Niepubliczny Mlodziezowy Osrodek Wychowawczy w Rejowcu

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Niepubliczny Mlodziezowy Osrodek Wychowawczy w Rejowcu


Gość

#1

2016-03-27 00:24

Ośrodek w rejowcu to jeden z najlepszych. Nie zgadzamy sie z decyzja o zamknięciu tego osrodka.

Gość

#2

2016-03-27 02:22

Każdy powinien mieć szanse na lepsze życie i nie powinien cierpieć przez czyjąś głupotę.
Podpisuję dla wszystkich którzy starają się coś osiągnąć i by nie byli rozdzielani od swojej rodziny bo nie więzy krwi określają przywiązanie
Piona!!!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2016-03-27 10:26


obiektywnie

#4

2016-03-27 11:20

Po waszym zachowaniu można wywnioskować, że nie zasługujecie na pobyt w tym przybytku. Nie podpisuję i popieram decyzję MInisterstwa.

Weronika Zmarzla
Autor petycji

#5 Re:

2016-03-27 11:24

#4: obiektywnie -  

 Jeśli nie wiecie jak tu jest naprawdę, to nie wypowiadajcie się na ten temat. Z góry dziękuje. 


Gość

#6

2016-03-27 11:41

Uważam, że bez zgody osób których to dotyczy, nikt nie ma prawa zamknąć tego ośrodka. Znam kogoś kto tam uczęszcza i ta osoba bardzo chwali to miejsce, więc tylko daje mi większą pewność, że podpisuję się w dobrej sprawie.

Gość

#7

2016-03-27 12:27

Jestem wychowanką tego ośrodka jestem zadowolona i zrobie co w mojej mocy by uratowac moj drugi dom .

Gość

#8

2016-03-27 13:22

jest super
Paweł Łomża

#9

2016-03-27 13:53

Mam nadzieję, że uda się uratować ośrodek, znam 2 dziewczyny, które do niego uczęszczają i wiem, że im tam jest dobrze.

Wirginia Wolczuk
Sosnowiec

#10

2016-03-27 13:55

Jestem wychowanka ośrodka która za nie długo z niego wyjdzie na stałe i zacznie życie na wolności .

Nigdybym tego nie osiągnęła gdyby nie Rejowiec ten wspaniały ośrodek ! !

Jestem wstrząśnięta i załamana ty że reszta mojej rodzinny może już nigdy się tam nie zobaczyć i tym że nie będą mieli tej szansy by dokończone z nimi resocjalizację .

To jest na prawdę bardzo dobry ośrodek i zapewniam że my wszyscy całą naszą rodziną nigdzie się nie wybieramy ponieważ w rejowcu jest nasz dom rodzina i początek końca !! m

Paweł Łomża

#11 Re:

2016-03-27 14:04

#10: Wirginia Wolczuk -  

 Trzymaj się jakoś, rozsyłam tą petycję i mój artykuł gdzie się da. Pozdrawiam


Gość

#12

2016-03-27 15:12

Warto walczyć o sprawiedliwość.....

Gość

#13

2016-03-27 15:20

Komuś cholernie zależało na zniszczeniu włacicieki i dyrektorki, a reszta to tylko telewizyjne i gazetowe manipulacje wymyślane po wypadkach, które występują w każdym ośrodku a nawet, w niektórych szkołach. Nikomu nie zależało żeby sprawdzić jak naprawdę jest w tym ośrodku. 

Cóż.. PIS-owscy (poseł i minister) mają w nosie los dzieciaków i pracowników ośrodka, którzy z dnia na dzień lądują na bruku.  

wychowanka

#14

2016-03-27 15:21

Wychowawcy tego Ośrodka uczą nas szacunkudo osób starszych oraz rówieśników. Jest to dla nas bardzo trudne gdyż nie mieliśmy odpowiednich wzorców w domach rodzinnych. Dlatego nie dziwcie się nam, że popełniamy błędy, których później żałujemy.

Paweł Łomża

#15 Re:

2016-03-27 15:26

#14: wychowanka -  

 

Nie dziwimy się ;)

(wypowiadam się za normalnych ludzi, którzy rozumieją Wasz problem a nie za wrogów tego NMOW)

Gość

#16

2016-03-27 15:58

Ciekawi mi tylko dlaczego nie było wczesńiej takiej uprzejmości, dobroci  i ogólnej kultury ze strony wychowanków w stosunku do innych osób przebywających w NMOW i mieszkańców miejscowości. Wydarzenia ukazane w ''Uwaga'' nie zostały wyssane z palca takie zachowanie jak machanie palcami do kamery ( było widoczne w reportażu) świadczy o zachowaniu i podejściu do sprawy albo bicie sobie braw podczas reklam, a ilość osób zgromadzonych mogła potwierdzić że coś jest nie tak. Jestem za zamknięciem ośrodka. Pozdrawiam

aaaaaa

#17

2016-03-27 18:44

 Tak, a mnie też ciekawi dlaczego tacy prawi obywatele Rejowca teraz tak się zachowują, są przecież na wolności nie w zamknięciu ale co po niektórym też by sie przydała resocjalizacja. a jak po uwadze ludzie rozchodzili sie i krzyczeli "zagazujemy was " to tez nie było pokazane w Uwadze. Jak większośc ludzi nie tylko młodych przechodząc koło Ośrodka pokazuje środkowy palec, jak grupa wychowanków z wychowawca została zaatakowana przez mieszkańców ledwo co uciekli tego też nikt nie widzi tylko wychowankowie są żli .... Ludzie trochę samokrytycyzmu, no ale jak się wszystkich mierzy swoją miarą ....


Gość

#18

2016-03-27 18:52

Myślę, że jakby dostali drugą szansę sami siebie by pilnowali by wszystko było ok. Przecież dla większości tych młodych ludzi to jest dramat prawdziwy życiowy DRAMAT. Należało by się zastanowić nad lepszym funkcjonowaniu tego Ośrodka np. żeby nie opuszczali terenu NMOW a nie od razu o zamykaniu. Rozwiązań jest wiele a zamkniecie to ostateczność. Droga młodzieży walczcie do końca !!


Gość

#19

2016-03-27 20:01

Każdy zasługuje na drugą szansę, a pracownicy na dalszą pracę.

Janas

#20

2016-03-27 20:35

Zamknięcie tego ośrodka jest najlepszym przykładem na to, że manipulacje i kłamstwa w gazetach mogą zniszczyć każdego, nawet jeśli dotyczy to losów dzieciaków..... co za kraj......


Gość

#21

2016-03-27 22:15

Kocham ten Ośrodek i wychowawczynie tam pracujące !!!!

Sylwia Zaprawa

#22

2016-03-28 11:34

Uważam, że cały ośrodek nie powinnien opowiadać za głupote inwidualnych osób. Minster niech jebnie sie w łeb skoro uważa, że poddamy się bez walki !!!

tajemnicza

#23 Re:

2016-03-28 12:24

#4: obiektywnie -  

 dokładnie tak. Za coś musieli się tam znaleźć, a teraz wielkie plączę. Nie wieżę że podopieczni tego ośrodka nie widzieli co ci chłopcy robili temu chłopakowi. Pewnie stali za rogiem i było "haha, hihi" popieram zamknięcie tego ośrodka.


Anonymous

#24

2016-03-28 15:11

Nie zgadzam się z zamknięciem Ośrodka w Rejowcu przez Panią Minister. Chyba prawo w naszym kraju nie obowiązuje???

Iga Cymerman
Janów Lubelski

#25 Przetrwanie ośrodka

2016-03-28 15:25

Ludzie nie dajcie się prawda zawsze wygra. Szkoda młodzieży która miała dobrą opieke i warunki do startu w późniejsze dorosłe życie. 

https://www.facebook.com/NMOW-Rejowiec-1533089410256244/