gość

#116

2016-03-27 09:31

bardzo dobrze uważam że już dawno powinno się takie referendum odbyć, swoją drogą UE to rak który toczy Polskę

Gość

#117

2016-03-27 09:34

Unia europejska działa analogicznie do NSDAP w latach 30 stych ub wieku. Kazała zniszczyć fabryki cementownie cukrownie itp. Staliśmy się rynkiem zbytu dla zachodnich produktów. Obecnie dąży do rozpentania wojny by nie spłacać zadłużenia. Robiła to przez destabilizację Ukrainy teraz z pomocą donosicieli chce nas zdestabilizowac. Z tego bagna trzeba się wypisać

Gość

#118

2016-03-27 09:43

Bo mam już dość wasalstwa, bo mam dość idiotyzmów UE,wyprowadzania pieniędzy z naszego kraju, bo mam dość chamowania naszej gospodarki. narzucają nam co tylko chcą i do niedawna wszystko im się udawało. Jestem za stworzeniem Uni z Węgrami Czechami Słowacja i innymi chętnymi ( w żadnym wypadku z Ukraina) Unia ma być wspólnotą gospodarek suwerennych państw. Bez nakazów zakazów a z kompromisem i wspólnym dialogiem


Gość

#119

2016-03-27 09:49

jestem za Wyjściem z UE

Gość

#120

2016-03-27 09:50

Nie chcę być białym murzynem euroburdelu, służącym jak zwierze zachodnim panom.

Gość

#121

2016-03-27 09:51

Unia Jest naszą zgubę

Gość

#122

2016-03-27 09:55

Ktoz Jak Bog

Gość

#123

2016-03-27 10:18

Uważam ze Unia Europejska jest tylko narzędziem kontroli w rękach enstablishmentu ;)

Gość

#124

2016-03-27 10:21

Podpisałem tą petycję ponieważ uważam że rozwój Polski jest blokowany przez urzędników unijnych którzy dbają tylko i wyłącznie o swoje interesy.

Gość

#125

2016-03-27 10:25

Dość okradania Polaków.Dość poniżania Polaków.Dość UE...!!!