! Ocalmy historię ! Ocalmy szkołę ! Chrońmy nasze pociechy !

Zbyszek

#51 Re: Re: Re:

2011-10-04 18:45

#48: sd - Re: Re:  

 Witam, mimo wszystko mam nadzieję, że to nie jest "niedźwiedzia przysługa", w skardze uwypukliłem dwie kwestie: oczywistą dyskryminację mieszkańców Miasta i Gminy Czaplinek, oraz znamiona celowości działań zarządu powiatu, który, jak wskazuje na to następstwo faktów i elementarne zasady logiki, nie kierował się wzgledami ekonomicznymi (drawski "wyjątek"), tylko poszukiwał pretekstu do wyprowadzenia Liceum z budynku przy ulicy Parkowej.

Pozdrawiam

sd

#52 Re: Re: Re: Re:

2011-10-04 21:50

#51: Zbyszek - Re: Re: Re: W takim razie dziękujemy ;)

 


Gość

#53

2011-10-05 15:37

Co tu duzo mowic, proste- nie wiecie dlaczego akurat ta szkola skoro w okregu sa inne placowki ktore mozna wykorzstac do tego?
Jak nie wiadomo dlaczego taki wybor jak i rowniez o co w tym chodzi? Uwierzcie chodzi o PIENIADZE- co niektorzy dostali lub dostana za to ladne profity, ale kto dokladnie? hmmm starosta? hmm a moze nasz burmistrz? to juz pozostawiam dociekliwym do zainteresowania sie...lata tradycji i sukcsow sa w tym momencie niewazne, wazne, ze bedzie posmarowane...

Zbyszek

#54 Re: Re: Re: Re:

2011-10-10 22:19

#51: Zbyszek - Re: Re: Re:  

 Moi Drodzy, żenująco niska liczba wpisów i podpisów pod petycją jest bardzo zniechęcająca... Cóż, pije przede wszystkim do absolwentów starszych roczników... Ale to nie zmienia mojej determinacji. Pozdrawiam zwłaszcza Kubę, Bartka i...:)

*****

#55 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-27 17:31

#54: Zbyszek - Re: Re: Re: Re:

teraz wiadomo skad ta determinacja....

Pantos

#56

2011-12-25 21:12

Podpisane .My w Zelowie staramy się o skatepark .
Liczę także na waszą pomoc .
http://www.petycjeonline.com/skatepark_w_zelowie